Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki Pasek? B4, B5?

Nie znam sie na tych B... W 2007 go kupilem. I oczywiscie zepsul sie standardowo po gwaracji juz (dobrze wyliczone maja). ;)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na tych B... W 2007 go kupilem. I oczywiscie zepsul sie standardowo po gwaracji juz (dobrze wyliczone maja). ;)

 

Już Ci mówiłem oscar, to dopiero początek kłopotów :)

 

Ja mam służbową skode octavię 2.0 TDI z DSG - ogólnie fajny wózek. Spalanie na poziomie 5,7/100km

 

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mam spieprzony wskaznik paliwa i postój sie przepalił :D

Wskaznikiem zjme sie jutro...ciagle na rezerwie, a do baku za 100zł wlane :/

 

A paska to tego nowego masz, to nie ta pólka jak dla mnie :) I nie ta elektronika/elektryka co w starszych rocznikach.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci mówiłem oscar, to dopiero początek kłopotów :)

 

Ja mam służbową skode octavię 2.0 TDI z DSG - ogólnie fajny wózek. Spalanie na poziomie 5,7/100km

Ta twoja octavia to kosztowala tyle co niejeden taki Pasek. :)

 

I nie ta elektronika/elektryka co w starszych rocznikach.

Lepsza czy gorsza?

 

Ja chcialbym zaznaczyc ze od nowosci nie mialem z nim zadnych przygod wiekszych, wiec nie moge powiedziec ze to awaryjny sprzet. Wrecz przeciwnie.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam służbową skode octavię 2.0 TDI z DSG - ogólnie fajny wózek. Spalanie na poziomie 5,7/100km

Ja ostatnio jeździłem octavia z DSG. Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do "automatu", bo moje dotychczasowe doswiadczenia z tym typem skrzyni biegow byly bardzo negatywne. Nawet auta 200 konne z tradycyjnym automatem według mnie nie jadą,są jakby zamulone i żyją własnym życiem. A 105 konna octavia mnie strasznie poztywnie zaskoczyła. Skrzynia była zawsze o krok przede mną, bez chwili zastanowienia redukowała w dół, bądź wrzucała w górę bez żadnych szarpnięć i pomyłek. Naprawdę przyjemnie się takim autem jeździ-bez chwili zastanowiena bym zamienił manuala na DSG :) Muszę przyznać że w tym przypadku VW odrobił zadanie domowe perfekcyjnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...