Skocz do zawartości

Troche sie pochwale...


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu napisze, ze to nie koniec :) Na fotkach jest dosc brudny, ale to sie zmieni jak skoncze. Motocykl kupiłem w listopadzie 2005, był mocno zapuszczony i w stanie ogólnie kwalifikującym sie do poprawy. Co wymieniłem:

- pierścienie (orginalne), łańcuch nierządu, uszczelki (pod głowice, pokrywe zaworów, uszczelniacze), olej z filtrem to wiadomo, klocki, szczęki

- pompke hamulcową z klamką, mocowanie klamki sprzęgła z klamką na orginalne (oba elementy były od MZ)

- lagi z błotnikiem, zadupek z lampą, tylne kierunki i przednią lamę na orginalne

- naprawiony wyświetlacz biegów, dokupione moduły elektroniczne do zapłonu

- pomalowany bak i zadupek, boczki wkrótce do poprawy

- linki sprzęgła, obrotomierza i predkosciomierza

- obejmy na tłumiki :)

- tylny błotnik

 

tak zwane bifor

 

http://www.bikepics.com/pictures/742082/

 

i after

 

http://www.bikepics.com/pictures/742078/

 

http://www.bikepics.com/pictures/742077/

 

Wybaczcie ze sie chwale, ale teraz zaczyna mi sie GS podobac :)

A jak wg Was?

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudujesz go w plastiki i bedzie ok :)

 

A serio, to z tym blotnikiem wyglada znacznie lepiej. Teraz cala zime masz na dlubanko przy suzi...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj (i na szczęscie nie tylko my) uznajemy ten sam typ motocykli, więc jedyne, co mogę napisać, to jakiś mały hymnik...

Ale coś moja Wena poszła gdzieś... nie mogę jej znaleźć... jak wróci to zobaczy, kto tu rządzi...

 

Pozdrawiam i do zobaczenia

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ze sie chwale, ale teraz zaczyna mi sie GS podobac :icon_mrgreen:

Mi się Twój motocykl podobał od początku głównie ze względu na klasyczną linię, ale teraz, z tym nowym błotnikiem, wygląda jeszcze lepiej. Mam nadzieję, że na wiosnę dane mi będzie nacieszyć nim gały w "realu". :icon_biggrin:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianowi pewnie chodziło o jakąś gołą damską pupe na motocyklu... a nie o flash .. :icon_mrgreen:

 

 

Na pewno nie, Damian jest porządny i jego inne kobiety nie interesują. Jest dobrym katolikiem i nie w głowie mu zbereźności, myśli nieczyste. Tylko Ty ciagle o dupach myslisz :biggrin:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo teraz twoje moto wygląda o wiele lepiej - mi się podoba :icon_mrgreen:

Gratulacje :biggrin:

 

 

Az strach pomyslec ile ja w to kasy wpompowałem.... gdybym to wszystko oszczedzał miałbym pewnie jakas CBR F1 :biggrin: Ale na szczescie zupełnie mnie takie motocykle nie kręcą. Chyba ze jakas stara FZ albo CBX :biggrin:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az strach pomyslec ile ja w to kasy wpompowałem.... gdybym to wszystko oszczedzał miałbym pewnie jakas CBR F1 :biggrin: Ale na szczescie zupełnie mnie takie motocykle nie kręcą. Chyba ze jakas stara FZ albo CBX :biggrin:

Właśnie jak dla mnie jesteś "prawdziwym motocyklistą" :icon_mrgreen:

Za te pieniądze, które wpakowałeś w GS'a kupiłbyś coś nowszego, ale kochasz swoje moto i to się liczy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak dla mnie jesteś "prawdziwym motocyklistą" :icon_mrgreen:

Za te pieniądze, które wpakowałeś w GS'a kupiłbyś coś nowszego, ale kochasz swoje moto i to się liczy :biggrin:

 

 

Inny aspekt tego jest taki, ze mało kto ma ten model. Nie bedzie nigdy sytuacji "O, czesc, fajna R1. Mam taką samą... " :biggrin:

 

Choc z drugiej strony nie pojade sobie za szybko GSem. Ale chyba nawet nie musze :biggrin:

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...