Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu na Jasnej Górze 2007


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym bardzo chętnie się wybrał i dołączy do kogoś podczas trasy, myślę, ze ludzie z Wrocka przejeżdżają przez Kluczbork, więc bardzo chętnie bym się do nich podczepił :-)

 

Chłopaki przygarniecie mnie ?

 

Ps

Jeszcze Dawid125 może pojedzie, więc będzie się do kogo dołączyć

Edytowane przez Piotreek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska !!!!!!!! wszyscy którzy planują zbiórkę w Piotrkowie - koniecznie dajcie znać , wybierzemy jakiś parking na wylotówce i polecimy ferajną(nas będzie 5-6 motorków) . Będzie efektowniej , a poza tym w kupie cieplej . Pozdrawiam Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noclegi:

 

oczywiscie blizej terminu podam liste adresow z noclegami no i jakies ceny oczywiscie tesh

 

parkingi:

 

j/w

 

Impreza:

 

jest pomysl na zorganizowanie spotkania po mszy gdzies w okolicy czestochowy. jakis grill, cos do picia no i jakies miejsce do posiedzenia.

 

Tutaj moja prosba bo osob prowadzacych dzialalnosc gospodarcza zwiazana z art. spozywczymi. sam osobiscie postaram sie zorganizowac miejsce na ta impreze natomiast jesli ktos zechce przysponosrowac jakas kiełbasę, napoje itd to bedzie pieknie. zapewne wielu z was posiada firmy produkcyjne w tym temacie niektorzy pracuja w branzy spozywczej itp. wspolnymi silami pewnie cos stworzymy co da wiele przyjemnosci wszystkim przybyłym. pamietajcie o tym ze na zlot przyjezdzaja motocykle w tysiacach i bedzie tego troche potrzeba.

 

DLA WYJASNIENIA: NIE MAM Z TEGO ZADNYCH ZYSKOW I NIE CHCE MIEC. ZALZY MI TYLKO NA FAJNYM SPOTKANIU I POMOCY DLA STOWAZYSZENIA RAJD KATYNSKI KTORE TO ORGANIZUJE W/W ZLOT.

 

dla chetnych w pomocy moja komorka: 695-120-411; 502-173-286

 

mowie od razu ze sam nie dam rady wszystkiego zalatiwc.

 

dla osob zostajacych w czestochowie na noc tez moge cos zorganizowac tylko musze wiedziec ilu jest chetnychg i jakie sa preferencje zebyn nie tracil bez sensu czasu a na fajna impreze w dobrym towazystwie chetnie pojde :icon_mrgreen:

 

pozdrawiam

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

...dopiero znalazłem czas na przewertowanie forum...cały czas jeżdżę (moto oczywiście)...a że teraz śnieg zaczął padać to mogę chwilę odsapnąć przed kompem :-)

Ja na wyjazd do Częstochowy jak najbardziej się piszę i jeśli by ktoś leciał z moich okolic (woj. lubuskie) to chętnie przyłączę się do większej watachy ;-P

Zabaweczka dla dzieciaków będzie...rzeczywiście radość dziecka jest niesamowitym podziękowaniem za choćby mały podarunek.

Pozdrawiam wszystkich motocyklowych morsów i tych co już dali maszynie spokój na zimowy czas ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym roku - w przyszlym tez napewno bede !!! Bylo Super - szczegolnie trasa od Katowic do Czestochowy - cała rzeka motocyklistow !!!

No trasa niezle wygladala, na co dzien sie czegos takiego nie spotyka, tyle motocykli zmierzajacych w jednym kierunku :icon_mrgreen: Ale grybyscie wiedzieli jakie tirowcy wyzywali na CB na motocyklistow :clap:

 

widze ze wszyscy pozytywnie nastawieni sa na ten wyjazd :wink: i dobrze :cool:

 

jest opcja zorganizowania imprezy po otwarciu. takiej posiadowy przy grillu i piwie bezalkocholowym. moge to zrobic oczywiscie po kosztach natomiast musze wiedziec ile osob bylo by chetnych na posidowke zeby cos przygotowac(lokal, piwo jakies jedzenie itp)

Bart gdzie to mialoby byc ? Na Czewie czy w Olsztynie jak w tamtym roku? Tam jest spoko, mozna czy grilla czy ognicho napalic, miejsca duzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn, na ruinach może grill :-)

 

tylko, ze tam strasznie zawiewa :-)

 

PS

 

Ponawiam moje pytanie, czy ktoś będzie przejeżdżał przez moje miasteczko - Kluczbork?

Jeśli tak, to prosił bym o kontakt, co by się do kogoś podczepić, w kupie siła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska !!!!!!!! wszyscy którzy planują zbiórkę w Piotrkowie - koniecznie dajcie znać , wybierzemy jakiś parking na wylotówce i polecimy ferajną(nas będzie 5-6 motorków) . Będzie efektowniej , a poza tym w kupie cieplej . Pozdrawiam Kuba

 

Minimum trzech motonitów od nas, może podjechać pod wskazany adres i wyruszymy wspólnie z Piotrkowa :buttrock:

-------------------------------------

pozdrawiam - Piechur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym się wybrać tylko mam 600km w obie strony, gdyby ktoś się wybierał z moich stron może bardziej by mnie to zachęciło :bigrazz:

Siema, Bede jechal z Rzeszowa Moja przelotowa to ok 100 i spokojna jazda bez szalenstw:) Choc wiem ze Rzeszow nie podrodze ale mozna by sie spotkac np w Pilznie:) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym bardzo chętnie się wybrał i dołączy do kogoś podczas trasy, myślę, ze ludzie z Wrocka przejeżdżają przez Kluczbork, więc bardzo chętnie bym się do nich podczepił :-)

 

Chłopaki przygarniecie mnie ?

 

Ps

Jeszcze Dawid125 może pojedzie, więc będzie się do kogo dołączyć

 

Lekko spóźniona odpowiedź, ale czemu nie. Możemy się dogadać przed samym wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...