Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

plan zdobycia funduszy:

- wizyta u babci

- 2 miesiące korepetycji z mechaniki

- rozbić świnkę skarbonkę

 

 

Jeszcze możesz " na Rumuna " na skrzyżowaniu, ewentualnie makulaturę zbierać.

 

Pozdrawiam !

i do zobaczenia.

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlen jest na skrzyzowaniu Polnej z Szosa Chelminska, moze byc zamieszanie przez te stacje... najlepiej pytac o bylego Geant

IMO nie powinno byc zadnego zamieszania.

Bo tylko Ci jadacy od Fordonu beda mijac w/w Orlena, ale PO PRAWEJ rece, potem dojada do interesujacego nas skrzyzowania i beda mieli Lotos PO LEWEJ. I pojada na wprost.

Reszta albo wpierw minie Geanta, i powinna sie zorientowac gdzie jest (i skrecic w prawo), Ci z 3Miasta mina Lotos PO PRAWEJ i beda skrecac w lewo, a Ci z Olsztyna moga w ogole ani Geanta, ani zadnej stacji benzynowej nie zobaczyc :buttrock:

 

Podsylam Wam kilka fotek z ciekawymi ujeciami - nie ma to jak dobry punkt obserwacyjny :wink:

1. Fotka ogolna - zwroccie uwage na bialy obszar o charakterystycznym ksztalcie, po lewej stronie fotki.. a potem znajdzcie prawie identyczny ksztalt po prawej stronie - to bedzie Fort IV. Ten 'bialy' to teren wojskowy, stad brak obrazu :buttrock: Widac tez Geanta i jego parking (dolna krawedz fotki, po lewej stronie), widac interesujace nas skrzyzowanie (stacji Lotos nie ma, zdjecia sa nieco nieaktualne)

2. Fotka nieco bardziej szczegolowa - widac cala trase dojazdowa od skrzyzowania k. Geanta, do Fortu. Geanta tez widac.

3. Sam_on - czyli Fort IV. Na jego obrzezach jakis czas temu zrobiono pola golfowe, jakby ktos chcial to moze palnac partyjke.. nie wiem/nie pamietam ile maja dolkow :buttrock: Widac zaparkowane auta, my tak bedziemy parkowac motocykle..

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mój Syn ma urodziny 25-ego :) Żona coś kombinuje, no ale najwyżej wcześniej wyjade z rańca

To zrobcie mu imprezke 23 a 24 z rana mozesz smigac.

 

się wpisałem, ale zapomniałem dopisać, że proszę zestaw sypialny dla spokojniejszych uczestników.

A czy pokoj tych juz zbetonionych ludzi moze byc? Oni juz beda bardzo spokojni do samiutkiego rana ;)

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze możesz " na Rumuna " na skrzyżowaniu, ewentualnie makulaturę zbierać.

 

Sprawdzałem... wszystkie dobre miejscówki pozajmowane. Straszna konkurencja, jak się jakiś nowy pojawi to strasznie gnębią... :-(

Czekam na dalsze pomysły, może mi coś podpasuje :D

 

Pozdrawiam

 

Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem... wszystkie dobre miejscówki pozajmowane. Straszna konkurencja, jak się jakiś nowy pojawi to strasznie gnębią... :-(

Czekam na dalsze pomysły, może mi coś podpasuje :biggrin:

 

Pozdrawiam

 

Florek

 

zima niespecjalna, ale mozna szaliki zarobkowo dziergac. Jak bedziesz dziergac np w barwach klubow sportowych to zbyt w okoliach stadionow masz zapewniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czekam na dalsze pomysły, może mi coś podpasuje :)

 

Nie lam sie Florek! :) Niedaleko Torunia lezy Ciechocinek a wnim mnostwo kuracjuszek w podeszlym wieku, ale bardzo zadbanych i spragnionych towarzystwa meskiego. Mimo, ze okoliczna mlodziez dwoi sie i troi - nie sa w stanie obrobic calego "poletka". Jakbys sie postaral to jeszcze zarobilbys na paliwo powrotne dla calego zlotu........... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe widze, że temat się spodobał :-)

Jeśli chodzi o kuracjuszki to pomysł mi się bardzo spodobał! Już mam dość tych wszystkich młodych, jędrnych piersi i zgrabnych pośladków... czas na odmianę! Troszkę fałdek i celulitu jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Wyskoczę w sobotę na kilka chwil (nawet nie zauważycie że mnie nie było) i wrócę z grubymi milionami (część kasy będzie ulokowana w złotych zębach)

 

Może powinienem założyć temat: Jak Florek ma zebrać kasiorkę na wyjazd :-),

bo tu to trochę odbiegamy od tematu, a kultura na forum musi być!

Swoją drogą to może powinien być jakiś dział gdzie forumowicze by doradzali jak dorobić się na wyjazd, bo widze że pomysłów bez liku :-p

alterego <- masz u mnie browara jedyny przyjemny sposób zarobienia kasy jak do tej pory :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...