Skocz do zawartości

Najoszczędniejszy klasyk/weteran?


hodscha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem czy zaliczyćie mnie do grona wtereanów niemnie jednak moja MZ majaca juz 29lat pali 4,5 do 6l.

Jak nie przekraczam 90-80 to 4,5 do 5. Jak wyjade wskazówka za 100 to nawet 6 potrafi wziaść. MZ jest nieco bogato ustawiona ale ja tak lubie.

dwusuwy mają taka harakterystyke pracy ze przy małych predkosciach mało palą, a potem ta harakterystyka rosnie błyskawicznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że generalnei dyskusja do niczego nie zaprowadzi.

Bo każdy sprzet co innego może i do czego innego się nadaje.

 

Moje NSU 251 OSL pali coś koło danych katalogowych czyli na poziomie 2,5-3,0 l/100km.

Cieszy mnie, że nader rzadko zaglądam na stacje paliw. Ale i rzadko nim jeżdże,

nie zachęca dodatkowo jakość dróg lokalnych,która powoduje, że jazda na sztywniaku jest mało przyjemna.

 

Ale nie jest to sprzęt do codziennej jazdy i kosza tez nie targnie.

 

Pozdrawiam

mój perak jawa 250 zawsze zmieścił się w 7 litrach , no może 1raz nie. niech mu będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kaśka łyka 6,5 l przy predkości 70 km/h - i im szybciej tym większy wir się tworzy w zbiorniku (czasami mam wrażenie ze odpowietrzenie w korku nie wyrabia :notworthy: )

Edytowane przez Dargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prince chcesz? mam 3 pary k302.. :) nikt tego nie kupuje bo to prymitywy chlapiace benzyna. co sie zalalo zawsze do baku to zaraz trzeba bylo zagladac czy jeszcze cos jest. chodz maja jeden plus- ladnie na nich dolniak pracuje.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prince chcesz? mam 3 pary k302.. :) nikt tego nie kupuje bo to prymitywy chlapiace benzyna. co sie zalalo zawsze do baku to zaraz trzeba bylo zagladac czy jeszcze cos jest. chodz maja jeden plus- ladnie na nich dolniak pracuje.

 

Goska

wild jestem zainteresowany jedną parą - dam znać na priv.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...