Skocz do zawartości

999R Fila Team 2003 LmE do wzięcia - uwaga tylko 200 szt.


Rekomendowane odpowiedzi

No to masz duże możliwości :D  Ile takie cudo może kosztować    :?:  

60tysięcy :?:

 

999S w wersji podstawowej kosztuje 84.700 zł plus Termignoni zamiast normalnych tłumików i kanapa dla pasażera - 20.000 zł plus lap-timer, chip w silniku, tuning zawieszenia z przodu i z tyłu - kolejne 20.000 zł plus dodatki - 20.000 zł. Wg. mnie ta 999R Fila kosztuje pod 250.000 zł, a może i więcej, z racji na limitowaną do 200 sztuk wersję.

Oczywiście mówiąc "w zasięgu możliwości" miałem na myśli baaaaaaaardzo odległą przyszłość (od wczoraj bowiem oszczędzam :D )

Co do tych naklejek - rzeczywiście, mogłoby wyglądać dresiarsko, gdyby to był motocykl masowej produkcji. IMHO cały urok w tym malowaniu właśnie dlatego, że tylko 200 sztuk opuściło bolońską fabrykę.

 

Cena: 34800 euro czyli okolo 150 tys. PLN to cena na Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę państwa.... 150 TPLN ... toż to mi zalatuje Wiśniewskim i jego HD.... Osobiście bym tyle nie zapłacił...

 

Może narażę się większości z Was, ale.... to tylko Ducati! Nawet nie można tego do Ferrari porównać (pomimo, że tak samo awaryjne), bo nie ma żadnych specjalnych osiągów porównując z "normalnymi" seryjnymi sprzętami... a na pewno zwykły użytkownik poza torem i pewnie na torze tego nie odczuje.... Dla mnie to taka "alfa rometo GTS" limited edition.... Dałby ktoś za taką alfę tyle co za ferrari lub porsche "normal edition" (bo taka jest skala porównawcza)?? 8O

 

A z tymi wszystkimi drogimi i nie do wykorzystania bajerami, taki motor nadaje się idealnie do podniesienia swojego ego.... baaardzo droga zabawka! :D Najlepiej sprawdzi się pod kolumną zygmunta w Wa-wie albo na deptaku w Jastarnii... :D

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie, w motocyklach nie ma takiej klasy jaką w samochodach stanowią Porshe/Ferrari... Nie ma tak dużych różnic...

 

Ale fakt, że porshe/ ferrari to też samochody podnoszące wątłe ego... Też takie drogie zabawki...

 

Ale jednak nie oszukujmy się.... ducati nie ma takiego image jak mają w/w marki.... :D

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, sprawa jest czysto subiektywna.

Ja mam od wielu lat plakat z Ducatem 900ss nad biurkiem, kocham go. Nigdy nie zastąpi go nic innego.

Samochodu na plakacie nie powiesiłbym na ścianie nawet w kiblu.

 

A prestiż związany jest bezpośrednio z ceną. Ferrari kosztuje tyle, że nawet Munch2000 wymięka, Porsche (nie Boxster) też. Tyle - czysty snobizm (chyba, że ktoś się ściga).

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zawyżyłem o 100.000...  

Big - nie wiesz jak w DDR- ile osób się na to skusiło?

 

Z tego co wiem sa juz wszystkie sprzedane...Ile poszlo na Niemcy tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie, w motocyklach nie ma takiej klasy jaką w samochodach stanowią Porshe/Ferrari... Nie ma tak dużych różnic...  

 

Ale fakt, że porshe/ ferrari to też samochody podnoszące wątłe ego... Też takie drogie zabawki...  

 

Ale jednak nie oszukujmy się.... ducati  nie ma takiego image jak mają w/w marki.... :D

 

PORSCHE! PORSCHE! Bo az wlosy sie jeza :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zawyżyłem o 100.000...  

Big - nie wiesz jak w DDR- ile osób się na to skusiło?

 

Z tego co wiem sa juz wszystkie sprzedane...Ile poszlo na Niemcy tego nie wiem.

no jak jakieś poszły do Niemiec to prędzej czy później też znajdą się w Polsce 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem piękniejsze są wózki sportowe z lat 50-60. Te nowe eeee, kicha.

Samochód jest dobry, żeby zabrać Babę, psa, namiot, bagaż i sprzęt nurkowy i pojechać do Chorwacji. Ale żeby się designem zachwycać? Co kto lubi. Dla mnie jest to przedmiot użytkowy, jak rower, kuchenka, czy telewizor. Widział kto plakat z telewizorem? 8O

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie, w motocyklach nie ma takiej klasy jaką w samochodach stanowią Porshe/Ferrari... Nie ma tak dużych różnic...  

 

Ale fakt, że porshe/ ferrari to też samochody podnoszące wątłe ego... Też takie drogie zabawki...  

 

Ale jednak nie oszukujmy się.... ducati  nie ma takiego image jak mają w/w marki.... :D

A ja bym powiedział, że są takie odpowiedniki : MVAugusta i Bimota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...