Skocz do zawartości

Dzis zarejestrowalem Intrudera..


JareG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

.. jeszcze nieco prac porzadkowych, zakup gadgetow typu kask :), i.. no wlasnie - jezdzicie zima? Zalozmy, ze jest/bedzie ladna, sloneczna pogoda, albo nawet i bez slonca ale sucho.

Czy mam zabunkrowac gracika i czekac do wiosny? ;)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemność mała, ale jakie zainteresowanie... Ja na pierwszym moto jeździłem nawet zimą, jak tylko temp. była na plusie i asfalt był suchy. Ale to były krótkie wycieczki. W ubiegłym roku (+5 'C) wyjechałem na Wildzie i silnik nie mógł temp. złapać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemność mała, ale jakie zainteresowanie... Ja na pierwszym moto jeździłem nawet zimą, jak tylko temp. była na plusie i asfalt był suchy. Ale to były krótkie wycieczki.

No ja mam ode mnie ze wsi do miasta (do pracy) 10km, i taki dystans (x2) bym sobie pokonywal :biggrin:

A zima, jak jest sloneczko i nie pada, to potrafie odpalic SECa, opuscic szyby, ogrzewanie na maksa, podgrzewanie 4 liter na ON, golf na grzbiet, cd z muzyka np. Genesis do radyja i dawaj na trase, tak 50-60km/h.. lubie tak sluchac muzyki ;) :)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ode mnie ze wsi do miasta (do pracy) 10km, i taki dystans (x2) bym sobie pokonywal :)

A zima, jak jest sloneczko i nie pada, to potrafie odpalic SECa, opuscic szyby, ogrzewanie na maksa, podgrzewanie 4 liter na ON, golf na grzbiet, cd z muzyka np. Genesis do radyja i dawaj na trase, tak 50-60km/h.. lubie tak sluchac muzyki :) ;)

 

 

sorx, ale troche dresiarstwem wali :D :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorx, ale troche dresiarstwem wali :) :buttrock:

Ja prawie zawsze jezdze z opuszczonymi szybami, lubie wiatr we wlosach ;)

No i nie lubie sluchac glosno, bo wtedy tak naprawde niewiele slychac :)

Lubie tez jezdzic powoli, bo wtedy wszystko widac - a ja lubie obserwowac..

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli witamy w klubie spokojnej jazdy :buttrock: :)

:)

 

Wiatr we wlosach, piekne okolicznosci przyrody i te ...............niepowtarzalne ;)

Ano. Lubie tez jezdzic bocznymi drogami, i najlepiej jak sa one wsrod lasow.. mam np. taka ulubiona trase do 3Miasta, gdzie na krajowa 1ke wjedzam tylko przed mostem na Wisle kolo Swiecia, a potem wyjezdzam na obwodnice :D Wiekszosc tej drogi jest albo wsrod lasow, albo przynajmniej obok nich.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało można śmigać zimą jak jest pogoda. Uważaj tylko na mokry asfalt i ewentuane oblodzenie. No i bądź przygotowany, że NIKT się Ciebie nie spodizewa na motocyklu (w zwiazku z czym częściej zajeżdzają drogę, wymuszają pierwszeństwo itp. itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzieś jeździł jak będa dobre warunki. Jak śniegu dużo napadało wyjąłem akumulator z moto i myślałem, że trudno będzie stał tak do wiosny jednak nie akumulator wrócił na swoje miejsce w motocyklu i o ile pozwala mi czas sobie śmigam.

Edytowane przez alfonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna ta pogoda. Już przygotowałem do zimowania a tu masz! Słonko wyszło, zrobiło się ciepło/pow. 10st/ Ja moto z garażu w długą :crossy: Garaż mały, jak moto nie stoi pod ścianą to mi się katamaran nie mieści, hehe. Ale cóż, dopóki nie zamarza będzie stał pod chmurką, bo koń potrzebuje miejsca w stajni :biggrin: Jak tak dalej pójdzie, nici z zimowania, ale nie przejmuję się tym :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pogoda to swinia - jak rozebrałem elektryke z przodu i tlumik i w ogóle maszyne (..) mozecie smigac spokojnie do lutego

:icon_biggrin:

Dzis bylo pieknie.. i podobniez ma tak byc przez kilka najblizszych dni :biggrin:

A grat akurat bedzie na serwisie, co za pech :lalag:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć i czołem :)

 

To prawda, że dzisiaj było pięknie:D Mój kolega cały czas śmiga na Enduro do pracy, mnie niestety "nosi" Kask w domku wietrzeje, ponieważ jeszcze nie mam czym jeździć :banghead: W dodatku jedno z moich przyjaciół zaczęło mnie namawiać na zmianę upodobań a`propos rodzaju motorka. Masz babo placek, ja o nakedach , a ten o chopperkach :smile: Jestem w połowie kompletowania odzieży ( kask kupiony), a tu człowiek spotyka się z takimi argumentami, że po prostu zatyka,np. chopperek ma duszę, jego silnik pięknie pracuje, jeździ się z gracją, to eleganckie moto,itd.

 

Problem mam nieprzeciętny, chociaż z nakeda raczej nie zrezygnuję. :wink:

 

Pozdrawiam :) pszczola35

 

PS. Jeśli chodzi o spokojną jazdę, hm...nie jest sztuką "połykać" kolejne kilometry i ścigać się z czasem, ale sztuką jest celebrować jazdę i smakować ją, rozkoszując się widokami, kolejno mijanymi wioskami :P Innymi słowy, zgadzam się z Wami. Polecam Pieniny, są cudowne do tego rodzaju wypadów :) JareG znam Twoją trasę, jest piękna. Poznałam ją jeżdząc z rodzinką do 3Miasta :P Na razie zwiedzam jeżdżąc samochodem, z całą moją gawiedzią:D.

 

Sorry, za gadulstwo :icon_biggrin: pszczoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...