Skocz do zawartości

motor bez dokumentów i tablicy...


Ziele90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i prosze o pomoc! sytuacja jest dziwnie podejrzana(jak dla mnie -mało doświadczonego chłopaka) mianowicie mam do kupienia honde MTX 50 wiadome lajtowe enduro motorowerek. gościu od ktorego ja kupuje jest 3 właścicielem w kraju. teraz pisze tak jak mi mowi ten gość- ten kto ja przywiozł zarejestrował ja i mieszka w miejscowości 20km od Poznania. od niego odkupił ja jakiś chłopak mieszkajacy w wiosce nieopodal i niestety niezdąrzył jej jeszcze przerejstrować jak zgubił dowód i tablice. potem ten chłopak od którego ja mam ja kupić ja kupił juz bez papierów. oczywiście zapewnia że hondzina widnieje w ewidencji i że z nia wszystko OK jeśli chodzi o kwestie prawna i że moge być pewny że po pojechaniu do tych właścicieli moto na bank zarejestruje. według mnie troche to grubymi nićmi szyte i koszty dojazdu do Poznania niemałe niemówiąć juz o tym że mam 16 lat i przy tej okazji tata musi wziąć sobie urlop...

poradźcie czy można to jakoś spr i czy jak ktoś miał z takim ,,incydentem,, styczność była to gra warta świeczki. pozdrawiam i czekam na odp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tłumacz się wiekiem czy doświadczeniem. :D

Jak coś nie ma papierów i koleś Ci wciska, że możesz sobie pojechać i odzyskać to każ mu się walić.

W jakim świecie ty żyjesz?

Dlaczego szukasz jakiejś gównianej okazji?

 

Poszukaj czegoś normalnego i nie napalaj się.

 

(Wybacz ton, ale chciałem Cię otrzeźwić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tłumacz się wiekiem czy doświadczeniem. :D

Jak coś nie ma papierów i koleś Ci wciska, że możesz sobie pojechać i odzyskać to każ mu się walić.

W jakim świecie ty żyjesz?

Dlaczego szukasz jakiejś gównianej okazji?

 

Poszukaj czegoś normalnego i nie napalaj się.

 

(Wybacz ton, ale chciałem Cię otrzeźwić)

 

 

spoko! nienapalam sie i własnie dlatego sie pytam czy wogole jest sens zawracać sobie tym głowe! przecież jeszcze niejedno moto jest na sprzedaż a to zainteresowało mnie tylko i wyłacznie dlateog że jest blisko, niemam zamiaru go brać jeżeli te papiery są niepełne. w ogóle chyba powie mu ze niech sam odzyska papiery a potem mozemy gadac o kupnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgubił dowód i tablicę..? no, osobiście poprosiłbym policję o sprawdzenie. z podaniem namiarów na obecnego właściciela i prośbą o sprawdzenie, czy przypadkiem maszyna nie figuruje w ewidencji skradzionych. może pomożesz komuś odzyskać sprzęta..?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...