Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nissan 100NX GTi (2.0 16V DOHC) Bardzo fajne autko na ciepłe dni (targa)

Jako że ja sam do puki nie znalazłem go przeglądająć auta na allegro nie wiedził bym co to i jak to wygląda to daje fotke ;-)

http://img89.imageshack.us/my.php?image=dsc00720ym1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nissan micra superS (do sprzedania ) jak cos mozna pisac .Auto w ladnym stanie ,zarejestrowane,oplacone,w pelni na chodzie,bez rdzy,rocznik 91,silnik 1200,65km,spalanie niskie,sportowe fotele,skora na kierownicy,halogeny,radio mp3,3d,czarny...sprzedaje bo kupilem cebulke i nie stac mnie utrzymac samochodu:( polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój stary sobie zafundował nowy sprzęt.. :bigrazz: nareszcie

 

Czyli Matka porusza się Fiatem Mereą Weekend 1.9JTD 105km

 

A ojciec Subaru Outback 3.0 H6 w pełnym wypasie automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój stary sobie zafundował nowy sprzęt..

stary kupił furę a dziecko nie umie czytać ze zrozumieniem tytuł tematu "Jakie macie fury :crossy:, Czyli pojazdy poza MOTOCYKLAMI" czy ja sie rozpisuję czym rozbija sie moja rodzina ?? bebu a jaki rodzice mają TV w domu , bebu a a ile lat mają twoi starsi , jak mają na imie ? spytasz "co Cię to obchodzi" tak samo z pisanie czym jeżdzą rodzice ... Śmieszycie mnie coraz bardziej ... coraz bardziej wydaje mi się , ze to 4um powinno być przeznaczone tylko i wyłącznie "dla widzów dorosłych" :crossy: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tez sie "pochwale": cc 0.9 wytrysk :wink: sx, czyli nawet elektryczne szyby ma :flesje: rocznik 96 kupiony od starszego malzenstwa, od nowosci garazowany :PPP auto dla zony, bo ja sie wstydze tym jezdzic:P

 

a najlepsze: za 150 zlotych wydanych na czesci wymienilem heble tyl, takie rozporki to awaryjnego, termostat, linke sprzegla :icon_biggrin::D a czesci mozna kupic w biedronce:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...