Skocz do zawartości

Moto z aukcji w USA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znowu mam pytanie, kiedyś was męczyłem odnośnie pierwszego moto. Teraz mam pytanie odnośnie sprowadzania z aukcji w Stanach. Znalazlem kilka stronek firm które niby się zajmują licytacją w twoim imieniu itd. Więc chciałbym wiedzieć czy ktoś korzystał z usług takich firm?? I czy warto zawracać, jak już coś, sobie glowe takim czymś??

 

Wszędzie jest napisane, że najpierw trzeba wplacić zaliczkę. Później w ciągu kilku dni całą kasę, jeżeli się wygrało aukcję.

 

Dzięki za każdą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znowu mam pytanie, kiedyś was męczyłem odnośnie pierwszego moto. Teraz mam pytanie odnośnie sprowadzania z aukcji w Stanach. Znalazlem kilka stronek firm które niby się zajmują licytacją w twoim imieniu itd. Więc chciałbym wiedzieć czy ktoś korzystał z usług takich firm?? I czy warto zawracać, jak już coś, sobie glowe takim czymś??

 

Wszędzie jest napisane, że najpierw trzeba wplacić zaliczkę. Później w ciągu kilku dni całą kasę, jeżeli się wygrało aukcję.

 

Dzięki za każdą odpowiedź.

 

w europie malo motocykli?

 

zeby nie skonczylo sie, ze kase wplacisz i dalej bedziesz bez motoru...

 

podszedlbym z pewna doza ostroznosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w europie malo motocykli?

 

zeby nie skonczylo sie, ze kase wplacisz i dalej bedziesz bez motoru...

 

podszedlbym z pewna doza ostroznosci.

[/quot

 

tak samo pomyślałem na ten temat, ale jak znalazłem takie stronki, więc się pytam. Bo to zawsze wzbudza ciekawość w człowieku. No bo dziwi mnie jedno, że firma jest w stanach(ale to nic), tylko że powinna według mnie mieć jakieś przedstawicielstwo w Polsce, a jednak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie uważaj, ja mam nie miłą przygodę w tym temacie. Jeden znajomy z forum wpłacił zaliczkę i motocykl utknął gdzieś w Hamburgu. Jeszcze jest jeden motyw z dokumentami, jeśli będziesz miał wpis w certyfikacie typu „na części” „na złom” nie zarejestrujesz motocykla, weszła jakiś czas temu wewnęczne rozporządzenie, aby tych motocykli nie rejestrować. Ja właśnie zamierzam wziąć się za import z Kanady, mam zaufanego człowieka, który tam mieszka od wielu lat.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, tylko że ja chce wiosna dopiero coś kupić, bo całą gotówe będę miał dopiero wiosna(rodzice), a czy to będzie moto z usa czy z niemiec albo z Anglii to ja jeszcze nie wiem. A o moto z usa spytałem się tylko dlatego, że znalazlem takie oferty, które wydawały mi się całkiem ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na te firmy i na naciągaczy... Ja ostatnio z bratem miałem mozliwość kupienia auta za posrednictwem takiej firmy, która niby dostarcza przesyłkę pod drzwi, jeśli stwierdzisz że przesyłka spełnia kryteria to ją bierzesz, jeśli nie to oddają Ci wcześniej wpłaconą CAŁĄ KWOTĘ???!!! Tylko był jeden szkopuł! Pod podanym na stronie adresem w Londynie stoją jakieś baraki, a nikt tam o tej firmie nie słyszał.... tak więc wycofaliśmy się z tranzakcji... a stronę internetową z fikcyjną firmą może sobie zrobić każdy... Pamiętaj bądź przezorny, a nie jak w przysłowiu "Mądr po szkodzie"

Hej przyszły ridersie.

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, tylko że ja chce wiosna dopiero coś kupić, bo całą gotówe będę miał dopiero wiosna(rodzice), a czy to będzie moto z usa czy z niemiec albo z Anglii to ja jeszcze nie wiem. A o moto z usa spytałem się tylko dlatego, że znalazlem takie oferty, które wydawały mi się całkiem ciekawe.

 

Tak jak post wyzej, uwazaj na sciemy.

Znajdz sobie kogos pewnego w jakims z tych wymienionych krajow i przez niego sciagaj :crossy:

A jak sie znasz to najlepiej: wsiadaj w pociag, samolot i jedz sobie sam i wróc sprzetem ( Niemcy, Holandia, Anglia )

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aukcje w usa jak najbardziej- pośrednicy... różnie

 

Ja znam paru OK ale i znam paru złodziei.

 

Co do kwitów zawsze wiesz co licytujesz bo każdy pojast jest opisany pod tym względem(tzn. jaki ma Title: clean lub salvage- oznacza brak problemów z rejesteacją... certificat of destruction oznacza brak mozliwości rejetracji bez grubego wała...)

 

Można sie też naciąć na sprzęt- tzn. moto czy auto kupujesz z fot a czy jest sprawne, czy uszkodzenia są tylko takie jak widzisz na fotach to już gwarancji nie ma... Ale jak widac ryzyko sie opłaca bo przychodzą tego takie ilości do PL że bania mała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy zciąga sprzęty z USA, mój gixer tez jest ze stanów, i powiem że jestem zadowolony!!!

A jakie to stronki znalazłeś? mozesz mi podać? Podobno moto po uszkodzeniu z ubezpieczalni mozna dostac za grosze. a uszkodzenia mogą być minimalne np dotyczyc plastików!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...