Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to fakt, DSG pracuje nienagannie - jakbym miał kiedykolwiek zmieniać samochód (służbowy czy prywatny) to mocno bym się upierał własnie przy skrzyni zautomatyzowanej (najlepiej DSG)

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na podstawie własnych obserwacji, to im auto nowsze tym bardziej pogmatwana elektronika i problemy ktore stwarza. Stawiałbym, że starsze auta raczej miewają mniej zaawansowane problemy z elektryka niz nowoczesne konstrukcje.

 

Jak wyglada obsługowość skrzyni DSG ? Czy tam coś sie wymienia co jakis czas? I ciekawe jak z trwałoscią na przestrzeni lat.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Honda Civic 5 generacja , silnik D15A2 , na gazie , dolot stozek , wylot pysta rura aż do koncowego tłumika , odkąd kupiłem nic sie nie sypneło . spalanie nie przekraczając 3 tys obr to benzyna 5,5 L / gaz 6,5L . za 55zł gazu robie 360 km . przy prędkościach 170 - 180 spalanie 10 L benzyny , max z 2 kumplami 210 km/h i sie droga skończyła :icon_razz: , POLECAM stare ale jare :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Accorda i E-Klasy doszla jeszcze A-Klasa, wkoncu dziecko tez musi czyms jezdzic, he, he.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Forda Mondeo nie myslcie że młody bo 96r i VW T4 92r też pierwszej młodości to on nie jest,ale lepiej zadbany jak ten cholerny Ford no i mój MOTO tam to wszystko musi chodzić jak w zegarku bo to jest najważniejsze :biggrin: a reszta to czy za dwa tysiace czy za 30000tys zł zawsze zgnije tak samo więc nawet jak by mnie było stać na autko za 30000tys zł to tak bym go nie kupił bo też zgnije i będzie wart za jakiś czas tyle co mój Ford :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIGDY W ŻYCIU NIE KUPIE DIESLA !!!!!!!!!!!!!!! :banghead: olej napędowy w polsce jest do d..... , moja rodzinka prowadzi warsztat mechaniczny , ja pracuje tam tylko w wakacje . Nie potrafię zliczyć w ilu dieslach wymieniałem już wtryskiwacze , całe układy zasilania , czyściłem baki itp, szok . A w zime ?? Tu dopierdo zaczyna sie jazda jak ci w filtrze paliwa sie klej robi hehehe :clap: jak chcesz mieś turbo kup se turbo diesla , ja se nie kupie :notworthy: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbinka Kowalskiego to do Malucha wynalazek jest/był ;) Ciekawe czy dawało to jakas odczuwalną poprawe.

 

Co do turbo diesla - Im nowoczesniejszy, tym łatwiej mu zaszkodzić, jest tu o tym temat. Ogólnie sa może bardziej awaryjne od benzyny ale i duzo bardziej oszczędne :) Mam 2 tdi'ki i uzywam z powodzeniem jak do tej pory. No i benzyna nie ma tego pier*** z turbo :P hehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIGDY W ŻYCIU NIE KUPIE DIESLA !!!!!!!!!!!!!!! :banghead: olej napędowy w polsce jest do d..... , moja rodzinka prowadzi warsztat mechaniczny , ja pracuje tam tylko w wakacje . Nie potrafię zliczyć w ilu dieslach wymieniałem już wtryskiwacze , całe układy zasilania , czyściłem baki itp, szok . A w zime ?? Tu dopierdo zaczyna sie jazda jak ci w filtrze paliwa sie klej robi hehehe :clap: jak chcesz mieś turbo kup se turbo diesla , ja se nie kupie :notworthy: :cool:

z zawodu jestem mechanikiem troszke pracowałem w zawodzie a z racji obecnej pracy "kierowca" smigam dieslem i zrobiłem troche kilometrów takim gnojowozem.diesle sa dobre jak sie o nie dba w tym roku przy mrozach nawet -20 stopni furka paliła bez problemu i jezdziłem cały dzien wiec nie narzekaj tak na diesle bo nie sa takie złe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie nowych diesli ma troche chlopak racji, bo sie pierdola na potege, ale to niestety wina naszego paliwa, ktore mimo ze kupowane na porzadnych stacjach to jednak do np. niemieckiego sie nie umywa a nowe silniki maja te parametry wyzylowane...

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...