Skocz do zawartości

Hard enduro za max 5000zl ???????


Rekomendowane odpowiedzi

Podpinając się pod temat.

Kolega sprzedał NSR i chce kupić enduro. Ma na to około 5 tyś. tylko jest problem z jego wzrostem, bo ma 160cm wysokości... Chciał kupić huske WR250 w 2T ale mu to wybiłem z głowy :D Jakie moto dla niego by było dobre ?? Problem w tym że nie chce zbytnio DR350 :) może KLX 300 ?? dostanie sie jakiegoś w dobrym stanie do 5tyś czy można pomarzyć??? Czy może jakąś 250 4T ?? Moim zdaniem lepsze dla niego bedzie 4T, szybciej sie nauczy jeździć i wogole.

Proszę o porady, może ktoś ma do sprzedania jakiegoś dobrego sprzęta tylko takiego bez wkładu finansowego :crossy:

 

Zna ktoś to moto :

http://www.allegro.pl/item156682430_kawasa...per_okazja.html

 

Może ktoś dzwonił i wie zo jest popsute, opłaca sie bawić w naprawe kawki ??

 

Albo taka yamaha:

http://moto.allegro.pl/item156711401_yamah...pln_extra_.html

ona chyba niska tylko czy da rade w terenie...

Edytowane przez Magik8888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał kupić huske WR250 w 2T ale mu to wybiłem z głowy

Dlaczego mu odradziłeś? Dobry motor, mocny lekki i w ogóle ok. Oswoiłby sie z mocą i charakterystyką to przynajmniej by mu jakiś czas służył ten motor.

Nie pakujcie wszystkich na DRki 350. Ćwiary też są dla ludzi.

Problem w tym że nie chce zbytnio DR350

No a czego sie spodziewałeś skoro mierzył w WR 250? Ja bym mu dał wolną ręke zwłaszcza że dobrze celuje i nie powinien sie zawieść.

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wcześniej nie jeździł komarem tylko NSR. Na tej DR to chyba by usnął. WIEM WIEM "JAZDA ENDURO TO NIE TO SAMO CO ASFALT" - zaraz 50 osób wyrecytuje ten wierszyk. Ale jakieś obycie z mocą już ma.

No chyba że to była 50ccm to inna rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAZE siedząc przed komputerem nie możesz dla kogo jaki sprzęt będzie odpowiedni. Miałem niby tego KDXa 125 i przesiadłem się na tą "wykastrowaną, mułowatą i w ogóle dla cieniasów" DR 350 i co? i jeździ mi się dużo lepiej niż na 125. Poprostu każdy lubi co innego. Nawet po przejechaniu się pare minut na konkretnym sprzęcie każdy będzie wiedział lepiej co kupić niż po tysiącach rad od ludzi których style jazdy i maszyny się różnią.

WR 250 odpada, ale nie ze względu na moc tylko jak delikwent ma 160cm to będzie mu bardzo ciężko, ja mam 170 i mi wysokość WR przeszkadzała przy jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAZE siedząc przed komputerem nie możesz dla kogo jaki sprzęt będzie odpowiedni.

Też prawda ale jeżeli komuś odpowiada moc i warunki w WR 250 to chyba oznacza że nie koniecznie bedzie mu sie podobało na DR 350.

Jeździł na NSR 125 - ten motor troche nosi bo ma pare tych kucy i nieprzyjazną charakterystyke. Dlatego śmiem sądzić że na ćwirtce 2T by sobie poradził jednak tak jak mówisz - warunki fizyczne nie są odpowiedznie pod Husqve.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...