Skocz do zawartości

Za duży rozmiar Kasku


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na aukcji Kask 2006 Chad Reed Replica Thor Force MX Helmet o rozmiarze L a wiem że mam M . Cena była okazyjna a wiem że kaski róznią się grubością wkładów a nie wielkością kasku , wobec tego czy jeśli napcham czegoś między wkład a wewnętrzną strone kasku to czy zda to egzamin? Może jakiś inny patent ktoś ma? Tylko mi nie piszcie żeby kupić odpowiedni wkład bo ta opcja nie wchodzi w gre. Dzieki Pozdro.

Tak wygląda ten kask.

 

 

możesz czapke zakładać przed włożeniem kasku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel tez mial za duzy kask i wykleil go w sobie gabka,najlepsza rada to idz do jakiegos tapicera i pogadaj z nim jak umie kombinowac to ci podkleji gabke i bedzie ok! polecam bo sprawdzone!

Edytowane przez dembik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechcialby tu nikogo straszyc ale zle dobrany kaska moze zakonczyc sie nieszczesciem nie mowiac o tym jak bardzo Cie bedzie wkur***al podczas jazdy.

Jesli roznica w rozmiarach nie jest duza to mozna sprobowac zakladac dwie kominiarki. Jak tego typu zabiegi nie przyniasa rezultatu to wydaje mi sie ze bedzie Cie czekala sprzedaz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
acerbis robi takie jakby chusty czy coś takiego co zakłada się pod kask, żeby się w to pocić i w przypadku gdy kas jest za luźny.

 

Stosowanie takich chust powoduje, że głowa jest mniejsza. Włosy są ściśle opięte i zbyt duży kask zaczyna latać. Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł.

Ten kask Myszon musisz wymienić i przestać szukać półśrodków. Możesz sobie wpuścić piankę do osadzania okien, ale wówczas zostań już w tym kasku na amen.

pzdr

 

nowy kask powinien być ciut przymały a konsekwencje zadużego to np wyłamana szczęka przy glebie

 

Nie tylko, dochodzą wstrząśnienia mózgu, krwiaki na mózgu, urazy czaszkowe itd. Za duży kask to śmiertelne ryzyko. Kask pełnie dwie funkcje - raz - chroni zewnętrzną część głowy przed urazami. Dwa - chroni wnętrze głowy przed przemieszczaniem się. Im ciaśniejszy kask, tym wnętrze łepetyny mniej narażone na urazy. Właśnie dlatego kaski zmienia się (powinno) co 2-3 lata.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten kask Myszon musisz wymienić i przestać szukać półśrodków. Możesz sobie wpuścić piankę do osadzania okien, ale wówczas zostań już w tym kasku na amen.

 

pzdr

 

Albo zaczniesz wcinać OMKE, ponoć od tego łep rośnie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel tez mial za duzy kask i wykleil go w sobie gabka,najlepsza rada to idz do jakiegos tapicera i pogadaj z nim jak umie kombinowac to ci podkleji gabke i bedzie ok! polecam bo sprawdzone!

 

Dzięki dmbik! O tym nie pomyslałem a to chyba najlepszy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...