Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No w sumie nie nam tylko Granatowi, bo ma japsa, a SS nie trawi japsów, zajrzyj w komentarze na profilu Granata w PJ, tylko otwórz stronę z Hondą. :biggrin:

Noooo - widziałem komentarze pod Granata Hondą - hehehehehehehe :biggrin: :biggrin:

Na szczęście "jaśnie pan", pałający tak wielką nienawiścią do japończyków, mojego motocykla jeszcze nie obrzucił błotem :bigrazz: (może zapomniał) :biggrin:

 

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą - po co miałby to robić?

 

ja nadal nie lubię chromowanego plastiku, szlifierek kątowych.. a pracuję m.in z nimi po 8h dziennie ;) powiem więcej - zdarza mi się i warsztacie przy nich robić..

 

Gośka

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to sprawa lubienia czy nielubienia, ja mysle ze podłe oszustwo zawsze pozostanie podłym oszustwem, czy sie jezdzi rowerem czy DKW lub HD, i takich typów jak klanmen czy ss-man(juz za sama ksywe powinien dostac w tryby)powinno sie pietnowac i wskazywac palcem, mimo ze sa twoimi kolegami, przyzwolenie na oszustwo jest równie godne napietnowania jak same oszustwo, maskowanie iża49 na DKW i wciskanie ludziom kitu jak to biedny uciekinier z wermachtu zostawił u sołtysa piekny motocykl na gwarancji z kluczykiem, i pełym bakiem....sooooory szczyt sk....wysynstwa i nie ma o czym mówic, zreszta swiadczy to o jakies chorobie umysłowej, tepoie takie zachowania i nie przestane, i jak ktos stanie koło mnie wspaniale odremontowana ema z napisem BMW czy jeżem zrobionym na DKW wysmieje go szczególnie głosno i napluje pod koło z pogarda. Wszystko w tym temacie.Amen

PS a swoja droga kupe kasy i roboty włorzyli w te maszyny, tylko CZEMU DO K.... OSZUKUJA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie takie "oszustwo" nie denerwuje, do póki nie dochodzi do sprzedaży.

 

widzisz - przykład rhotaxxa. barwy i oznaczenia niemieckie a motocykl pełną gębą radziecki. jemu się tak podoba, mi również i gdy pada pytanie gapia co to za motocykl śmiało walę URAL. to też jest pewne ogłupianie, bo każdy pierwszy laik myśli "niemiec". temat rzeka.

 

p.s: mam po prostu wrażenie, że stopień złości rośnie wprost proporcjonalnie do wieku motocykla.

 

http://commons.wikimedia.org/wiki/Category...eich?uselang=pl

lepiej popatrz tu :) nie mogliśmy się opanować ze śmiechu

 

Gośka

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze, że wyraźnie jest napisane "SANOK MAIN MARKET HAPPENING" ;)

 

grzechu.. ważne, że my wiemy co mamy.

 

Gośka

No jasne , ja też mam znaczki BMW na zbiorniku i oznaczenia 46 DP, nawet w dowodzie rej. nie mam K750 tylko BMW R 80, ale to był mus bo innych papierów nie miałem, lecz na PJ jestem w dziale kasiek i nie wstydzę się tego, :notworthy: :notworthy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne , ja też mam znaczki BMW na zbiorniku i oznaczenia 46 DP, nawet w dowodzie rej. nie mam K750 tylko BMW R 80, ale to był mus bo innych papierów nie miałem, lecz na PJ jestem w dziale kasiek i nie wstydzę się tego, :notworthy: :notworthy:

A czemu nie zarejestrowałeś na snopowiazałke????Albo Jawa mustang?? Taniej kupiłbys papiery.Pozwól ze ja tego nie skomentuje......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie zarejestrowałeś na snopowiazałke????Albo Jawa mustang?? Taniej kupiłbys papiery.Pozwól ze ja tego nie skomentuje......

Sęk w tym że tych papierów nie musiałem kupować , ponieważ je miałem na stanie , a motocykl od nich do niczego się już nie nadawał, jak bym miał na Jawę Mustanga to by Kaśka była Jawą. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...