Skocz do zawartości

OFF-ROAD


bieniek123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum szydercow, zawsze wchodzilem w dzial LR'a zeby poprawic sobie nastroj i mialem ubaw po pachy, nawet dzial humoru nie przynosil tyle rozrywki co opisujacy przygody z wybuchowymi LR'a ich wlasciciele i to ile razy psycha im klekala probojac je naprawiac...

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzial LR jest mocno specyficzny, tu masz racje... A ze LR sie psuja to tez masz racje, ale czego mozna wymagac od zajechanych 200 czy 300 w dyszlu ??

 

W mojej V8 jak do tej pory padl tylko immo, ale on mnie ubiegl, bo i tak mialem go wywalic... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt brzydki jest jak kupa, ale ta nowa seria LR'a to poprostu przebija wszystko, wyglada jak kupa dinozaura a w dodatku to taki prostopadloscian na kolach, trzeba nie miec za grosz gustu zeby takie cos zakupic o jezdzie juz nie wspominajac...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

samuraj to konstrukcja ramowa, tak? jestem pełen podziwu dla samuraja, jest jeszcze jakas terenowka ktora praktycznie seryjna nadaje sie na ciezki teren ? kumpel kiedys dorwal na kilka dni samuraja to szczena mi opadala jak widzialem co tym sie da zrobic hehe raz wyciagal nawet traktor z bagna tym skurwielem hehe ale na asfalcie samuraj to porazka ponad stowke to juz strach jechac tak plywa po drodze i wogole ciezko jest osiagnac ta stowke, ale i tak mazy mi sie taki samuraj :)

Edytowane przez IZO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze masz daihatsu Feroza , podobne do samuraja tylko nieco mocniejsze bo ma silnik 1.6 , 90 KM.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...