Skocz do zawartości

pytam o radę, chcę wrócić do enduro - zakup


Rekomendowane odpowiedzi

piszesz że miałeś exc z 2000, to muszę cię zmartwić bo to chyba największy gabarytowo motocykl, napewno wyższy od yz jeśli ma sprawny zawias, nowe wyczynówki są bardziej zbliżone wielkościowo do setek, w twoim przypadku będzie chyba pozostanie przy serii exc z lat 2000-2003

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz że miałeś exc z 2000, to muszę cię zmartwić bo to chyba największy gabarytowo motocykl, napewno wyższy od yz jeśli ma sprawny zawias, nowe wyczynówki są bardziej zbliżone wielkościowo do setek, w twoim przypadku będzie chyba pozostanie przy serii exc z lat 2000-2003

 

niepowiedziałbym, miałem exc250, mam exc125 i według mnie są małe w porównaniu do np. husvarny, miałem huske wr250 i te410 i one były większe gabarytowo, i przy twoim wzroście własnie polecam huske, bo sam mam 190cm i na niej czuje się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

exc250 mialem z 97, i teraz exc125 z roku 98 czyli ten nowy model i te nowsze roczniki maja siedzenie na tej samej wysokości, a jak miałem huske wr250 albo te410 to przy moim 190cm dotykałem niecałymi stopami do ziemi

 

 

ty nie porównuj modelu z 97 do 00 bo to zupełnie inne motocykle

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie yamaha jest duzo wyzsza od ktm, potwierdzająto dane serwisowe tech sprzętów oraz moje subiektywne odczucia.

A na husce nigdy nie siedziałem, zastanawiam sie na 4 taktami, co sądzicie o 410 i 600-setce? jakie modele warto brać i powyzej jakiego rocznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie porównuj modelu z 97 do 00 bo to zupełnie inne motocykle

 

bo co dlatego ze ma inne zawieszenie i plastiki? silnik i rama to to samo do roku 2000...

 

a co do huski to według mnie warto kupic, ale zdania są podzielone, za 6tys kupisz rok 95-96 bez pompy oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie do roku 2000, a od połowy 2000 wszedł nowy model z innym zawiasem, wachaczem, , wewnętrzne elementy silnika też ma zmienione, od yz250 mój był wyższy jakieś 6cm na środku siedzenia. wysokość kierownicy była taka jak podwyższana w nowych modelach

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od którego roku wchodzą huski z pompą oleju?

coś mi sie zdaje ze będę zmuszony jeszcze doskładać kasy, ze te 6 tysi to jednak za mało

niestety ale chyba własnie musisz dozbierać :clap: Na temat starszych husek 4T słyszałem same negatywne opinie...

Jesteś z Krakowa czy okolic?? jak jezdziłes 2 lata temu i wczesniej to powinienem Cie znac :) gdzie jezdziłeś?? Naprawde nie przypominam sobie nikogo na yamasze :( no chyba ze jezdziłeś z ekipą z Kopanki koło Skawiny. Masz jakies foto moto :biggrin: albo foto z Jakąs Twoją grupą.

Ja i ojciec jezdzdzimy jeszcze od czasów jak motocykle enduro mozna było policyć w Krakowie Na palcach rąk 3 osób :crossy: i wszyscy sie znali lub kojazyli.

Pozdr!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie miałem dużo czasu to jeździłem do bodzowa (jednego lub drugiego) i tam zabierałem się czasem z jakas ekipą. Często jeździłem z moją uwczesną dziewczyną - Natalią

 

Moim "stałym" kumplem do enduro był Robert Szpunar z którym śmigałem prawie każdy weekend po beskidzie, Robert miał tam fajny domek - bazę wypadpoową

 

Ponawiam pytanie: od kiedy zaczeli stosować w huskach pompy oleju?

 

co do zdjęć, to poszukam i zrobie jakaś galerię, moze wtedy mnie rozpoznasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huski miały pompe od 99 albo 00 roku. Nie ma takiego 4paka w tym przedziale cenowym który by spełniał twoje wymagania, dr350 i inne tego typu sprzęty to bedzie zabawka dla ciebie. Jedyne co pozostaje to husaberg lub huska, jedyne prawdziwe hard enduro z tamtych lat, ale ten brak pompy, asfalt je wykończy, trzeba dbać o moto bez pompy bo lubi sie posypać jak sie zaniedbuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie miałem dużo czasu to jeździłem do bodzowa (jednego lub drugiego) i tam zabierałem się czasem z jakas ekipą. Często jeździłem z moją uwczesną dziewczyną - Natalią

;) pamiętam :flesje: wtedy byłeś na EXC a ja byłem wtedy na dosc starym KTM GS takim białym a Natalia na 125 YZ :crossy: rozmawialiśmy na starym torze.

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...