Skocz do zawartości

Jaki skuter do 3-4tys?


Krysia93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skuterek ma byc dwu osobowy, szybki, ładny tani w utrzymianiu. Noi z 90dyszek musi leciec:)(nieobraże się jak będzie więcej);):)

Nie licz, że seryjna "50" pójdzie 90 km/h, nawet po odblokowaniu. Tyle (a nawet ciut więcej, jak się założy odpowiednie rolki, tylko że wtedy traci na przyspieszeniu i gorzej ciągnie pod górę) wyciąga mój Peugeot, ale jest po "lekkim" tuningu. ;)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tobie Litrus zaraz ząbki ci policze! dawno po lesie w bagażniku nie jeździłeś!?Co myślisz, że jestes dorosły to jestes fajny? ta?to sie mylisz. A to do inny:

Po 1: Nie jestem dorosly 16 lat bedzie

Po 2: Nie widziales mnie nigdy a jak bys mnie zobaczyl to ani slowa bys do mnie nie powiedzial gowniarzu

Po 3: ZAbki to tobie moge powybijac kciukiem jeden po drogim..

Po 4:Nie toleruje cfaniactwa ... szczegolnie na forum ...

Po 5: Wczym mnie przewieziesz ? w bagazniku ? ciekawe w czym ? masz prawko ? czy brata zawolasz ? musze cie rozczarowac bo ja tez mam brata a on troche ludzi zna ... a tak wogole to jestes gowniarz i jeszcze pyszczysz !

Na tym forum masz jeszcze gowno do powiedzenia !

Ja nie jestem tu za dlugo ale napewno dluzej od Ciebie ...

I koniec tego durnego offtopu

 

 

Aha i jescze dodam ... nie zmyslaj tego ze chcesz panne wozic ... tylko napisz ze chcesz jakiegos kumpla przewiezc czy cos ... pewnie jeszcze Ci fajka nie urosla a kozaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy Ci na osiągach to Aerox będzie dobrym rozwiązaniem, odblokowany jedzie 80-90 km/h, w zależności od rolek.

Z tym, że ... Aerox nie jest raczej dwuosobowy :eek: Jeżeli mają byc do przejadzki tam i z powrotem "for fun" to wystarczy, jeżeli nie to rozglądaj się np. za SRką Di-tech, bardzo fajna - jezdziłem na full seryjnym i 85 km/h jechała :cool:

 

Litrus w każym temacie wrzucasz po słówku, robiąc OT a potem sie dziwisz, że ktoś sie na Ciebie denerwuje ...

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby niebyło ze każda sroka swój ogon chwali to powiem tak

 

Piaggio NRG ten nowszy i wiekszy

Yamaha aerox tylko ze ma małe siedzenia

Speedfight

 

Mam ten ostatni i moge ci go z czystym sumieniem polecic osiągi spoko (mój 80km/h bez tuningu)

Jest ekonomiczny do 70km/h.Chodzi mi o spalanie.Jest duzy jazda w dwie osoby niestanowi problemu a i za 4 a nawet mniej kupisz dobrego.Piaggio jest chyba wiekszy od peugeota ale za to wydaje mi sie brzydszy.Ale co tu duzo mówic o aeroxie i speedfighterze mówi sie ze to najlepsze produkowane seryjnie skutery. Aerox raczej nienadaje sie do jazdy w dwie osoby więc zostaje speedfight...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...