Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JareG,

Jak proponujesz robić rezerwacje ?

Indywidualnie, czy grupowo ?

Grupowo, ale indywidualnie.. :icon_mrgreen:

 

Jeżeli grupowo, to musisz być przygotowany na spore zamieszanie i prowadzenie baaardzo specjalnej ksiegowości.

.. jako, ze mam juz jakies tam doswiadczenie w organizowaniu roznych rzeczy, to na ogol robie to tak: zamawiam przyblizona (czyli nieco wiecej niz sie zglosi chetnych) liczbe miejsc, a kazdy po przyjechaniu placi za siebie na miejscu.

Z takiego sposobu rezerwowania jest kilka korzysci: po primo, trzeba sie zglosic zawczasu i dzieki temu wiem ilu bedzie pacjentow (a pacjenci wiedza, z kim beda na odwyku :icon_mrgreen:), po secundo na samych pacjentach wymuszam jakas tam odpowiedzialnosc i porzadek, po tertio zbieraniem kasy zajmuje sie ksiegowosc osrodka, etc. etc. Warto tez wspomniec, ze inaczej rozmawia sie o kosztach, jesli mozna powiedziec ze 'bedzie drobne 120 skalpow, i lubia wypic' :D

Ide, mowie ile chce wyrek, i place wadium powiedzmy 200 zl, i juz. Przyjmuje tez zalozenie, ze pacjenci beda korzystac z pelnego wyzywienia na miejscu, zeby sprawe uproscic (jak sie potrujemy, to zespolowo :D ;))

Podsumowujac: fajnie byloby do polowy stycznia miec wiedze nt. ilosci chetnych, jesli mam to zalatwic za Was

Jesli nie, to mozna dzwonic i rezerwowac sie indywidualnie :D (+48 56 655 82 36, 655 81 34)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorągiew warszawska zbiera się na parkingu pod McDonaldem na Młocinach, o godzinie 18.00.

Czy to nazbyt nie za wcześnie na okreslanie godz. wyjazdu :D Ja tylko tak w kwestii formalnej :)

zamawiam przyblizona (czyli nieco wiecej niz sie zglosi chetnych) liczbe miejsc, a kazdy po przyjechaniu placi za siebie na miejscu.

To wydaje się najbardziej rozsądny sposob załatwiania miejscówek.

Jakby co to ja sie pisze.

 

REBEL X 1

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcysiek x1, ale cos chorągiew dolnoślaska mało aktywna,można by się spotkać gdziś na wylocie z Wrocławia, no i chyba dobrze byłoby, żeby tak w piątek śmignąć...Pozdrawiam.Pierwoszów, Krasnal, Bartic...gdzie wy...czas poznac niektórych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam się ku propozycji, by wyjechać w piątek 23 marca wieczorem.

 

Chorągiew warszawska zbiera się na parkingu pod McDonaldem na Młocinach, o godzinie 18.00.

 

Kto jest za?

 

JA jestem jak najbardziej za wyjazdem w piatek

trzeba bedzie odstresowac caly tydzien w pracy

 

co do noclegu to na chwile obecna Andrzej x 1 x :crossy: pt :flesje: :flesje: :flesje: , sob :flesje: :flesje: , niedz :flesje: :crossy: (2 nocki + wyzywienie)

 

jak by mialo sie cos zmienic oczywiscie dam wczesniej znac

lub bede rezerwowal na wlasna reka dla 2 os( ale tak czy inaczej dam znac jakby byly jakies imprezy zaplanowane :buttrock: :icon_biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JareG,

 

Grupowo, ale indywidualnie ...świetnie brzmi !

 

Proponuję , oczywiście grupowo, lecz już bardziej indywidualnie na miejscu , zrobić zrzutkę na DiDżeja (nie wiem jak to się pisze hihi) albo inny sprzęt mocno nagłośniony.

Może załoga Fortu coś takiego oferuje ?

 

Pozdrawiam,

Pa,

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupowo, ale indywidualnie ...świetnie brzmi !

No staram sie jak moge dobierac slowa :D

 

Proponuję , oczywiście grupowo, lecz już bardziej indywidualnie na miejscu , zrobić zrzutkę na DiDżeja (nie wiem jak to się pisze hihi) albo inny sprzęt mocno nagłośniony.

Może załoga Fortu coś takiego oferuje ?

W Forcie oczywiscie mozna zamowic sobie full wypas impreze.

A propos imprez - kiedys, podczas jednej takiej (nota bene motocyklowej) chlopaki narypani w 3 d*py jezdzili na motocyklach wewnetrz fortu, po korytarzach.. slady spalonej gumy byc moze sa do dzis, trza bedzie sprawdzic :)

.. ale to bylo kiedys, Wy tak jezdzic nie bedziecie. Za to imprezowac mozna tam fantastycznie, obiekt jest zamykany o ustalonej godzinie, nic za bardzo nie da sie zniszczyc, nikt slowa nie powie na wrzaski, etc.

