Skocz do zawartości

Moja nowa sucza RM 125 ;] (Chwale sie :D)


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy latamy ?? D.gif

No mozliwe, ze jeszcze w tym roku :clap:

 

już dawno nie widziałem tak czystego sprzęta j.gif

No to fakt. Juz nie jest az tak czysta, ale bede sie staral ja utrzymac w tak dobrym wizualnym stanie :clap:

 

Z tego co pamiętam fajnie nawet latałeś więc dobry sprzęt dla dobrego ridera j.gif pozdro

THX :)

 

ciekawe czy napewno jest tak jak mowisz (remoncik) ;] , jest wielu naciagaczy ale z tego co widze to maszyna naprawde swietnie utrzymana , napisz jak sie sprawuje

No na dniach skleje jakies foto i filmiki. Uwierz mi, ze potrafie sprawdzic porzadnie moto i jednoznacznie stwierdzam, ze musiala miec remont :biggrin: . Jedyne co to ma milimetrowy luz z przodu na kole, no ledwo wyczowalny, a taki jest do przyjecia. Nic innego nie zauwazylem :)

 

A ile dales jesli mozna wiedziec??

3500 :biggrin: + dostalem jeszcze dodatkowy komplet dosc ladnych opon

 

 

Wielkie dzieki za gratulacje !! ;) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly pogratulowac RM-y :) Widac ze zadbana,opony tez nie zle.Jak za 3500 to nie powiem,ale to jest dobra okazja.Sam bym chetnie dosiadl Suki,ale pewnie by mi umiejetnosci zabraklo.Jak jezdziles na niej?Jakie wrazenia?Jakie plusy i jakie minusy?Opisz ja dokladniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moto w Polszcze kupione czy z niemcowni?

O dziwo Polska :clap:

 

 

Gratulacje. Wydaje mi się, ze to model 92 a nie 91.

Kurde ja myslalem, ze 91, a 92 sie niczym nie rozni :clap: . Mozesz powiedziec dlaczego sadzisz, ze to 92 i czym sie rozni od 91 ?

 

Jak jezdziles na niej?Jakie wrazenia?Jakie plusy i jakie minusy?Opisz ja dokladniej icon_biggrin.gif

Dzisiaj pierwsza jazda dopiero byla. Jezdzi jak wszystkie crossy, tylko albo mi sie zdaje albo o wiele latwiej wchodzi na kolo niz nowsze modele :clap:

 

Wiesz co... spóźniłeś się troche bo teraz RM'y chyba na żadnych zawodach nie wypróbujesz

Spoko oko, najpierw trza porzadnie opanowac maszyne :wink:

 

 

thx :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo Polska :smile:

Kurde ja myslalem, ze 91, a 92 sie niczym nie rozni :biggrin: . Mozesz powiedziec dlaczego sadzisz, ze to 92 i czym sie rozni od 91 ?

Dzisiaj pierwsza jazda dopiero byla. Jezdzi jak wszystkie crossy, tylko albo mi sie zdaje albo o wiele latwiej wchodzi na kolo niz nowsze modele :biggrin:

Spoko oko, najpierw trza porzadnie opanowac maszyne :wink:

thx :flesje:

W 91 siedzenia były jednokolorowe a w 92 suzuki w wielu modelach w tym rm robił takie łaciate.

Wydaje mi się także, że koncówke masz 93. Niestety nie mogę sprawdzić bo do konca miesiąca mam łącze 32kb/s i bikepics ładuje sie 10min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...