Skocz do zawartości

Buty Probiker Traveller


Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ogladania.kaszana na maxa. zero zalet.same wady.

 

 

Jest jedna podstawowa zaleta: CENA.

 

Butów nigdy nawet w ręku nie miałem, ale mam zamiar kupić takie dla swojej laski, która wsiada od święta jako plecak. Lepsze to niż kozaczki :banghead:

 

Gdzie kupić??? Też nie wiem bo się dopatrzyć nie mogę. W najnowszym motocyklu masz kupon rabatowy na te buty -20% (cena normalna 122zł). Tylko jakoś nie mogę się doczytać w jakim sklepie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakoś nie mogę się doczytać w jakim sklepie :icon_razz:

Ten Lech źle wpływa na twoją percepcje :banghead: Na tym samym poziomie tylko na drugiej stronie masz namiar na sklep. W przypadku Travellerów jest to www.moto-akcesoria.pl :)

 

Pzdr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ogladania.kaszana na maxa. zero zalet.same wady.

czemu kaszana,ja posiadam takie buty i wcale ich za kaszane nie uwarzam,solidnie wykonane,ja dałem za swoje 170zeta,jest to moje pierwsze obuwie motocyklowe i napewno lepsze niz adidasy i mysle że do normalnej jazdy na moto a nie szalenstw sa ok,wolałem kupic takie nówki niż jakies urzywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty są oki, ma je moja kobieta. Do jazdy na drogach publicznych jak najbardziej się nadają. Lekkie, zgrabne , jak narazie nierozwalają się. Ja też mam probikery (wiązane i zapinane na rzepy), nie pamiętam nazwy modelu. Nie narzekam, a używam ich baaaaardzo intensywnie i każdego dnia bez względu na temp. i pogodę. Ale w sklepie ich nie widziałem w wawie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zamowione. jak mi nie beda pasowac to odesle!! z tego co czytalem to ludzie chwala!! za ta cene...darowanym butom nie bede pod podeszwe zagladal(tanio jak barszcz nie ma co) glany mam drozsze, a w nich wieje i nie ma ochraniaczy, wiec jestem optymista w tym wzgledzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu kaszana,ja posiadam takie buty i wcale ich za kaszane nie uwarzam,solidnie wykonane,ja dałem za swoje 170zeta,jest to moje pierwsze obuwie motocyklowe i napewno lepsze niz adidasy i mysle że do normalnej jazdy na moto a nie szalenstw sa ok,wolałem kupic takie nówki niż jakies urzywki.

Dlaczego kaszana?

-brak usztywnien

-za szerokie w stopie (relatywnie)

-bez zadnych protektorow poza jakims usztywniniem na lydce

-uszyte z syntetyku a ni skory i to jeszcze bardzo cienkiego

-bez sliderow

-zero wentylacji

 

wymoeniac dalej??

 

a cena to jedyna zaleta jesli to zaleta mozna nazwac. jednym slowem kiła na maxa. co z tego ze zaplacisz pare zlotych jak mozesz powiedziec ze je wywaliles w bloto. a no i bardzo wazne o ile nie najwazniejsze, buty te nie daja ochrony orzy wypadku bo nie ma usztywnien.

 

piszesz ze sa solidnie wykonane? chyba faktycznnie nie widziales pozadnych butow na motocykl poniewaz te kleil jakis pijany chinczyk.

 

ogolnie tragedia.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kaszana?

-brak usztywnien

-za szerokie w stopie (relatywnie)

-bez zadnych protektorow poza jakims usztywniniem na lydce

-uszyte z syntetyku a ni skory i to jeszcze bardzo cienkiego

-bez sliderow

-zero wentylacji

 

wymoeniac dalej??

 

a cena to jedyna zaleta jesli to zaleta mozna nazwac. jednym slowem kiła na maxa. co z tego ze zaplacisz pare zlotych jak mozesz powiedziec ze je wywaliles w bloto. a no i bardzo wazne o ile nie najwazniejsze, buty te nie daja ochrony orzy wypadku bo nie ma usztywnien.

 

 

piszesz ze sa solidnie wykonane? chyba faktycznnie nie widziales pozadnych butow na motocykl poniewaz te kleil jakis pijany chinczyk.

 

ogolnie tragedia.

faktycznie usztywnien poza kostka nie ma,moje akurat nie są za szerokie w stopie i pasuja ok,aż tak bardzo to nie sa cienkie,sliderów nie posiadaja a z wentylacją nie jest zle,ja nie narzekam i napewno nie powiem że pieniadze które wydałem są pieniedzmi wyrzuconymi w błoto :icon_question: ,a co do tego że nie widziałem innych butów to sie mylisz.a jak sie sprwdzaja w czasie wypadku to mam nadzieje ze sie nie dowiem.a co do ceny to jakby ktos chciał miec buty z tymi wszystkimi podpunktami które wymieniłeś to raczej bedzie musiał wydac sporo wiecej niz te sto pare złoty,ja dorze do tego że jak za takie pieniadze to buty sa ok i raczej nic lepszego sie nie kupi.

 

zreszta niech sie wypowie sam zainteresowany jak dostanie buciki.

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze w chwili zakladania tematu buty byly praktycznie w drodze, to pozostalo mi czekac, jak tylko dostane, to na pewno sie wypowiem, potwierdze/zaprzecze negatywne i pozytywne opinie...

 

nie chce tych butow licytowac z jakimis wypansionymi za 1000 PLN, zwykle jest tak ze z cena przychodzi wprost proporcjonalna jakosc, mam nadzieje, ze w tym przypadku mnie zadowola

Edytowane przez Sadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buła sam napisales ze nie masz doswiadczenia w tej kwestii stad moja wypowiedz

A jako były uzytkownik w/w produktu mowie ze kaszana (mam porownanie to sie wypowiadam)

 

defakto lepsze to niz adidasy

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buła sam napisales ze nie masz doswiadczenia w tej kwestii stad moja wypowiedz

A jako były uzytkownik w/w produktu mowie ze kaszana (mam porownanie to sie wypowiadam)

 

defakto lepsze to niz adidasy

 

no własnie,to są moje pierwsze buty,w chwili gdy kupowałem owe nie było mnie stac na lepsze,zgadzam sie że rewelacji nie ma ale za taka kase niczego sie nie spodziewałem,a jak sie sprawdzą w dalszej eksploatacji to mam nadzieje że przekonam sie jezdzac przyszły sezon na mocniejszym moto.póki co jestem zadowolony.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buła sam napisales ze nie masz doswiadczenia w tej kwestii stad moja wypowiedz

A jako były uzytkownik w/w produktu mowie ze kaszana (mam porownanie to sie wypowiadam)

 

defakto lepsze to niz adidasy

 

 

To co byś polecał na pierwsze obuwie na motor w przystępnej cenie i twoim zdanie godne polecenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...