Skocz do zawartości

Wyjazd inaugurujący sezon 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a Chełmno kiedy się spotka w celu omówienia wyjazdu...

toja pytam ja...

 

A co sie bedziemy umawiać?? Za każdym razem jak sie wspólnie umawiamy to na drugi dzien nie jestem w stanie jezdzić :) (z przyczyn zdrowotnych)

 

Ja wyjeżdzam w piatek....a potem sie zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Mój syn powiedział "mamo jedź", więc przyjadę... poznać Wasze buźki.

Jako że Tomek i Banda swojej misji jeszcze nie zakończyli (jak nie wiedzieli, to już wiedzą :) ) a dyspensę na dojazd autem (chyba nieopatrznie) dał, więc proszę mnie wpisać na listę obecności. W wyniku rezerwacji indywidualnej, żeby nie wprowadzać już dodatkowego zamieszania, pokój mam.

 

Do zobaczenia...

 

P.S. Jeśli ktoś ma problem z dojazdem, mogę zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Mój syn powiedział "mamo jedź", więc przyjadę... poznać Wasze buźki.

Jako że Tomek i Banda swojej misji jeszcze nie zakończyli (jak nie wiedzieli, to już wiedzą :icon_razz: ) a dyspensę na dojazd autem (chyba nieopatrznie) dał, więc proszę mnie wpisać na listę obecności. W wyniku rezerwacji indywidualnej, żeby nie wprowadzać już dodatkowego zamieszania, pokój mam.

Do zobaczenia...

P.S. Jeśli ktoś ma problem z dojazdem, mogę zabrać.

 

Gdyby okazalo sie, ze aura nam nie sprzyja to byloby milo miec

2 miejscowki (dla mnie i Mariolki) u Ciebie w puszeczce :biggrin:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac po towarzystwie jakie sie wybiera to mozna zaczac sie juz bac

:icon_twisted: :icon_razz: :notworthy:

:flesje: :crossy:

Spoko ja jeszcze nie wiem czy pojade :icon_mrgreen:

 

A tak powaznie to dam znać dopiero koło 19 .. i będe raczej szukał kwatery na własną rękę...także luzikkk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem w Forcie i zakwaterowalem nas w konkretnych pokojach.. wyglada to tak, jak w tabelce ponizej.

Skrajna prawa kolumna to n-ry pokoi 2-3 osob., plus dwie sale wieloosobowe, plus 2x jedynka.

Moto_rozpoczecie2007-v3.gif

 

UWAGA!

1. Pozwolilem sobie przekwaterowac Oną w Czerwonych.. z 2ki do 1-ki, tak jest optymalniej; mam nadzieje, ze nie pozwolilem sobie na zbyt wiele :)

2. Naczelny Organizator dostanie 1ke

3. Kol. Ekces mi doniosl, ze pojawily sie jakies nowe zewnetrzne okolicznosci etc. etc., i dzieki temu chyba jest jedna 2ka do wziecia :D

4. Osoby, ktorych nie ma na liscie o ile chca zawalczyc o 3ki ew. o 1ki (bo takie pokoje sa jeszcze na stanie) niech dzwonia i kombinuja na wlasny rachunek (i tak mialem zamknac liste w polowie stycznia i olac spoznialskich.. przeciagnelo sie to prawie do polowy marca :D). Jak beda sie usamodzielniac, to niech wspomna ze sa zwiazani duchowo z motocyklami..

5. Jeszcze raz oznajmiam, ze jesli ktos nie dal mi jasno do zrozumienia, iz nie chce papu/poscieli, to te frykasy dostanie, i bedzie musial za nie zaplacic (korzystac nie musi :)). Gdyby sie takowy migal od dopelnienia swoich powinnosci, to wywiesze jego nick na wejsciu do Fortu i na forum, i bedzie slawny :)

6. W piatek zamowilem kolacje przy ognisku (albo w srodku, jesli bedzie pogoda niesprzyjajaca) na 20, w razie czego nieco sie ja przesunie - ale starajcie sie w wiekszosci przybyc na czas, czyli nieco przed 20:00

7. W piatek albo w sobote z ranca ustalimy, czy w sobote chcemy obiad, czy obiadokolacje. To drugie bedzie wlasciwsze, jesli wybierzemy sie na jakas mala wycieczke po okolicy.. w piatek tez ustalimy, czy maja byc tance/lamance, DJ, kukaroke :D i te inne nowoczesnosci :biggrin:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...