Skocz do zawartości

Jakie moto do 5 tys/zł ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od pewnego czasu jezdze na mz etz 251 ale juz teraz jak dla mnie ma troche za mało mocy :icon_rolleyes: i mysle nad kupnem jakiegos nowego moto do 5 tysiecy zł najlepiej cos w typie Kawasaki KLE500 lub cos podobnego chce zeby motor wygladał dosc masywnie i zeby jego pojemnosc nie przekraczala 500 (nie ma co glupiec) no i oczywiscie tutaj tkwi moj problem nie zabardzo wiem w ktora strone mam isc :biggrin: moze ktos mi pomoze ?:clap: czekam na odpowiedz :icon_mrgreen:

 

pzdr. młody_18

 

ps.(domyslam sie ze zaraz wiekszosc z was mnie z**bie bo niby jest kupa tematow o moto ale nie ma nic konkretnego a wlasnie konkrety mnie interesuja.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chodzi o to ze głownie zalezy mi na motorze na dluzsze trasy ja wcale nie chce wpadac do lasu i go "orac" chce poprostu przejechac sobie dziennie np 300 km po normalnej drodze asfaltowej a dr350 o ile sie nie myle ma v-max okolo 130 km/h :crossy: a to jednak jak by nie patrzec troche mniej niz etz 251 ktora posiadam wiem ze przyspieszenie ma lepsze ale tez nie o to chodzi :) podsumowujac CHCE MOTOTR BARDZIEJ DO TURYSTYKI ;)

 

pzdr. młody_18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie yamaszke tdm850, moze pojemnosc wyda ci się przerazająca, ale zapewniam ze to przyjazne i bardzo ekonomiczne moto
hehe ja tez bardzo chetnie bym taka maszynke sobie sprawil ale powiedz to mojej rodzinie albo jeszcze lepiej mojej matce :crossy: hehe :)

 

A jesli chodzi o to Virago 535 to motor nie zabardzo dla mnie :/ bardziej "rajcuja" mnie moto bardziej sportowe ;)

 

pzdr. młody_18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz KLE, F650 albo Transalpa - ja też planuje zakup któregoś z tych sprzęcików :icon_question:

To były maszyny , które ja również brałem pod uwagę przed zakupem.Padło na KLE , czyli teoretycznie najsłabszy z nich ale nie żałuję - jak na razie spisuje się bez zarzutu.

Za 5 tyś. ciężko będzie znależć transalpa w dobrym stanie , nie mówiąc już o F650 czy TDM -ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejj...tych tematów na temat: "co kupić do...", "co polecacie do..." więc może stwórzcie(nie wiem czy dobrze napisałem :P ) jakiś temat, w ktorym bedziemy podawac info na temat różnych moto w różnych cenach :flesje:

Najlepiej by to było zamieścić w dziale KUPNO,SPRZEDAŻ,ZAMIANA itp. -tam stworzyc "PROPOZYCJE MOTO W DANYM PRZEDZIALE CENOWYM" i kolejno od 1-3tys., 3-5tys., 5-7tys. itd....

 

Gdyby tak było to porządek by się jakiś tutaj zrobił konkretniejszy ;)

 

Więc?

 

Pozdrawiam :buttrock: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 tys to troszke malo , za ta kase ciezko kupic dobrego singla ,

 

Ja polecam zakryte single Dr RSE , KLR Tengai , za ta kase kupisz juz cos w stanie dosc dobrym, KLR-A w zwyklej wersji dosc uniwersalna , malo plastiku , mala ale skuteczna owiewka chroniaca przed wiatrem, duzy zbiornik.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...