Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko japonia HONDA ACCORD 2.0 TDI

znam ten piec z Rovera 620 czyli zrobionego na accorcie i mniej dopracowanego , u mnie od spodu wszych od oleju , turbina etc. ale trzeba mu było przyznać , ze nie zawiódł ani razu tylko płyny uzupełniane były b. czesto , wszedzie wycieki, pozbyłem sie nieszczesnika i mam wyśmiewanego guuulfa III w kombi 110 TDI i teraz wiem , ze VW a Rover to niebo a ziemia ... Ale wierze, ze Honda konstrukcje lepiej dopracowała . PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ford Focus 1.8 TDDI, 2000r.

Fajne ekonomiczne autko, choć:

1) po przesiadce z Omegi niewygodne na dłuższe trasy... ale w porównaniu z Omegą nie ma szans nawet Avensis 2006r. mojego taty =]

2) pompka wspomagania... przy przebiegu 250 tys. km musi być drugi raz wymieniana :evil: Wprawdzie na razie tylko wydaje z siebie cichy pisk, ale w końcu trzeba się będzie za nią zabrać... to ponoć przypadłość wszystkich fordów z tego okresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przesiadce z Omegi niewygodne na dłuższe trasy... ale w porównaniu z Omegą nie ma szans nawet Avensis 2006r. mojego taty =]

W porównaniu z wygodą Omegi NIC nie ma szans.

Przesiadłem się po dwóch Omegach na Mondeo i czuję się jak na rowerze :(

 

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja miałem taką A jak Ty, tylko granatową. No i LPG, to zaowocowało wyraźnym spadkiem mocy po pewnym czasie... To i fakt, że spijała olej, przez to trochę przejechałem nią z poziomem oleju poniżej minimum :D Ale paliła na dotyk... Dobra bryka była - jeździłem nią z kumplami na koncerty - 5 gości, 3 piece gitarowe, 3 gitary i trochę statywów i blach do perkusji, a to wszystko upchnięte w sedanie z 80l butlą gazu :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem Omę A to miała 5 lat, więc to była bryka która (jeszcze) robiła wrażenie na niektórych laskach :D

Potem kupiłem B trzyletnią full wypasioną więc wszystkie laski moje ;) :D

 

 

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 AVANT 1.9 TDI 110 KM '98 -> czeka na chipa:)

Ford Fiesta 1.1 '96 ile koni nie wiem:P wazne ze smiga i mnie nigdy nie zawiodla:D

w planach badz tez marzeniach:

BMW E 39 - 525 TDS

Ibiza Cupra 1.9 TDI - 160-170 KM

VW golf MK IV 1.9 TDI 130-150 KM 4 Motion

co bedzie - zobaczymy jak fundusze pozwola:))

 

pozdrawiam Mauy86

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...