Skocz do zawartości

WSK for stunt


Jimmy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co sadzicie o pomysle zeby kupic wsk zrobic stelaz i uczyc sie jakis podstaw "stuntu"??

jak np

http://video.google.com/videoplay?docid=-3...872&q=wsk&hl=pl

wski niebedzie szkoda jak np cos niewyjdzie na gumie to zeskakujesz i juz.

no i mam pytanie lepsza do tego bedzie 175 czy 125? 125 troche slaba, ale znowu niejezdzilem 175,

no i czy jest mozliwosc zamontowania jakos hamulca w rece?jak to zrobic?\

i od czego by mozna bylo zalozyc wieksza zembatke na tyl?o ile sie da?

i ogolnie co sadzicie o tym pomysle?

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz stuntowac to możesz nawet na motorynce (zajebiście na koło idzie ) więc na wsk problemów nie będziesz miał tylko zamontuj sobie jakieś prowizoryczne crashpady bo nawet wsk-i troche szkoda

:clap:

pzdr

Edytowane przez ziomek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zębatkę do tyłu możesz zamontować od SHL -47z, lub od jawki 55z.

Na filmiku śmigają na trójce (125) i dobrze im to idzie. Ja proponowałbym 125 bo czwórka jest cięższa, musisz akumulator za dupą nosić i do tego ma słabszą skrzynię. Trójka na zębatce 55 na jedynce stawie na gumę praktycznie z gazu.

Możesz zamontować hamulec "ręczny" poprzez zamontowanie drugiej klamki, poprowadzeniu linki do pręta od hamulca, przymocowanu jej do niego, a do wachacza przyspawujesz kawałek płaskownika z dziurką taką żeby naciąg od pancerza tam wszedł i masz z głowy problem hamulca.

Pomysł ok, bo jak opanujesz jazdę na WSce to już będzie zawsze łatwiej Ci to robić na jakimś większym moto, a i sprzętu za bardzo nie szkoda :crossy:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie czy was za przeproszeniem nie poj**ało??!!

stunt na biednej wsce?

prawdziwemy motocykliscie zawsze szkoda swojego motocykla po upadku...

motocyklista kocha swoj motocykl....

a to ze wski nie szkoda tzn o ulomnosci i o tym ze dany osobnik chyba nie jest motocyklista....

przerobic sobie mozesz taczke i na niej smigac...

dziekuje za slowa krytyki i wyzwiska....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt ze szkoda jak jest orginal,ale jak kupie juz jakos wiejsko przerobiona na crossa bo w mojej okolicy orginalu niedostane napewno, to przerobic tego nieszkoda, no i wiadomo ze przeciez niechce jej zrzucac ze skarpy jak gosc z filmiku, chodzi mi o to ze jak wsk sie wywalisz to nic wielkiego sie niestanie, a dajmy na to na takiej dt albo sendzie bo taka chce kupic, odrazu mam po plastkikach.

ludzie czy was za przeproszeniem nie poj**ało??!!

stunt na biednej wsce? l,

prawdziwemy motocykliscie zawsze szkoda swojego motocykla po upadku...

motocyklista kocha swoj motocykl....

a to ze wski nie szkoda tzn o ulomnosci i o tym ze dany osobnik chyba nie jest motocyklista....

przerobic sobie mozesz taczke i na niej smigac...

dziekuje za slowa krytyki i wyzwiska....

od czegos trzeba zaczac nie??a myslisz ze raptowny i cala reszta na czym zaczynala??

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Cie to kręci to spoko, kupuj sprzęta i katuj :icon_rolleyes: tylko pamietaj że nawet na takim mozna sobie krzywde zrobić

 

Biedne Wski... Mi ich szkoda, bo przez takie tjuninki jest ich coraz mniej, że o oryginalności nie wspomnę

to nie sokół czy nsu że na palcach jednej ręki można je policzyć :icon_evil: jego kasa, jego fantazja , jego sprawa

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle. moto sluzy do jazdy na dwoch kolach... i nawet jesli to stara wsk to zawsze byloby mi jej szkoda...

 

a co do wsk 175 to skrzynia biegow ma bardzo niska trwalosc... 125 jest nie do zajebania. :icon_mrgreen:

 

 

Jak się nie umie zmieniać biegów to pada, mi nie poszła a starty, przyspieszanie nie raz było ostre. WSK 175 do pełni sukcesu brakuje tylko 5 biegu :icon_mrgreen:

 

 

JAK DBASZ TAK MASZ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myśle że przy "stuncie" na wsce trudno "dbać" np jak ktoś nauczy się zmieniac biegi na kole to robi się to bez sprzęgła . wsk 125 wytrzymuje to bardzo dobrze poprostu konstrukcja skrzyni jest trwalsza. Idealna do wjeskiego stuntu. wsk 175 juz nie jest taka trwala. Wiadomo przy normalnej wksploatacji jest inaczej ale piszemy tu o stuncie na wsk ,wiec silnik 125 myśle że jest do tego najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czegos trzeba zaczac nie??a myslisz ze raptowny i cala reszta na czym zaczynala??

raptowny zaczynal akurat od skutera :)

 

Jak się nie umie zmieniać biegów to pada, mi nie poszła a starty, przyspieszanie nie raz było ostre. WSK 175 do pełni sukcesu brakuje tylko 5 biegu :)

JAK DBASZ TAK MASZ!!

hehe w mojej rodzince sie przewinelo kilka wsk 125 i 175. wiekszosc kiedy mnie jeszcze nie bylo na swiecie :) i z doswiadczeni dziadka, taty i wujkow wiem ze 175 owszem szla i nawet 120km/h ale skrzynia biegow nie nadawala sie na dluuga ekspoatacje...

i nie czepiaj sie dbania o sprzety w mojej rodzince. moj starszy do dzis kocha swoja wsk. i stoi do dzis pieknie zadbana i zawsze gotowa do jazdy.

poza tym dziadek i ojciec pracowali w zakladach wsk w swidniku i mysle ze cos o trwalosci tych sprzetow wiedza :)

Edytowane przez pawela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wsce zembatka sie trzyma na takich bolcach a jak w jawce jest?

 

no i chyba lancuch jest chudszy w jawce

 

Zębatkę od jawki przykręcasz na zębatkęod WSKi. Łańcuch zakładasz od WSKi i jest git. Oczywiście taka opcja była praktykowana przez mojego kumpla.

 

ludzie czy was za przeproszeniem nie poj**ało??!!

stunt na biednej wsce?

prawdziwemy motocykliscie zawsze szkoda swojego motocykla po upadku...

motocyklista kocha swoj motocykl....

a to ze wski nie szkoda tzn o ulomnosci i o tym ze dany osobnik chyba nie jest motocyklista....

przerobic sobie mozesz taczke i na niej smigac...

dziekuje za slowa krytyki i wyzwiska....

 

Jeżeli widzę że WSKa nadaję się na złom, to wolę ją zrobić tzn. żeby jeździła i się na niej wyszaleć niż naprzykład katować moto, którym poruszam się na codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...