Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje zimowego spotkania w Toruniu 28.01 na starowce o 17, w celu wzajemnej integracji ludzi z okolic i omowienie spraw z otwarciem sezonu, ktorych nie zdazylismy tutaj przez spam. Kto jest chetny - zapraszam do tematu: Motocyklisci z Torunia i okolic wanted - jest wsrod przyklejonych.

Chcialbym poznac JareG - na forum jest znana postacia !

Mam nadzieje ze cos z tego nam wyjdzie !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE STRONA SPAMU DZIENNIE FINITO JAK SIĘ NIE USPOKOICIE DO MARCA DOSYPIĘ WAM W TYM TORUNIU OPIŁKÓW DO OLEJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

JareG mam ważne dla mnie pytanie czy w pobliżu jest jakiś zakład ślusarski ???

Nie będę przecież taszczył ze sobą 20 kg opiłków pomożesz i dasz jakiś namiar ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na necie przeczytałem iż zima idzie i ma trzymac do Marca, tylko nie wiem czy do początku czy do końca :banghead:

 

 

Klaudiusz nie przesadzaj, mamy koniec stycznia, widziales kiedys w tym czasie snieg?? :biggrin: . A tak na powaznie, troszke sniegu sie przyda, ale zeby szybko sie skonczyl i nie bylo blota :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JareG mam ważne dla mnie pytanie czy w pobliżu jest jakiś zakład ślusarski ???

Nie będę przecież taszczył ze sobą 20 kg opiłków pomożesz i dasz jakiś namiar ??

Jesli bedzie taka potrzeba, to zorganizuje Ci te opilki :biggrin: (incognito oczywiscie)

W poblizu fortu jest sporo roznych magazynow, hurtowni, ale mysle ze i jakies uslugi tez sa. A jak nie, to 1km dalej jest Geofizyka, a tam maja warsztaty do naprawy ichniego taboru :banghead:

 

Mam propozycje zimowego spotkania w Toruniu 28.01 na starowce o 17, w celu wzajemnej integracji ludzi (..)

Obawiam sie, ze w tym czasie bede w W-wie, umowilem sie na pobranie kompletnego szarego wnetrza do SECa :flesje:

Okaze sie w piatek, jak bedzie z 28.01

 

Chcialbym poznac JareG - na forum jest znana postacia !

Bez przesady z ta postacia :biggrin:

Co ma wisiec nie utonie, poznamy sie tak czy inaczej (czy raczej predzej lub pozniej)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Jarkowi za pomoc w organizacji imprezy :icon_biggrin: :smile: :wink:

Za zasługi na rzecz powodzenia imprezy integrującej wszystkie chorągwie,

zostaje awansowany do stopnia Starszego Chorążego Ziemi Kujawskiej :clap:

Od powyższej decyzji nie ma odwołania!

 

:icon_question: Z uwagi na prognozę pogody, udzielam dyspensy wszystkim którzy chcą jechać do Torunia autem, ale się wstydzom. Nie wsztydźta się, przyjazd samochodem jest dopuszczalny, a usprawiedliwienie od lekarza o stanie korzonków, nie będzie wymagane.

 

Terminu nie zmieniamy!!!

Szkoda mącić, zwłaszcza że wielu chętnych jest po trudnych rozmowach w domu i pracy.

 

Prot i Gerard von Grodzisk, zostają mianowani Nadzorcami Ruchu Nocnego Między Pokojami. Do tej odpowiedzialnej funkcji nie mogę desygnować żadnego zółtodzioba, tylko doświadczonych wychowawców o specjalności: płeć żeńska w wieku tartacznym :biggrin: :cool:

Od tej decyzji także nie ma odwołania!

 

Trzeba też wyłonić komisję ds. degustacji przywożonych trunków, pod względem ich przydatności do spożycia. Komisja musi wyłonić się sama, żebym komuś niezaproponowanemu nie uchybił oceniając zbyt nisko kondycję głowy i wątroby :wink: :icon_rolleyes: Każdy kto nie zgodzi się z werdyktem komisji jest obowiązany zostawić wadium, w postaci płynnej, o przeliczniku nie gorszym niż 40%/0,5l.

 

Uwaga!!! Casting kandydatek na moją żonę jest aktualny.

Przypomnam, że w komisji zasiadają:

- Klaudiusz,

- Street,

- Prot,

- Gerard,

- Shadok.

Działania komisji ograniczają się do zadawania pytań. W razie, gdyby wyłoniona kandydatka nie została przeze mnie zaakceptowana, wraca do komisji która będzie mogła już nie tylko rozmawiać... :cool:

 

Rozkaz podpisał:

Baaaczność!

Hetman Kamandir Kulik

Spocznij!

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Jarkowi za pomoc w organizacji imprezy ;) :flesje: :lalag:

Za zasługi na rzecz powodzenia imprezy integrującej wszystkie chorągwie,

zostaje awansowany do stopnia Starszego Chorążego Ziemi Kujawskiej :clap:

Od powyższej decyzji nie ma odwołania!

Dzieki za awans :notworthy: :lalag:

Niesmialo zasugeruje, ze blizej mi do Ziemi Chelminskiej, niz Kujawskiej.. :D

 

Z uwagi na prognozę pogody, udzielam dyspensy wszystkim którzy chcą jechać do Torunia autem, ale się wstydzom. Nie wsztydźta się, przyjazd samochodem jest dopuszczalny,

Ino pamietajcie, ze liczba miejsc parkingowych jest tam nieco ograniczona.. ale z drugiej strony w 1 puszce na 4 kolkach moze przyjechac wiecej osob.. hmm..

 

IMO zima wyniesie sie na poczatku marca, wiec w koncowce powinno byc calkiem przyjemnie.. moze nieco chlodnawo, ale bez sniegu, lodu etc.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie żelazna ręka, wszystko jasne i bez kombinowania z datami...

Proponuje wstępne piwko dla tych co przyjadą na 2oo.

Na bramce proponuje ustawić ochronę by nikt nie wnosił jakiegoś niebieskiego i zielonego (E95 i E98) badziewia tylko słuszne trunki ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie żelazna ręka, wszystko jasne i bez kombinowania z datami...

Proponuje wstępne piwko dla tych co przyjadą na 2oo.

Na bramce proponuje ustawić ochronę by nikt nie wnosił jakiegoś niebieskiego i zielonego (E95 i E98) badziewia tylko słuszne trunki ;) ...

Niech tylko sniegi zejda,a choragiew dolnoslaska też zajedzie na dwóch kółkach...Plyny będą w nieprzeźroczystych butelkach, więc chyba tylko na węch,a są trunki, że na smak ich nie da rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, żesz kurdemol, coś Ty się na tą żonę uparł??!! Skuteczniej jest przywiązać sobie kamień do szyi i skoczyć do rzeki :buttrock:

Młody jesteś, korzystaj z życia a nie głupoty Ci w głowie :crossy:

 

P.S. Na chwilę obecną niezmiennie przewiduję swoje przybycie, choć konkretów nie podaję bo życie samo pisze scenariusze...

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Uwaga!!! Casting kandydatek na moją żonę jest aktualny.

Przypomnam, że w komisji zasiadają:

- Klaudiusz,

- Street,

- Prot,

- Gerard,

- Shadok.

 

 

... w pierwszym czytaniu zabrzmiało jakby wyżej wymienieni mieli pierwszeństwo w eilimacjach na żonę...

 

 

DZIADU ... ciii ... co ma mieć Komandir lepiej niż inni ???

Edytowane przez kriss.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...