Skocz do zawartości

Chwale się !!!


*endrju*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to ja równiez gratuluje i witam kolejnego banditowca :smile:

motrek wyglada bardzo swieżo i zadbanie :lalag:

oby ci dobrze słuzył :smile:

moze i n-ka lepiej sie prezentuje ale nic poza tytm s-ka jest bardziej praktyczna niby mala ta owiewka ale robi duza róznice

sam jak kupowalem bandziorka to chcilem n-ke jednak udalo sie mi kupic wersje s i musze powiedziec ze nie załuje.. w n-ce przy 140 walczysz juz witrem a na s-ce jeszce pelen luz...

oczywiscie sa glosy ze trzeba byc twardym a nie miekkim... ale co mozna mówic jak sie dosiada wersi n :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja taż musze się przyznać, że N-ka bardziej mi się podoba :) , ale przemówił rozsądek i myśl o komforcie jazdy. Poza tym jak już mam S-ke to wszelkie wątpliwości zniknęły i nie żałuje, że mam tą wersje :lalag:

Edytowane przez *endrju*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,ja takze przyłanczam sie do gratulacji,bardzo ładne moto :buttrock: :bigrazz: ,a co do koloru to kwestia gustu,czerwony ładny ale ja wole ciemniejsze moto ;) ,no a co do wersji to z owiewka jest praktyczniejszy ale mi sie i tak bardziej podoba golas :biggrin: ,jeszcze raz gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny słuszny wybór.

Dwa sezony śmigałem 600 N-ką. Super sprzęt nie tylko na pierwsze moto ale także jako towarzysz wycieczek oraz do miejskiej dżungli.

Niech Tobie służy jak najdłużej.Dbaj o sprzeta a on wynagrodzi Tobie bezawaryjnością.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było brać N-ke - (joke) ;) , a teraz, jak chcesz żeby Ci dobrze służył, to zamiast czekać na wiosne rób serwis (olej z filtrem i zawory), Bandzior jest trwały ale czuły na tym punkcie, a tak ogólnie to gratulacje i witamy kolejbego bandyte!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje dobrego wyboru :) sam kupiłem S'ke niecały rok temu i jestem bardzo zadowolony. Może nie przejechałem na niej zbyt wiele kilometrów ale doświadczenia które przez ten okes zdobyłem pozwalają mi stwierdzić że sprzęcik pierwsza klasa :)

 

proponuje tylko zainwestować w termometr oleju w miejsce koreczka wlewu oleju. jest bardzo pomocny (złaszcza przy rozgrzewaniu silnika). sam taki posiadam. czasami można sprawdzić czy aby naszej suzi nie jest za ciepło w upalne dni :bigrazz:

a owiewka która jest uważana za "brzydką" przez posiadaczy N'ki jest ich marzeniem powyżej 140 :icon_mrgreen:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...