Skocz do zawartości

zakup R1 2002


Rekomendowane odpowiedzi

Moc...ty chyba nigdy juz z sokola nie zejdziesz ;)

 

 

Chetnie stane obok twojego er lana i sprawdze swoja maszyne...

:icon_mrgreen:

 

A ty jezdziles kiedys R1? Denerwuja mnie takie gadanie bo r1 jest najlatwiej prowadzacym sie motorem jakim w zycu jezdzilem, jest malutki jak rowerek skreca intuicyjnie jak po szynach i przeciez on jest zaprojektowany do optymanlego prowadzenia a nie zeby sie zabijac na nim, ja sie czuje na nim bezpieczniej niz na jakimkolwiek innym,

Lewy nie zastanawiaj sie tylko kupuj goraco polecam! PIECHUR a gdzei jest ta regulacja podswietlenia?? az poszedlem do garazu ale nie moge znalezc;) Bo zegarek juz umiem wlaczac:D

 

 

Od kied to zadac na forum pytania nie wolno :wink: Niech kupuje sprzet jaki chce, nikt mu nie broni a narzady zawsze sie przydadza...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R1 to świetne maszyny i rzeczywiście prowadzą sie jak rower.. Mi troche przeszkadza to ze pomimo tego że nie jestem jakoś specjalnie wysoki (185cm) a na R1 wyglądam jak na motorynce jak moj brachol stwierdził. O ile nie wchodzi sie na wyższe obroty to jest bardzo spokojnie i łatwo do opanowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewy1986, jezdziles juz wczesniej czy to twoje pierwsze moto? Jesli pierwsze to wskocz na 600. Nie chodzi tu tylko o moc a raczej o to, ze nauka jazdy na takim sprzecie jak R1 zajmie duzo wiecej czasu. Ja mam zamiar dokupic sobie jakas F2 i zapisac sie na kursy jazdy sportowej i szosowej organizowane przez bylych zawodnikow GP. A tak poza tym R1 ma dol 600 wiec jesli cie nie odp...oli to dawca nie bedziesz :)

 

MOC...co ty chcez sprawdzac lol

Edytowane przez Osek22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym R1 ma dol 600 wiec jesli cie nie odp...oli to dawca nie bedziesz :D

 

Z tym dołem to bym tak nie przesadzał...Owszem model 2004 wzwyż ma deficyt w średnim zakresie (za to nadrabia górą) ale nie można tego powiedzieć o wcześniejszych modelach (zarówno 98-01 jak i 02-03) które mają super liniową charakterystykę i dają olbrzymiego kopa w dupe w każdym zakresie obrotów. Dla porównania pierwsza R1 ciągnie przy 5tys obrotów jak moja była F4 przy 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myslałem ze mój post zrobi takie zamieszanie, wszyscy pytają na czym wcześniej pomykałem i jak zaraz napisze to juz wiem ze wszyscy bedą mnie uwazali za samobojce :bigrazz: wiec moj ostatni sprzet to skuter Peugeot Speedfight 50 v-max 90 , ale nie o to chodzi bo R1 to jest moje najwieksze marzenie , zbieram na nią kase od 2 lat i jesli sie uda to spełnie to marzenie, moze jeszcze napisze do czego bede wykozystywał to moto jak stane sie jego szczęśliwym włascicielem , wiec chodzi mi tylko o dziki lans z dziewczynką po mieście i chce tu zaznaczyć ze rzadne wyścigi i jazda na gumnie mnie nie interesuje i musze sie przyznać ze mam urazy do szybkiej jazdy bo mniałem nie miłe zdarzenia w przeszłości .

Mam nadzieje ze znajdą sie osoby które mnie choć troche rozumnieją i wiedzą o co mi chodzi i prosze nie krutykować mnie bo kazy ma marzenia i chce je spełniać .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko.

Kolega lewy z buraka jeszcze się zmieni w prawdziwego dawcę. Nie raz się skusi, aby odwinąć :clap:

 

 

Problem w tym że na R1 wcale nie musi odwijać. Liter ma to do siebie że lecisz spokojnie poprzez biegi w góre,patrzysz na licznik i masz 2zł.Przy 600 czujesz nagły wzrost mocy który w pewnym momencie może przemówić do rozsądku (na niektórych to działa odwrotnie :)) R1 oddaje moc bardzo płynnie i daje fałszywe złudzenie bezpiecznej prędkości.

Edytowane przez redline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...