Skocz do zawartości

Wypadek w Ostrowie Wielkopolskim


Stifler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś cos wie to niech pisze.. Przed chwilą na ulicy poznańskiej w Ostrowie Wielkopolskim kierowca białej lanci wymusił pierwszeństwo motocykliście.. Moto uderzyło w bok auta.. Moto nie ma przodu... plastiki i szkło w obrebie paru metrów .. Lezy szaro czarny kask sharka.. Motocyklista w szpitalu.. Nic wiecej nie wiem.. nie moge podejsc za blisko wiec nie wiem co to za moto a policjanci tez nie wiedzą...

 

mam juz zdjęcie... Moto Z tego co widze to CBR f4 rejestracja PZ1060

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można wyjeżdżać na droge z tylną oponą w takim stanie.Wiem coś o tym bo sam tak jeździłem kilka tygodni i była to najgłupsza rzecz jaką ostatnio zrobiłem. Zero przyczepnosci na sliskiej nawierzchni. Moto nie wygląda tragicznie wiec mam nadzieje że jego kierowca również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można wyjeżdżać na droge z tylną oponą w takim stanie.Wiem coś o tym bo sam tak jeździłem kilka tygodni i była to najgłupsza rzecz jaką ostatnio zrobiłem. Zero przyczepnosci na sliskiej nawierzchni. Moto nie wygląda tragicznie wiec mam nadzieje że jego kierowca również.

 

Motocyklista i tak nie miał szans za hamowanie... A jak wg Ciebie musi być skasowany motor zeby wyglądał tragicznie?? Koło wciśnięte w chłodnice.. lagi wykręcone.. po czaszy lampie i liczniku nie ma śladu i mówsz ze nie wygąda tragicznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moto nie jest starsznie rozbite. Tragicznie to wygląda moto jak przednie koło dotyka tylniego... a ta cebra jeszcze będzie latać. Poza tym moto to jest ch*j panowie, ważniejszy jest człowiek! mam nadzieję że z gościem wszystko ok!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można wyjeżdżać na droge z tylną oponą w takim stanie.Wiem coś o tym bo sam tak jeździłem kilka tygodni i była to najgłupsza rzecz jaką ostatnio zrobiłem. Zero przyczepnosci na sliskiej nawierzchni. Moto nie wygląda tragicznie wiec mam nadzieje że jego kierowca również.

Tylna to jest pryszcz ale jak wyglądała przednia?? Do "młodych " moto to rzecz nabyta pamiętajcie o tym!!!!Najważniejsze jest zdrowie i ten gość bardzo dobrze teraz wie o tym :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista i tak nie miał szans za hamowanie... A jak wg Ciebie musi być skasowany motor zeby wyglądał tragicznie?? Koło wciśnięte w chłodnice.. lagi wykręcone.. po czaszy lampie i liczniku nie ma śladu i mówsz ze nie wygąda tragicznie..

 

Takie uszkodzenia to się robią przy 40-50km/h. Nie wiem czy widziales motocykl który zderzył się przy 3 razy wiekszej prędkości. Wtedy starasz się wyobrazić co jest czym w motocyklu (a raczej było)

Edytowane przez redline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie moto jeszcze ujdzie nie jest dramat, ale z ta oponką to kolo dał ciała na maxa. Koles popłynie troche, nie odkuje sie do konca z OC sprawcy, bo ubezpieczalnia zanizy wycene ze wzgledy na stan ogumienia i niestety będą mieli racje.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo dla znawcow ! niestety ten motocyklista jechal troche szybciej, lezy w szpitalu z bardzo powaznymi obrazeniami (usunieta nerka, sledziona, poszyta watroba, uszkodzony kregoslup), szanse, ze sie przebudzi sa praktycznie zerowe, ale zawsze sa... hamowal ok 30m, wiem ze tylko pobudze bardzo duzo osob do durnych komentarzy, ale gosc nie mial doswiadczenia z motocyklami, szkoda chlopaka, bo to wlasciwie moj rowiesnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie uszkodzenia to się robią przy 40-50km/h. Nie wiem czy widziales motocykl który zderzył się przy 3 razy wiekszej prędkości. Wtedy starasz się wyobrazić co jest czym w motocyklu (a raczej było)

mialem czolowke przy czterokrotnie wiekszej predkosci, a motocykl nie wygladal tragicznie (odbil sie od auta przodem/bokiem). nie ma tu 100% reguly, ale cebra raczej jechala trafila z nieco wieksza niz opisana predkosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo dla znawcow ! niestety ten motocyklista jechal troche szybciej, lezy w szpitalu z bardzo powaznymi obrazeniami (usunieta nerka, sledziona, poszyta watroba, uszkodzony kregoslup), szanse, ze sie przebudzi sa praktycznie zerowe, ale zawsze sa... hamowal ok 30m, wiem ze tylko pobudze bardzo duzo osob do durnych komentarzy, ale gosc nie mial doswiadczenia z motocyklami, szkoda chlopaka, bo to wlasciwie moj rowiesnik

 

Wspołczuje jemu i rodzinie, trzymam kciuki za jego powrót do normalności i przebudzenie....

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...