Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto jedzie z wawki puszką, bo trzeba zabrać Brylanta :D

Shadok jedzie................

z Anulką .........

 

Sam sie oferował że może kogoś zabrać.......\

Ale nei wiem czy to też dotyczyło Waldiegooo :icon_razz: ;)

 

Waldek Pałko pisz doShadoka może ,,wujek cie przyjmie do puszki"

Ręczę że Waldi dobrze się zachowuje w samochodzie ... nie :clap: pali nie pije...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikujta, bo wiekszosc prognoz powyzej 36-48h to mozna sobie gleboko wsadzic.

W tym tygodniu przez Polske bedzie przechodzil front cieply (a z niego wynikaja ciagle opady). Jezeli wyz, ktorego centrum bedzie wtedy prawdopodobnie nad Moskwa sie rozbuduje, to jest realna szansa na sloneczna pogode z temperaturami okolo 10-12 stopni. To a'propos piatku.

 

Sobota juz powinna byc calkiem ok, bo centrum wyzu przesunie sie nad Szwecje. Podobnie w niedziele.

 

Co do piatku to pewien nie jestem- rozne serwisy roznie to przedstawiaja a to jest tylko interpretacja "suchych" danych. Sobota i niedziela powinna sie udac- ale nikt sobie nie da za to reki pociac. Sroda-czwartek bedzie mozna powiedziec cosik wiecej.

 

Ja juz modly do fusow herbacianych odprawiam, bo jakos nie widze sie tluc puszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedę raczej kombinował na miejscu jak dojade ,,tz. jak w ogóle pojadymmm ...

Sugeruje jednak podjecie jakiejs decyzji _zawczasu_ - to nie jest duzy hotel, tak w ogole w obrebie Starego Miasta hoteli jest malo, wiec i miejsc jest malo..

 

zapewne trza bedzie coss znaleść w okolicach starego mista...

Ten w/w lezy dokladnie na granicy Starego Miasta. Ma bdb polozenie, latwo dojechac, wyjechac, przespacerowac sie.. wszedzie blisko.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie prognoz dlugoterminowych- tak naprawde nie potrafia przepowiedziec pogody w 100%na dzien nastepny, a dlugoterminowe sa tyle skuteczne, co przepowiadane przez gorali... A nas studiach prof z meteorologi powiedzial: wiecie co znaczy "IMGW"? Powiedzielismy ze "Instytut Meteorologii Gosp Wodnej"... a prof- "I My G***o Wiemy" :icon_mrgreen: , wiec spokojnie o pogode, wiele moze sie zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to super hiper nowość w temacie pogody (w telewizorku żywy facet opowiada ale najpierw trzeba go włączyć :biggrin: ):

pogoda tvn 24

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WITAM

 

Weekend niestety pracuje. Myslalem, ze jest to Warszafffka to po pracy bym do Was dojechal i w niedziele z rana wrocil. Moze "ktos" mi pomoze i jeszcez plan sie zmieni ale uczac sie na bledach z ubieglego sezonu jestem mysli, ze nie podpisze sie w liscie obecnosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorągiew warszawska-szabasowa zbiera się pod Mc'Śmieciem na Młocinach w sobotę o 10.00.

Wyjazd po odprawie i ustaleniu planu dzielenia się pasażerami w puszkach.

Mam zarezerwowaną miejscówkę dla Nowiutkiej, na tylnej kanapie białego mercedesa.

Chorągiew piątkowa musi się sama zorganizować.

Buziaki wszystkim.

Zamiejscowy Koordynator Zamieszania.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...