 

Po zastanowieniu sie stwierdzilem, ze nie bedzie mi sie chcialo przegladac postow i liczyc skalpy.. wiec wyprodukowalem formularz zgloszeniowy :cool:

Motto na dzis: ludzie leniwi musza byc inteligentni (zeby moc byc leniwymi..) :P

 

Formularz zgloszeniowy - jakbyscie mogli skorzystac..

Lista chetnych - co prawda link do niej jest dostepny po wklepaniu, ale nie bede taki i podam go od razu.. :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zastanowieniu sie stwierdzilem, ze nie bedzie mi sie chcialo przegladac postow i liczyc skalpy.. wiec wyprodukowalem formularz zgloszeniowy :bigrazz:

Motto na dzis: ludzie leniwi musza byc inteligentni (zeby moc byc leniwymi..) :)

 

Formularz zgloszeniowy - jakbyscie mogli skorzystac..

Lista chetnych - co prawda link do niej jest dostepny po wklepaniu, ale nie bede taki i podam go od razu.. :buttrock:

 

I to sie nazywa Profesjonalizm :bigrazz: Wpisany :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartic z wrocławia zgłasza się chętny.

Wklep sie przyjacielu w formularz, link jest gdzies tam wyzej..

 

A co do kompletowania obsad w pokojach - w Forcie wiekszosc miejsc noclegowych jest na DUZYCH salach, po 20-30 ryja - wiec na pewno traficie na siebie, bez obawy :icon_razz:

Natomiast zeby rozwiazac problem zachowania niejakiej intymnosci, dla Pan zazwyczaj rezerwowalem osobne sale, zeby mogly sie wczesniej polozyc, i to nie ryzykujac rozdeptania przez stado nawalonych samcow :bigrazz: Pokoi 2 os. jest doslownie kilka, albo i mniej ;)

 

Ponizej kilka fotek pomieszczen wewnatrz fortu..

 

1. Jedna z prochowni, czyli jak gdyby sala bankietowa;

2. Wspominalem o sanitariatach.. drogie Panie, prosze nie patrzec, Wy macie ladne pomieszczenia w kafelkach.. a tak powaznie, to te na fotce pozostawiono chyba pokazowo :clap:

3. Sale noclegowe, przy oknach sa chyba jeszcze takie metalowe zaslonki przeciwpancerne..

4. Jadlodajnia spelnia juz normy XXI w., mimo to mozna wchodzic i na lyso, i z dlugimi kudlami :D

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt noclegu:

sala wieloosobowa, z posciela - 17 zl, bez poscieli - 14 zl

pokoje 1-2-3 os., z posciela 23 zl

Od kwietnia ceny moga sie zmienic - czyli wzrosnac o 1 zl. Ale jesli zrobimy rezerwacje wczesniej, np. w styczniu, to cene nam zostawia po staremu.

 

Wyzywienie:

sniadanie 9 zl, obiad/obiadokolacja 12 zl, kolacja 9 zl

Piwo jest po 3,5 zl za kubek (teraz chyba one sa 0,4l)

 

CENA TEGO OSTATNIEGO NAJWAZNIEJSZA :clap:

 

Niniejszym dekretuję:

- wyjazd w sobotę 24 marca, godz. 9.00

- powrót w niedzielę 25 marca, po obiedzie.

Miejsce zbiórki dla chorągwi warszawskiej - McDonald na Młocinach.

Kamandir Kulik.

 

Stawie siem. Ale nie bardzo zakumalem teraz...

Zmienilo sie bo mial byc wyjazd w piatek o 18:00...

 

Ale tym razem dojadę!! Ustalam grupę wieczorną. Wyjeżdżam z roboty około 18.00 24 marca 2007 r. Kto jedzie ze mną? Jadę SAMA... Będę miała niezłą wałówkę!

 

Gdyby sie okazalo, ze warunki pogodowe beda stosunkowo trudne to moglbym podrzucic

Tobie mojego plecaczka do auta? Jestesmy z Wawki.

 

Super zapowiada sie impreza. Juz nie moge sie doczekac :D

 

Po zastanowieniu sie stwierdzilem, ze nie bedzie mi sie chcialo przegladac postow i liczyc skalpy.. wiec wyprodukowalem formularz zgloszeniowy :bigrazz:

 

Formularz zgloszeniowy - jakbyscie mogli skorzystac..

Lista chetnych - co prawda link do niej jest dostepny po wklepaniu, ale nie bede taki i podam go od razu.. :icon_razz:

 

Zeby byla pomrocznosc jasna... jak sie Kali wpisac na lista to juz rezerwacji nie musiec robic w Forta?

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie zgłaszam :D eh juz nie mogę się doczekać ;) ...........jeśli cóś by nie ten tego daje znać, ale nie zakładam takiej opcji :clap:

 

 

ps –jak sprzedam gs a nie będę mieć jeszcze $$ no :biggrin: to ziomka na rowerze :icon_razz: przyjmiecie :bigrazz: ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...