Skocz do zawartości

oblukajcie


szeryf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Pewnie nie miałeś żadnego wypadku.

Ja nie lubię oglądać takich zdjęć. Pomysł z pokazywaniem tego na kursach też jest dla mnie bezsensowny. I co to da?

pokazywanie takich obrazków nie ma na celu nikogo ani zniechęciś do jazdy, ani wystraszyś, a jedynie uzmysłowić czym bardzo często kończy się taka:

http://video.google.pl/videoplay?docid=315...07&q=samochodem

jazda.

 

Ale jestem zdania jak poprzednicy, że zrozumieć i docenić takie rady potrafią tylko Ci, którzy otarli się o to.

 

...jak niewiele trzeba niektorym mlodziencom, żeby byc ich "bogiem". Wystarczy troche bezmozgowia i pieniedzy.

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi uzmyslowily szczegulnie te straszne zdarcia skory ze kombi jednak obowiazkowe a chcialem kupic dzinsy z wkladkami ale jak w kombi jechac w lato nad wode sam juz niewiem .zdjecie kolana jednego z gosci przypomina bardzo moje wlasne sprzed 2lat i wspomnienie bardzo nieprzyjemne zreszta mam dzika skore tam w kawalku 6cm na 4

Edytowane przez szeryf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak... Ścigacze są szybsze od nakedów oraz chopperów, więc w razie upadku generalnie więcej jest ofiar śmiertelnych lub poważnie poturbowanych.

 

Mam 2 samochody. Jeden 50, drugi 100KM. Macniejszy jest szybszy. Nie jezdze nim szybciej.

:crossy:

 

A generalnie to scigacze sa szybsze, ale jesli mowimy o V max, dzieki owiewkom. A i to nie zawsze, troche tez zalezy od mocy i pojemnosci a przede wzystkim kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowce oraz pasażerów z tego subaru do którego link jest w tym wątku obdarłbym ze skóry, powiesił za jaja i surfował po necie w poszukiwaniu lepszych metod zadawania bólu do momentu aż by zwierze jedno z drugim zdechło.

 

Einstein miał jednak rację - dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem ze takie tłuki (kolesie z subaru) jeszcze chodza po tym świecie.Tam mogły bys przynajmniej 2 potracenia pieszych.Kolesie to BEZMUZGI :icon_biggrin:

 

Na szczescie niedługo potem znalazła go policja i (chyba) trafił do paki a na pewno zajal sie nim sąd, bo juz wczesniej miał zabrane prawo jazdy wlasnie za jazde nieprzepisową.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowce oraz pasażerów z tego subaru do którego link jest w tym wątku obdarłbym ze skóry, powiesił za jaja i surfował po necie w poszukiwaniu lepszych metod zadawania bólu do momentu aż by zwierze jedno z drugim zdechło.

 

Einstein miał jednak rację - dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

 

RACJA tmi , ja też zawsze powtarzam słowa Alberta Einstein-a bo to święta prawda niestety...

Proponuje takim łachmanom z subaru jak tak lubią prędkość załatwić przejażdżkę na fotelu do sprawdzania wytrzymałości na przeciążenia i ustawić im te przeciążenie rzędu 7-8G gdzie ręce i nogi same wyrywają się z ciała. Debilizm i nic więcej.

 

Fotki makabryczne szczególnie te z porozciąganymi ludźmi po drodze ale myślę że mogłyby trochę otrzeźwić co poniektórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wielokrotnie, ale nie wystarczająco często.

 

Taki pokaz slajdów powinien być przede wszystkim na każdym kursie na prawko, a potem co miesiąc obowiązkowe oglądanie. Może by trochę pokory przebiło się przez betonowe zapory coponiektórych niezniszczalnych drogowych kowbojów...

 

 

Popieram, ze niedostatecznie często.Moze admin to zaliczy do obowiązkowej lektury?

Po moim wypadku kolega zrezygnował z prawa jazdy kat A.(w ciagu tygodnia miał mieć egzamin)

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, ze niedostatecznie często.Moze admin to zaliczy do obowiązkowej lektury?

Po moim wypadku kolega zrezygnował z prawa jazdy kat A.(w ciagu tygodnia miał mieć egzamin)

to kiepsko, już mógł dociągnąć. Ale tak szczerze to dobrze, ze w porę zrezygnował, skoro uznał, że nie warto ponosić takiego ryzyka jakim jest jazda na motocyklu (ale też i trochę źle o nim świadczy, ze nie pomyślał wcześniej czym to grozi;) ). Niestety wielu gości zdaje sobie z tego sprawę w momencie kiedy jest już za późno - i po to właśnie powinno się im pokazywać takie obrazki, żeby wiedzieli czym to grozi.

Tak czy siak, monter namawiaj kolegę żeby zdał ten egzamin, mieć prawo jazdy i nawet go nie używać nie boli :icon_biggrin:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Na szczescie niedługo potem znalazła go policja i (chyba) trafił do paki a na pewno zajal sie nim sąd, bo juz wczesniej miał zabrane prawo jazdy wlasnie za jazde nieprzepisową.

 

 

dokladnie tak, chlopina mieszkal na wiosce kolo walbrzycha a ze mial zabrane prawo jazdy to na dzien dobry dostal 3 miesiace na sankach a postawiono mu zarzut mozliwosci sprowadzenia katastrofy w ruchu ladowym i chyba grozi mu 8 czy 12 tego nie jestem pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, chociaż nie wytrzymałem i nie doszedłem do końca z oglądaniem tej strony!

nie wiem po co w ogóle ktoś takie zdjęcia publikuje! I jak można je oglądać..?

Teraz przez godzinę będę starał się dojść do siebie...

Edytowane przez Artur_125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...