Skocz do zawartości

sxf 450 07


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś pewien, że ma być EXC 450 i 525 z tym nowym silnikiem? Ja słyszałem, że nie będzie, tylko EXC 250.

pzdr

 

Tak Dominik byłem w Krakowie w salonie KTM rozmawiałem ze sprzedawcą i powiedział że w połowie 2007 albo końcem 2007 będa wersje EXC 450 tak nieoficjalnie mi to nadbąknoł bo kolega robił spore zakupy to się chłop rozgadał a z tego co wiem niewolno im udzielać takich informacji bo muszą wysprzedać pozostałości EXC starszej wersji z tego co gadał pracją nad silnikiem bo ten z SX niesprawdzał się do enduro,a tak na marginesie logicznie mysląc to musza coś wypuścić bo konkurencja idzie do przodu a oni walą ten silnik już chyba od 2000 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Niedosc ze niektore elementy stylistyczne sa jakby rodem z WSK'ek cross to nawet o kopce zapomnieli i z tego co pamietam do nowych 2t (chyba exc300) nawet wrzucili rozrusznik :icon_rolleyes:

o musza coś wypuścić bo konkurencja idzie do przodu a oni walą ten silnik już chyba od 2000 roku.

skoro silnik dobry to po co cokolwiek zmieniac?:banghead:

pzdr

Edytowane przez enduroguy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wy macie problem kopka..... bryka jest przednia i rozrusznik to juz podstawa pomalu.

 

 

może podstawa ale mnie denerwują takie cuda na kiju z elektryką, jakby nie można było wyprodukować prostego modelu jak np 10 lat temu tylko że z nowymi materiałami, tak samo samochody, gdzie nie spojrzeć to jakieś komputery, silniczki elektryczne i inne duperele. Mnie to po prostu drażni

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Tak Dominik byłem w Krakowie w salonie KTM rozmawiałem ze sprzedawcą i powiedział że w połowie 2007 albo końcem 2007 będa wersje EXC 450 tak nieoficjalnie mi to nadbąknoł bo kolega robił spore zakupy to się chłop rozgadał a z tego co wiem niewolno im udzielać takich informacji bo muszą wysprzedać pozostałości EXC starszej wersji z tego co gadał pracją nad silnikiem bo ten z SX niesprawdzał się do enduro,a tak na marginesie logicznie mysląc to musza coś wypuścić bo konkurencja idzie do przodu a oni walą ten silnik już chyba od 2000 roku.

 

Hmm, zobaczymy, ja mam informacje z bardzo dobrego źródła, że DOHC w 400, 450 i 525 tak szybko nie będzie, aczkolwiek przyznaję, to może być zmyła handlowa. Zobaczymy.

 

PS - KTM 4T po przewrotce na plecy zawsze zapali. I to zwykle od elektrycznego rozrusznika. Jak jest olej do odmy poprowadzony, to najwyżej przepali i po sprawie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ktos wklejal linki do targow mootocyklowych , tam byl wlasnie model 450 i 525 z silnikiem DOHC

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ktos wklejal linki do targow mootocyklowych , tam byl wlasnie model 450 i 525 z silnikiem DOHC

ale chyba nie w wersji EXC?? Napewno wprowadza DOHC do enduro jak nie w tym roku to w nastepnym, albo firma chce dobrze przetestowac nowa jednostke i wejsc na rynek z kolejnym swietnym motocyklem klasy EXC albo to poprostu chwyt marketingowy majacy na celu pozbycie sie zapasow z magazynow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie SX-F nie exc , ale w sumie to to samo bo po doadaniu lamp innego tlumika i wystawieniu kwitu homologacyjnego mamy EXC

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie SX-F nie exc , ale w sumie to to samo bo po doadaniu lamp innego tlumika i wystawieniu kwitu homologacyjnego mamy EXC

HAHAHAHAHA Enduroguy ma racje exc i sxf to inne sprzety. Sa modele na usa ktore sa do siebie zblizone jak XC-F i inne teraz nie pamietam ale zerknij na stronke ktm usa i poczytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co przelozenia skrzyni , kompresja ? wie ze Yamaha ma spore roznice techniczne nmiedzy modelami YZ wa WR 450, nie wiem jak to w KTM .

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...