Skocz do zawartości

Motorek ze sklepu w USA


Andi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedwabne nie jest jakoś specjalnie tanie, zresztą naprawiają motocykle. Ja bym wolał kupić tak jak stoi, bo sytuacja była by jaśniejsza.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedwabne nie jest jakoś specjalnie tanie, zresztą naprawiają motocykle. Ja bym wolał kupić tak jak stoi, bo sytuacja była by jaśniejsza.

 

 

Łee tam, ja kupiłem VS 800 2006 rok za 2800 $ plus opłaty i cześci - powinno się zamknąc w 14 tys zł. Mam zdjęcia z aukcji i nic nie będzie przy motocyklu robione. Jak ktoś chce to też moze kupić motocykl "w puzlach". Kwestia uzgodnienia. Prawdę mówiąc to pewnie kupię od nich następny motocykl.

 

Jannikiel szepnij Ryśkowi słówko może coś mi opuści za reklamę :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seboka-zawsze mozna sie dogadac i wziac moto jak stoi- tanie zalezy - to co rozumiesz przez tanie- sa "tanie " motocykle z Ameryki- gdzies w Zambrowie, lub Bialymstoku-jak im sie dokladnie przyjrzec dowiesz sie dlaczego takie tanie.W Motostodole masz mozliwosc ujrzenia jak moto wygladalo w momencie zkupu w Stanach.

Pompka nie omieszkam- za to przyjedziesz na nastepny zlot do Jedwabnego?Pozdr.Janek.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

jesli chodzi o motostodole to tez bylem z nimi w kontakcie jakies 3 miecha szukalismy dla mnie motorka

 

a jak sie znalazl to uzgodnilem cene co i jak i do ilu ma byc licytowany oczywiscie przed licytacja chcialem wiedziec ile beda wynosic koszty tego motorka po stronie USA zebym wiedzial do ilu mam licytowac i przed licytacja wynosili jakies 1200 $ , w trakcie licytacji jakies 1500 $ a jak niby wygralem licytacje i dostalem mailem kwote do przelewu to koszty wskoczyly na 2000 $ :)

 

ja wszystko rozumiem mozna sie pomylic ale w granicach 200$ na plus rzadziej na minus

 

ale final jest najleprzy motor wylicytowalem za okolo 1500 $ ale dom aukcyjny nie wydal go :) :D

poniewaz cos bylo nie tak z papierami :eek: ale na licytacji byl :lalag: :icon_razz:

 

dalem sobie spokuj i znalazlem sam i koszty zamiast wyniesc od sprowadzonego jakies 2000 $ wyniosa mnie 600 $ :D

 

osobiscie nic nie mam do tej firmy po prostu mi nie wyszlo z zakupem u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli i tak kupiony motorek wyniosl Cie drozej niz z motostodoly- czy tak?

Jesli chodzi o papiery-takie sa firmy ubezpieczeniowe i nie ma co narzekac- dobrze ze sami wycofali- coby bylo gdyby moto poplynelo do Polski- a Polacy cofneliby z powrotem?

Bronie chlopakow- bo ich znam i jeszcze nie zawiedli- tutaj moze sprawa byla slabo dograna. Koniec koncow- dobrze ze moto zostalo wycofane z aukcji- mniej problemow.

Chcialbym tez przestrzec przed specjalnymi okazjami na roznych aukcjach(ebay, dealerski, ubezpieczeniowe...), znalezlismy kiedys okazje na idealna Silverado- bez wypad. , full wypas z dodatkami, za ok. 3000$ kolega dzwonil do goscia z aukcji - zapytal grzecznie co i jak, moto cuda niewidy, okazalo sie ze w tym samym miescie mieszka jego kuzyn policjant-kolega powiedzial sprzedajacemu ze kuzyn podskoczy i zobaczy motocykl- facet sie rozlaczyl, a moto tego samego dnia zniklo z aukcji...

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: :)

Myślałem przez jakiś czas że mam taki sam przypadek ,czekałem cztery miesiące na motor szło z licytacji firmy ubezpieczeniowej .Tłumaczyli się strasznie że to nie z ich winy ,na szczęście dotarł cały.Koszt całkowity wyniesie mnie 8400 dolarów +rejestracja .Miałem możliwość jazdy nim jeszcze przed kosmetyką śmierdzi jeszcze nowością{road star}Gdyby nie długi czas oczekiwania byłbym zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

co do aukcji to mi sie wydaje ze nie wystawia sie czegos do sprzedania jak nie sprawdzi sie posuadanych dokumentow.

