Skocz do zawartości

simmering na wale....


Mr.Maciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy od rozmiaru. Można kupić w motoryzacyjnym, a ja na przykład kupuję w jakimś z różnymi pierdółkami do rolnictwa, gdzie są same części mechaniczne, a simmery też mają. Najczęściej cena to od 2zł do ok 6zł, w zależności od rozmiaru. Jak miałem walnięty simmer od strony oleju, to nie dość, że moto kopciło, to jeszcze gforzej się odpalało, co do strony od zapłonu to będą to podwyższone obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już ustalone, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ze do simmering na wale od strony sprzęgła(chyba dobrze to wyraziłem). Trzeba się brać do roboty, a potem ostro latać bo pogoda dobra, tylko tego czasu mało... :/ Ma ktoś schemat silnika ROTAX 123?? Proszę na mejla jak ktoś ma! Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już ustalone, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ze do simmering na wale od strony sprzęgła(chyba dobrze to wyraziłem). Trzeba się brać do roboty, a potem ostro latać bo pogoda dobra, tylko tego czasu mało... :/ Ma ktoś schemat silnika ROTAX 123?? Proszę na mejla jak ktoś ma! Pzdr

 

 

A jaki dym leci z wydechu? Czasem nie biały? Może poszła ci uszczelka pod głowicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmmmm jak mi strzelil w YZ simmering od strony sprzegla to po prostu dopoki moto nie wkrecilo sie jakims cudem na odpowiednie obroty, to lapalo mega mula! Po prostu byl problem zeby przepalic tak duzo ilosc oleju. Potem yamaha szla nawet ok nie liczac strasznej ilosci dymu za mna :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mialem af1 to sicagalem..Odrecasz te male srubki spod spodu sprezyny.potem po kolei czesci sprzegla.zabezpeiczenie odginasz,sruba duza okrecasz chyba klucz 32. i po jabkach schodzi.uwazaj nie ma lipy wszystko jest na lozyskach igielkowych w rotaxie.Uwazaj bo jak masz jakies rozwalone i ruszysz.igielka wyleci wleci w silnik i lipa.pozdrawiam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...