Skocz do zawartości

pierscienie do Hondy CB 650


nyna1602
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Koledzy pomozcie potrzebuje pierscienia do Hondy CB 650 rok 81. Chodzi mi o piercien srodkowy.Acha i potrzebuje jeszcze gaznika pierwszego od strony kranika:).Jesli ktos ma ktoras z tych rzeczy lub ma jakis namiar prosze o kontakt.

Z gory Dziekuje

P.S jak by ktos mial jeszcze regulator napiecia to bylo by Super:)smile.gifsmile.gifsmile.gif

Edytowane przez nyna1602
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy pomozcie potrzebuje pierscienia do Hondy CB 650 rok 81. Chodzi mi o piercien srodkowy.Acha i potrzebuje jeszcze gaznika pierwszego od strony kranika:).Jesli ktos ma ktoras z tych rzeczy lub ma jakis namiar prosze o kontakt.

Z gory Dziekuje

P.S jak by ktos mial jeszcze regulator napiecia to bylo by Super:)smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Nooo, jakbym poszukal to mam ten regulator. Tylko poki co mnie w domu nie me, bede za tydzien. Pierscienie - sorki, ale brak :icon_razz:

 

Pozdrawiam

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniasz pierscienie zawsze kompletami, nigdy pojedynczo.

Takie sa zasady w mechanice.

Poza tym jezeli znajdziesz jakis uzywany pierscien to jaka szansa ze bedzie to wymiar zblizony do twojego ?

Jezeli chodzi o gazniki i regulator to raczej trzeba pytac w firmach handlujacych uzywanymi czesciami. Zreszta ten jeden gaznik to ktos tez podgrandzil ???

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Koledzy pomozcie potrzebuje pierscienia do Hondy CB 650 rok 81. Chodzi mi o piercien srodkowy.Acha i potrzebuje jeszcze gaznika pierwszego od strony kranika:).Jesli ktos ma ktoras z tych rzeczy lub ma jakis namiar prosze o kontakt.

Z gory Dziekuje

P.S jak by ktos mial jeszcze regulator napiecia to bylo by Super:)smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

 

Witam wszystkich motocyklistów !!!

Jak jesteś jeszcze zinteresowany w sprawie pierścienia to moge Ci w tej sprawie udzelić pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

oczywiscie ze jestem zainteresowany:):icon_eek::) Prosze o pomoc!!!!

 

Witam

Zrób pomiar średnicy cylindra u samej góry powinno być około 59,9 mm,jak wymiar się zgadza to ok posiadam takie oczywiście używki. Ddaj namiary to Ci zapodam potrzebną sztuke poczta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzenie srednicy cylindra u samej gory spowoduje ze pierscien bedzie mial za duzy luz na zamku bedac w srodku wysokosci tulei.

Zmierz gore, srodek i dol, oczywiscie uzywajac srednicowki ( jak nie masz to zmierz w warsztacie zajmujacym sie remontem silnikow ) zeby sprawdzic jakie jesst zuzycie tulei i czy pierscien bedzie dobry na calej jej dlugosci.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzenie srednicy cylindra u samej gory spowoduje ze pierscien bedzie mial za duzy luz na zamku bedac w srodku wysokosci tulei.

Zmierz gore, srodek i dol, oczywiscie uzywajac srednicowki ( jak nie masz to zmierz w warsztacie zajmujacym sie remontem silnikow ) zeby sprawdzic jakie jesst zuzycie tulei i czy pierscien bedzie dobry na calej jej dlugosci.

 

Adam M.

 

Zgadzam się z tym w 100%,ale kolega wyraznie pisze że chce poskładać moto i brak mu jednego pierścienia.A ja chce sie upewnić że cylinder ma wymiar nominalny,moto jest wiekowe i mże być po jakim szlifie a wtedy szkoda mojego czasu i tych paru PLN za przesyłke.Jeżel wymiar się zgadza to w tym

przypadku ten pierścień nie będzie się wiele odbiegał od całej reszty,a moto ożyje.

 

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie kolego jezeli myslisz o prawdziwym zyciu tego silnika.

Roznica miedzy srodkiem a krancami tulei moze wazyc na tym czy bedzie to zycie, czy tylko wegetacja :P

Zlozenie silnika tylko po to zeby sie krecil nie ma dla mnie wielkiego sensu, bo przeciez jakas ilosc pracy wlozona jest w jego demontaz i powtorny montaz, nie mowiac o wyjeciu i wlozeniu do ramy.

I kazda taka operacja powoduje jakies dodatkowe zuzycie elementow tego motocykla.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym w 100%,ale kolega wyraznie pisze że chce poskładać moto i brak mu jednego pierścienia.A ja chce sie upewnić że cylinder ma wymiar nominalny,moto jest wiekowe i mże być po jakim szlifie a wtedy szkoda mojego czasu i tych paru PLN za przesyłke.Jeżel wymiar się zgadza to w tym

przypadku ten pierścień nie będzie się wiele odbiegał od całej reszty,a moto ożyje.

 

Zbyszek

 

Zmierzylem i mam taka wartosc jak podales wiec jest to nominal chyba :biggrin:

Masz moze kolego GG ? jak tak to sie odezwij na GG.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...