Skocz do zawartości

żeglarze motocykliści


Sofik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko gra - na statku jestem w pracy, jachty czarteruję na urlopie. Dlatego małe, że mam dość ludzi... :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

P.S. Mój stateczek to taka ze 240 metrów łajba na 1400 pasażerów.... także tutaj rozmiar się liczy :icon_mrgreen:

 

Taaaa, przy naszej lupinie 1100 t 69 m to wieksza szalupa ratunkowa, zwlaszcza przy orkanie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Hmmmm ....

Wszystko ladnie i pieknie ale .... nie zal Wam dupe sciska ze Wy na łajbie a moto stoi ?

Ja dokonałem swiadomie wyboru :icon_mrgreen:

Trudno, ale nie moge pływac wiedzac ze moto stoi a mogłbym smigac na nim :crossy:

No chyba ze teraz jak u nas zima a wtedy ... myk gdzies na Karaiby :buttrock:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tia, wiem o tym ale ..... szkoda mi czasu na zagle jak obok na przystani stoi motocykl :icon_mrgreen:

Nie wpadlem na pomysl jak to polaczyc .... jeszcze :banghead:

Zwłaszcza jak teraz mialem jeden sezon na moto z banki to jak tylko kupie nowe moto to .... bede spal z nim :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, wiem o tym ale ..... szkoda mi czasu na zagle jak obok na przystani stoi motocykl :icon_mrgreen:

Nie wpadlem na pomysl jak to polaczyc .... jeszcze :banghead:

Zwłaszcza jak teraz mialem jeden sezon na moto z banki to jak tylko kupie nowe moto to .... bede spal z nim :crossy:

 

 

Juzbchyba ze trzeci rok wybieram sie do Lübeck do zanjomego na jacht, i motongiem dojechac nie moge :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrju, mozemy sie umowic za rok.

Smigne do ciegie motongiem :icon_mrgreen: a potem razem ja jacht :buttrock:

 

 

Spotkac zawsze sie mozemy, na jachcie to sam jestem w goscinie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi majowy. Chorwacja. Kilka łajb. Sami zacni ludzie. Scenariusz podobny do tego, który opisywał Kiler. Zdarzało nam się pływać równolegle, ale ja to tyle nie piję :wink:

Niedługo powinnam znać szczegóły.

no wiesz - maj już niedługo :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...