 

nie , ten motorek wyniesie mnie duzo duzo taniej jak od nich

 

cena na copart lub innych takich aukcjach takiego motorka to cena zedu 3000 $ doalrow

chociaz za 2500$ niedawno poszedl Xv 1600 rok 99 z odzielonym przodem i nie na kolach

czyli podliczmy :

 

3000$ cena na aukcji ( za XV 1600 bedacy jezdnym na kolach ) (2500$ kosztuja zlamane na pol )

400$ kwota jaka trzeba zaplacic w domu aukcyjnym

500$ za transport z domu aukcyjnego do portu zale od odleglosci moze byc od 300$ do 1000$ (srednia )

600$ koszty wyslania motorka do Polski

400$ prowizja od zalatwienia

 

4900$ DO GRANICY !!!!!!!!

 

a moj kupiony na ebay do granicy wynosi

 

3595$ :biggrin: :)

 

taniej o jakies 1350 $ i mam certyfikat normalny nie po dzwonie lub czesci

 

 

co do kupowania na ebay to wiadomo ze nie kupuje sie od goscia co dopiero sie zarejstrowal lub ma malo pozytywnych komentarzy i to w dodatku od towarow sprzedanych .

 

najlepiej jak wystawia firma co ma swoja siedzibe i moza ja znalezsc w jakims rejescie firm pozytym jak wiadomo trzeba unikac transakcji poprzez Wester Union lub MoneyGram , sa to transakcje nie do sprawdzenia i namierzenia i tego trzeba sie wystrzegac .

najlepiej jak sprzedawca jest PowerSeler bo taki tytul przyznaje ebay po wizycie w domu lub firmie !!!!

pozatym mozna zawsze uzyc trancakji ubezpieczonych takie transakcje ubezpiecza ebay poprzez posrednikow do ktorych wplacamy kase i jak damy znac ze jest OK to oni dalej przelewaja kase sprzedajacemu .

 

pozdrawiam

 

pozdrawiam

Edytowane przez Andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedwczoraj przywiozłem motocykl z Jedwabnego. Jestem zadowolony z ceny (tzn jakby było taniej byłoby lepiej ale 3x mniej niz cena w kraju to chyba dobrze? :crossy: .), Częsci też dostałem dosyć tanio, teraz szukam poprzez Moto Stodołę kolejnego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

chcialbym pare spraw wyjasnic

moje porownianie cen dotyczy tylko i wylacznie tego sprzeta co ja kupilem na ebay i takiego samego dostepnego na aukcjach z Copart ( aukcje ubezpieczeniowe )

akurat mi sie udalo wyrwac sprzet taniej jak oferuja firmy posredniczace a nawet cena za niego jest leprza jaka oferuja domy aukcyjne po licytacji.

 

i koszty wysylki tez sa male bo kupilem bezposrednio w sklepie gdzie jest odrazu na miejscu port i wysylka kosztuje mnie tylko 600$ i dlatego wynioslo mnie to taniej jak np. w Motostodole .

gdyby nie ta okazja to napewno dalej bym z Nimi wspolnie szukal i moze w koncu by sie cos trafilo dla mnie.

 

ja szukalem sprzeta mocno po dzwonie bo mi chodzilo tylko i wylacznie o baze tzn. silnik i osprzet bo wszystko to mialo byc w ramie firmy Thunderbike dragstyle .

 

a teraz jak kupilem caly bedacy na kolach sprzet to sie sam zastanawiam nad koncepcja przerobki czy na nowej ramie czy zmodyfikowac juz posiadana od Wildka.

 

pozdrawiam i niech nikt nie odbiera moich wypowiedzi jako krytyki tylko jako porownanie mojego zakupu co do cen i kosztow z aukcji Copart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja jeszcze cos dodam.

Sledze bardzo uwaznie rynek Ebayowy w USA i UK i wiem ze na amerykanskim Ebayu sprzety sa bardzo tanie.

Mozna sprzet, taki jak ja chce czyli draga 1100, wyrwac za 4000 $. ( Nie koniecznie na Ebayu bo ludziska sprzedaja tez gdzie indziej )

I teraz nastepna rzecz. Trzeba znalezc kogos kto Ci ten sprzet: sprawdzi, zakupi i sprowadzi :wink:

A u mnie wlasnie od stycznia kolega wyjezdza na kilka miechów do USA i bedzie takie motorki sprowadzał

Cena za kontener na promie to 300 $ + koszty cla, rejestracji i jakis innych pierdół.

Powiedzmy: 4000 $ (sprzet) + 300 transport = 4300 + 700 ( cala reszta ) = 5000 $ i sprzet w domu :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...