Skocz do zawartości

Test opon


Rekomendowane odpowiedzi

masz może kolego jakieś informacje na temat danlopa racer GP , byłbym bardzo wdzięczny i z góry dzieki

Czy testy są obiektywne to nie wiem ale zobacz w Empiku bo w nowym "Motorradzie" jest test opon torowych min. jest ten Dunlop(najlepiej wypadło Pirelli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy testy są obiektywne to nie wiem ale zobacz w Empiku bo w nowym "Motorradzie" jest test opon torowych min. jest ten Dunlop(najlepiej wypadło Pirelli).

 

Dzisiaj przegladalem ale zwyciezca testu zostal Metzeler M 3

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fat dziwi mnie Twoja postawa... na samym poczatku jestes na "nie"... piszesz, ze Ks-rider sie nudzi, a za jakas chwile bierzesz w tym temacie najwiekszy udzial... ale ok wracajac do tematu...

czyli tak podsumowujac...

Test nie jest obiektywny?

Wiec krora firme nalezy wybrac dokonujac zakupu opon...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

też nie kieruję się testami....bo to wszystko wielka ściema ,jeżdzę turystycznie na Maxxiss Promaxx i jestem tak samo zadowolony jak kolega który ma Pirelli jakieś tam za 2x wiecej kasy niż moje.może ma to znaczenie na torze ale tak do normalnego jezdzenia chyba nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w trakcie szukania opony na tył i jakakolwiek podpowiedź przyda mi się bardzo. Jeżeli ktoś ma wątpliwości dotyczące testu owego to może niech zada pytanie konstruktywne by to wyjaśnić bo tez nie łapię postawy niektórych a 'motoru' nie czytam bo czasu nie mam na to. Jak byłem młodszy to miałem na to czas :>

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było by także inni powiedzieli coś na temat opon których używają i wydali jakiś pogląd o nich np. stosunek ceny/do jakości/do szybkości zużycia/do trzymania się drogi

 

Murdoc, jesteś leniwy. na forum jest mnóstwo informacji o oponach, włącznie z testami, informacjami na czym kto jeździ. opinie pochodzą zarówno z testów (ten nie jest jedyny), jak również sporo jest takich napisanych przez użytkowników - włącznie z tym gdzie i za ile można kupić

na początek proponuję wyniki takiego wyszukiwania. wiem, nie każdy temat zawiera odpowiedź na twoje pytanie. ale, wybacz, postaraj się trochę znaleźć porady - poganianie innych forumowiczów wobec twojego braku aktywności jest nie na miejscu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem leniwy, a owszem ale jak dawno temu znalazłem tutaj wiele linków dotyczących opon i ich wymiany to potem jakiś czas potem system musiałem po jakimś czasie przeinstalować i to co miałem dodane do zakładek po prostu zgubiłem :< - na razie zbieram siły by się przez te posty o oponach znowu przebić i znaleźć to co wtedy miałem - ale podkreślam ze zbieram

 

P.S. nie dało by się tych testów podkleić jakoś ??

Edytowane przez Murdoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murdoc, to co jeszua Ci "wyszukał" bym zostawił. Masa śmiecia jest na tym forum. Szybciej i więcej o opononach znajdziesz na google, precyzyjniejsza wyszukiwarka :]

Ja sobie np wpisuję: continental road attack i mam:

http://www.canyonchasers.net/reviews/acces...road-attack.php

Więcej info niż na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murdoc, to co jeszua Ci "wyszukał" bym zostawił. Masa śmiecia jest na tym forum. Szybciej i więcej o opononach znajdziesz na google, precyzyjniejsza wyszukiwarka :]

Ja sobie np wpisuję: continental road attack i mam:

http://www.canyonchasers.net/reviews/acces...road-attack.php

Więcej info niż na forum.

 

 

chyba tak i zrobię z oponami , to znaczy skorzystam z google ale i tak będę musiał forum oponowe przekopać bo gdzieś sie ludzie ogłaszali w wawie z wymianami opon na miejscu co by mi zaoszczędziło jazdy z oponą na ramieniu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...