Skocz do zawartości

konto video google


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

widze ze czesc z osob uzywa megaupload lub innych serwerow z ktorych ciezko jest co kolwiek sciagnac. Wpadlem na pomysl forumoweg konta na video.google.

Konto juz jest zrobione wiec walic na PW, podam adres i haslo.

 

ps. Jak sie da podkleic temat to bylo by super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem beznadziejny pomysł. Powody:

 

1. Konto każdy sam sobie może założyć w minute.

2. Videogogle charakteryzuje sie beznadziejną jakością.

 

Osobiście wolał bym żeby filmiki wrzucać na www.youtube.com

Megaupload i rapidshare wcale nie są złym rozwiązaniem a poprzedzone wysłaniem filmiku na youtube są nawet zbawienne dla tych którzy nie mają swoich serwerów.

 

Przypomne jeszcze posiadaczą neostrady że każdy użytkownik neo ma do dyspozycji 100MB wolnego miejsca na servie (nie jestem pewien czy wszyscy ale to można sprawdzić).

 

Pozdro.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wrzucajcie na serwery gdzie nie trzeba czekać 60 sekund, wpisywac dziwnych kodów i ch*i wie czego jeszcze !!! strasznie mnie to wnerwia

 

pzdr

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto Forum Motocyklistow na www.youtube.com - prosze bardzo - Username: brudnefilmy Password: forum

 

-Film nie może być dłuższy niż 10min i nie większy niż 100MB

-Najlepiej skompresować należy DivX/Xvid 320x240

 

Przykładowo wrzuciłem jeden filmik - niestety nagrywany aparatem i wogole slabej jakości ale niedlugo wrzuce coś normalnego.

 

 

Jak ktoś niewie jak wrzucić film to mówie:

 

Po wejściu na www.youtube.com klikamy na zakładke Upload (pierwsza z prawej) reszta już jest prosta - trzeba sie zalogowac wpisujac user: brudnefilmy i haslo : forum - piszemy tytuł filmu mały opisik , slowa kluczowe i wybieramy film z dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załozyłem sobie konto www.youtube.com i niby przykładowy filmik sie załadował itp ale go tam nigdzie nie ma :) a jak sie zaloguje to w moim video jest ten film tylko jak wyloguje sie i w opcji szukaj wpisze tytuł czy cokolwiek to nie ma tego filmu :/ coś zle zrobiłem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...