Skocz do zawartości

Wracam do Was :)


Rekomendowane odpowiedzi

;) W najśmielszych snach bym sobie jej nie wyśniła :cool:

 

Moim pierwszym moto był KX 125 z początku lat 90-tych, typowy cross, którym cieszyłam się czas niedługi. Ale był to dobry zakup, na nim nauczyłam się jeździć, dzięki niemu "poczułam skrzydła" no i załapałam BAKCYLA :icon_razz:

 

Po kilku miesiącach przyszło mi się z nim rozstać, nie ukrywam że troszkę przeszkadzał mi zbyt głośny wydech no i brak oświetlenia - z końcem letniego sezonu dni robiły się coraz krótsze no i brak światełek przyczynił się do szybszych powrotów z wypraw.

 

Mijały miesiące - koleżanki śmigały, koledzy wariowali na quadach, a ja gdy słyszałam "ich dźwięk" biegłam do okna i prawie ze łzami patrzyłam jak odjeżdżają...

 

Wczoraj rozpakowywałam prezencik po prezenciku, na końcu zostało jedno mniejsze pudełeczko, pociagnęłam kokardkę i patrzę...

 

A tam kluczyk, dowód rej., jakaś książeczka z instrukcją obsługi, gwarancja, karta pojazdu - no i ryczę, ryczę jeszcze nie wiedziałam, że ze szczęścia - to było raczej z niedowierzania....

 

Chyba myślałam, że to "atrapa" - myślę sobie zaraz zobaczę jakiś model do sklejania - i dalej ryczę - wreszcie zebrałam myśli i dalej ryczę - pytam czy, to gdzieś tu stoi???

 

Tak - w garażu - nie zastanawiając się ani chwili dłużej - szybko się przebrałam żeby uczcić pierwszą - krótką - przejażdżkę :smile: :wink: :lapad:

 

Lecę co sił do garażu, otwieram bramę i znowu ryczę, niedowierzam, - jeszcze dziś muszą mnie

 

uszczypnąć :eek:

 

Bardzo dziękuję swojej mamusi i Mikołajkowi - którzy tak mnie kochają, że ich duet jest NIESAMOWICIE ZASKAKUJĄCO WYBUCHOWY

 

Mam już fotki ale jeszcze nie są na kompku - teraz lecę pośmigać -

 

 

Jest to mój BRYLANCIK :flesje: - trochę brzydka pogoda i się ubrudzi - ale co tam ;)

 

Honda XR 125 L - Czarnulka z czerwonymi neklejkami...

Edytowane przez Banitka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...