Skocz do zawartości

Zawieszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Musisz szukać zawieszenia od hard enduro albo crossa, bo od zwykłego enduro jak już zapewne się sam przekonałeś będzie za miękkie. Ewentualnie do swojego włożyć twardsze sprężyny i wlać gęstszego oleju.

 

 

Sama wymiana oleju napewo by poskutkowała a jezeli nie to zawsze można sie wspomóc podkładkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam wlanego bodajze mobila 10W. Na zime bede wymienial olej to moze by wlac 5W ? Plus podkladki i moze cos pomoze.

 

Pozdrawiam

 

 

ja jeździłem na 25W zimą, latem na 30W

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mianowicie wyciągasz przednią zawiechę ładnie pakujesz i wysyłasz DHL do frmy która zajmuje się zawiechą np. Sancheze otrębusy oni regenerują ci zawiechę tzn. wymieniają teflonki, uszczelniacze, zgarniacze, zakładają odpowiednie sprężyny, zalewają odpowiedni olej i nie jest to np. 5 W tylko robią mieszankę wtedy otrzymują odpowiednią gęstość. + jeszcze jakieś zbiegi o których nie wiem bo jest to tajemnica firmy. Oczywiście podajesz im swoje preferencje czyli waga itd. Gdy dostaniesz paczkę z piękną zregenerowaną zawiechą następuje ceremonia ustawiania tejże zawiechy jest to najtrudniejszy zabieg ale i najważniejszy.

 

 

Jeśli pisze głupoty to poprawcie jest późno człowiek już nie myśli jak za dnia

 

 

Dodam tylko

 

http://www.sanchez.com.pl/glowna.htm

 

No i oczywiście w Gdańsku jest jeszcze Brendler też spcejaliści od zawiechy ale coś nie moge znaleść strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piasektt dzieki za info. Napisze do nich sie spytac ile by to kosztowalo itd,itp.

 

Swoja droga wie ktos jak sie sprawuje zawieszenie w starym KX 500 ? Rocznik ponizej 90 prawdopodobnie,bo jeszcze nie upside-down.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D Dobra uwaga. Chociaz wydaje mi sie,ze dojechane zawieszenie z kx'a starego bedzie sie lepiej sprawowac niz takie z kmx'a ;)

 

Swoja droga napisalem do sancheza ile by kosztowal taki zabieg. Zaleznie od odpowiedzi zawieszenie pojdzie do nich albo dalej bede kombinowal. Poza tym czy naprawde nawet takie nieszczegolne zawieszenie jak w kmx'ie moze stac sie bardziej szczegolne po ich zabiegach ?

 

Pozdrawiam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...