Skocz do zawartości

zamiana vn - ów


hary kapuchan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się mój podoba,choćby brał olej litrami :)

 

http://patrz.pl?113326

 

no to Pawle pewnie się spotkamy, mieszkam w Piotrkowie - a sprzęta masz super :bigrazz: .

jak tylko zrobię zdjątka, zamieszczę!!!

pozdro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

witam mam vn 1500 z 1996 roku w tym sezonie zrobiłem 4,500 tys oleju dolałem 0,5 zero problemów z motorem.Pozdrawiam

 

ucieszyłeś mój niespokojny (ostatnimi czasy) umysł !!! :biggrin:

A sprzęta już wstępnie przetestowałem - chodzi jak marzenie.

Nie uwierzycie, ale ku*wa, z garażu nie mogę wyjść (i z podziwu) ! :cool:

Na prawdę, super moto !!!

 

 

Uważaj bo dojdziesz do wniosku, ze takinp: Bandit 1200 tez jest brzydki jak kupa ale parametry silnika (hamulców i zawieszenia) to wynagradzają. I pewnego dnia obudzisz się z myślą, zeby porzucić jedyną słuszną linię motocykli ;)

 

a powiem Ci Pompka, że już kiedyś miałem takowy pomysł :biggrin: - na całe szczęście moja małżonka stwierdziła, że to tak jakbym poszedł na dyskotekę – no i mnie wyleczyła :P !!! Niepozorna kobitka, a nieźle kombinuje … :evil:

Edytowane przez hary kapuchan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiem Ci Pompka, że już kiedyś miałem takowy pomysł :banghead: - na całe szczęście moja małżonka stwierdziła, że to tak jakbym poszedł na dyskotekę – no i mnie wyleczyła :icon_biggrin: !!! Niepozorna kobitka, a nieźle kombinuje … :clap:

 

Heh, a mi coraz częściej chodzi to po głowie. W zasadzie z chromów już się wyleczyłem, a kolejny motocykl pewnie będzie w wersji minimum chromu, dobre hamulce, zawieszenie i mocny silnik :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a mi coraz częściej chodzi to po głowie. W zasadzie z chromów już się wyleczyłem, a kolejny motocykl pewnie będzie w wersji minimum chromu, dobre hamulce, zawieszenie i mocny silnik :icon_rolleyes:

 

no i ch*j strzelił ideologię :icon_biggrin: !!!

ale ok - masz rację, czesem troszkę nowoczesnej technologi dobrze robi :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.Mam od lipca 2006 vn 800 z 1995 i chyba gdybym miał możliwość zamienił z chęcią na 1500.Choć 800 na polskie drogi to i tak chyba za dużo.Z pozdrowieniami z NIEDALEKIEGO Łasku.

 

Jak 800 za dużo to po co Ci 1500? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Być może mam zbyt mało doświadczenia niż wy ale chodzi chyba o przyjemnośc z jazdy a nie kto szybciej .Dex jeżdzisz po Łodzi to chyba wiesz iz poza włókniarzy,rokicinską i klilkoma kawałami innych ulic to tak za bardzo nie ma gdzie w miare bezpiecznie jeżdzić chyba że należysz do masochistów i trzęsawka przy większych prędkościach sprawia Tobie Dex przyjemność A co do większej pojemnośći to za tym idzie i waga a im trochę cięższy tym trochę mocniej trzyma się drogi. Być może się mylę gdyż z moto dwukołowym mam mniejsze doświadczenie niż z czterokołowym.Jeżeli jest inaczej to wybaczcie i nie krzyccie na mnie.Pozdro może się kiedyś zobaczymy na realu.Na ra..............???/ :wink: :crossy: :wink: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Moc ma duże znaczenie,jak dla mnie :cool: np .Jadąc w miescie w korku jak przed tąbą jedzie tir, trabant,maluch i dwóch rowerzystów.J niekiedy na trasie szczególnie w górach jak jedziesz z ''plecaczkiem'' i pełnymi sakwami. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek Kalin,masz racje. W Lodzi to odkrecanie nie ma wiekszego sensu, same dziury. No ale ja mialem na mysli autobany i inne powiedzmy - ekspresowki :cool:

Pawel, 800-setka tez niezle wymiata wiec spoko:) Mozna nie jednego draga 1100 czy inny wiekszy pojemnosciowo motont objechac :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowujac temat, to nigdy nie zrozumie czemu sie zamieniles ;)

 

ale jak to mowil grucha w chlopaki nie placza: Ty nigdy nie zrozumiesz historii tego sfeterka :lapad:

 

 

AMEN... :icon_mrgreen:

do zobaczenia na trasie ... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...