Skocz do zawartości

Aprilia RX czy Kawa KDX??


Rekomendowane odpowiedzi

Co do obrotomierza to mozna sobie zalozyc w kazdym moto. Jezeli jest to obrotomierz elektroniczny. Od niego wychodzi taki tam kabelek i sie go owija na kabel wysokiego napiecia ten co podaje iskre z modulu do swiecy. I podczas impulsu elektonicznego czyli przeskoku iskry obrotomierz ten elektroniczny wyczuwa prad i pozniej przekazuje to na wskazowke.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obu tyhc motocykli to bym wybrał EXC 125 :icon_razz:

A jak bym był skazany na KDX czy RX to stanowczo wybrałbym KDX bo podchodzą tloki od np. KX i to znaczna zaleta.

 

EXC 125 odpada,bo:

-za drogi

-siedzenie strasznie nie wygodne

-zbyt drogi w utrzymaniu

-jednoosobowy

Nie potrzeba mi hard endurasa :buttrock: Rx by mi w zupełności wystarczył :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bym był skazany na KDX czy RX to stanowczo wybrałbym KDX bo podchodzą tloki od np. KX i to znaczna zaleta.

 

Bardzo duza zaleta. Nie tylko tlok od kx pasuje do silnika kdx. Chyba jeszcze wal, oraz skrzynia biegow. Rowniez czesci do ramy pasuja od kx z podobnego roku. W RX tez nie jest tak zle z czesciami, bo posiada rotaxa 123 . Ten silnik jest bardzo popularny, i jest stosowany w innych motorkach np, rs 125. Z czesciami takze rowniez nie powinno byc problemu. Ja nie wiem dlaczego ale bym wybral KDX . Kopniak z prawej wole :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłeś kiedys mistrzu na KDX albo RX??:> Kup sobie DT 125 i na supermoto. To najlepsza opcja dla Ciebie...

 

jeździłem na RX,ale tylko chwile i wrażenia zajebiste :icon_exclaim: co do DT to jeździłem TDR i w porównaniu do RX już nie było tak cudownie :bigrazz: A na razie się tylko zastanawiam nad wyborem moto :bigrazz: Jeszcze wszystko sie może zmienić :( Z KDX'a raczej zrezygnuję,jakoś RX bardziej mi do gustu przypadł...jeszcze pomyśle nad CRM...Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam RX-a z częściami nie będziesz miał żadnego problemu , RX lata jak się patrzy. Na pewno sprosta twoim wymaganiom. A silnik Rotax-a 123 stosowany jest jeszcze w Aprili Tuareg .Pegaso, AF-1,RS .

CRM nie jest najgorszy ale i tak RX jest lepszy.Pozdro

Edytowane przez Jce Man
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piasek gratuluje wspanialego pomyslu podtytulem EXC125 na szose :buttrock:

 

Tomek_mistrz:D nie wiem na cholere zalozyl ten temat jak i tak wie najlepiej i czego bysmy tu nie napisali to i tak kupi RX'a:

Z KDX'a raczej zrezygnuję,jakoś RX bardziej mi do gustu przypadł..
bo RX to mi się zajebiście podoba,i wydaje mi się,że dostęp do części łatwiejszy wink.gif ogółem jest jak najbardziej za RX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...