Skocz do zawartości

pytam, gdyż błądzić nie chcę...


sajmongr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno udało mi się dokonać zakupu mojego maleństwa i w związkuz tym mam dwa pytania do was, którzy większe niż ja, doświadczenie macie:

1.jak zabezpieczacie swój sprzęt? Czy zakup alarmu to dobry pomysł, czy może macie lepszy pomysł

2.zdażyło się tak, że tatuś chcąc sprzęt wypróbować zahaczył o korzeń i sprzęt mój wyłóżył. Na szczęscie z całego tego wypadku został tylko (albo aż) jeden ślad. Delikante wgniecenie w zbiorniku paliwa głębokości około 5 milimetrów i średnicy około 3 milimetrów. Niby nic, a widać, jak cholera :banghead: Macie jakieś pomysły co z tym fantem zrobić

z góry dzięki za pomoc!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.jak zabezpieczacie swój sprzęt? Czy zakup alarmu to dobry pomysł, czy może macie lepszy pomysł

 

W menu na górze pod bannerem masz funkcję "szukaj". Przyjęło się na tym forum, że zanim opublikujesz pytanie najpierw upewniasz się, czy już nie było takiego wątku.

 

Na drugie pytanie, mam nadzieję, ktoś ci odpowie, choć to chyba nie jest najwłaściwszy dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż alarma i chroń sprzęta przed tatusiem :banghead:

A poważnie, alarm jak najbardziej, a do kompletu jakiś łańcuch albo blokada tarczy hamulcowej.

Nie wiem jak gdzie, ale chcąc ubezpieczyć moto w PZU /AC/ musisz mieć alarm z certyfikatem. Sam alarm musi mieć, o ile dobrze pamiętam, przynajmniej 2 funkcje, np. odcięcie zapłonu i syrena.

Koszt nieduży i śpisz spokojnie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgniecenie- zalezy gdzie,sa fachowcy ktorzy moga to wyklepac od srodka jesli jest dostep,bez malowania.Ale jesli to sie nie uda,to malowanko,sam oddalem niedawno moj zbiornik do lakiernika,nie bylo innego wyjscia. Wiem jak to meczy,male wgniecenie ale caly czas je widzisz.pzdr M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menu na górze pod bannerem masz funkcję "szukaj". Przyjęło się na tym forum, że zanim opublikujesz pytanie najpierw upewniasz się, czy już nie było takiego wątku.

 

Na drugie pytanie, mam nadzieję, ktoś ci odpowie, choć to chyba nie jest najwłaściwszy dział.

 

 

wybacz, ale nowy jestem i nie wiedziałem o tym.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do alarmu to ja bede zakladal alarm z czunikiem mikrofali i polozenia, tzn. jak ktos podchodzi za blisko motocykla, to jest jedno szczekniecie, jak ktos siadzie to zaczyna wyc, oczywiscie odciecie zaplonu i wyjec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do alarmu to ja bede zakladal alarm z czunikiem mikrofali i polozenia, tzn. jak ktos podchodzi za blisko motocykla, to jest jedno szczekniecie, jak ktos siadzie to zaczyna wyc, oczywiscie odciecie zaplonu i wyjec.

 

a cenę mniej więcej mógłbyś podać, model i ewentualnie gdzie toto można zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc :icon_question:

Odnosnie punktu 2 dwie uwagi ............

tata ma szlaban na jezdzenie Twoim sprzetem :icon_question:

oto adres kolegi z forum co naprawia baki:

Arkadiusz Tarnowski vel maverik

ADM Motorcycle Design www.adm-motocykle.pl

kom. 694 150 895

nick na forum: maverik

koszt: okolo 400-500 zlotych z malowaniem na oryginal

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do alarmu to ja bede zakladal alarm z czunikiem mikrofali i polozenia, tzn. jak ktos podchodzi za blisko motocykla, to jest jedno szczekniecie, jak ktos siadzie to zaczyna wyc, oczywiscie odciecie zaplonu i wyjec.

 

 

Szukam wlasnie czegos takiego

czy masz moze namiary na kogos kto

zaklada taki alarm

 

:icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt takiego ustrojstwa to kolo 400zl, problem z cruiserkami jest taki ze nie ma gdzie tego dac. w bielsku moge polecic czolowego goldwingowca III RP, Jurka Grynia :icon_biggrin: a we Wroclawiu kolega z firmy emg, w obydwu przypadkach mozna sie na mnie powolac :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt takiego ustrojstwa to kolo 400zl, problem z cruiserkami jest taki ze nie ma gdzie tego dac. w bielsku moge polecic czolowego goldwingowca III RP, Jurka Grynia :buttrock: a we Wroclawiu kolega z firmy emg, w obydwu przypadkach mozna sie na mnie powolac :bigrazz:

 

 

 

jeśli chodzi o bielsko-białą to ja chętnie poproszę o namiary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o bielsko-białą to ja chętnie poproszę o namiary :D

 

Jurek Gryń, ulica, hmmm nie pamietam :buttrock: ale jest to tak jak by na tylach boscha na partyzantow, to samo podworko co serwis ktm'a czy czegos takiego, ja jeszcze alarmu nie zakladalem, ale bede robil to tylko u Jurka, najlepszy elektryk w miescie, ale tez nie za tani, dobry kolega mojego ojca, jak kiedys mi zlozyl skrzynie w starej shadowce, to chodzila lepiej niz orginalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek Gryń, ulica, hmmm nie pamietam :bigrazz: ale jest to tak jak by na tylach boscha na partyzantow, to samo podworko co serwis ktm'a czy czegos takiego, ja jeszcze alarmu nie zakladalem, ale bede robil to tylko u Jurka, najlepszy elektryk w miescie, ale tez nie za tani, dobry kolega mojego ojca, jak kiedys mi zlozyl skrzynie w starej shadowce, to chodzila lepiej niz orginalnie

 

 

dzięki! Należy się prawie browar za prawie podane namiary :D ale chyba wiem o co chodzi :lalag: Thanks anyway :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...