Skocz do zawartości

Zimowy Sen ?? Czy jestescie az tak slabi ]:)


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie zima ;]I co jak wiekszosc zmotoryzowanych ludzi zalejecie gary naftą i postawicie moto na zime ?;] Bo ja napewno nie;]Rzecz jasna nie bede jezdzil aprilia w zimie(Choociaz)ale dorwe chyba jakas cr cross lub starsze suzuki Rm ;) a jak sie nie uda z kasa to ete 150 albo wsk 125 ;] A wy no wlasnie??Ja kocham jezdzic w zimie;]zawsze z zysiem wpadamy na jakis zasniezony plac i walimy 180 i 360 ;]nie ma momentu zeby kolo nieboksowalo z tylu.jak rowniez nie ma opcji zeby niebylo gleb ale to jest git:)A wy jak spedzicie zime??;]

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cala zime zawsze latam,mroz nie mroz zawsze slychac moj silnik w okolicy :D W tamtym roku latalem na zjechanych oponach enduro i dawalem rade,a teraz mam opony w lepszym stanie i bardziej kostkowate takze moze latwiej bedzie :smile: Najlepiej sie robi takie dlugi slizgi z motorem w poprzek,jak na supermoto :) O tyle o ile,ze czasem to bywalo bolesne :D W sumie wtedy smigalem na dt50... Zobaczymy jak w tym roku bedzie. (o ile snieg bedzie :flesje: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zime przede wszystkim robie w garazu przy sprzecie. Wszystkie potrzebne wymiany, regulacje, naprawy. Zeby w sezonie sprzetem tylko sie smigało a nie zeby w garazu siedziec.

 

A ze jeszcze zimy nie ma to nadal smigam :flesje:, wiadomo nie tak czesto jak w lato ale i to daje duzą radoche. Gdy temperatura jest juz na minusie to koncze sezon bo przy takiej temperaturze moje ubranie juz nie wyrabia i robi sie całkiem zimno. Jako ze nie mam zadnego sprzeta na teren (a szkoda :smile:) to gdy napada snieg zawsze smigam sobie moim moto dookoła garazu i sie bawie. Moze kupie sobie na tą zime jakis wiejski sprzet kaskaderski ?

 

pozdro dla wszystkich zmarzluchów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA w poniedzialek jade kupic wszystko co rozwalilem w sezonie, poskladam i dalej bede jeżdził! Nie ma co, nie da rady wytrzymac, zeby nie pojezdzic.... ;) A swoja droga, to zima mozna fajnie sanki ciagnac.... :banghead: Chart ma uciag 5 osob (ale nie takich po 40 kg. tylko ja 70, kumpel 90, a reszta to w okolicach 65): 2 na motorze i 3 na sankach i jakos nawet dalo rade, ale dlugo nie, zeby czegos nie zajezdzic tak dla próby.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA w poniedzialek jade kupic wszystko co rozwalilem w sezonie, poskladam i dalej bede jeżdził! Nie ma co, nie da rady wytrzymac, zeby nie pojezdzic.... A swoja droga, to zima mozna fajnie sanki ciagnac.... Chart ma uciag 5 osob (ale nie takich po 40 kg. tylko ja 70, kumpel 90, a reszta to w okolicach 65): 2 na motorze i 3 na sankach i jakos nawet dalo rade, ale dlugo nie, zeby czegos nie zajezdzic tak dla próby

to ten chart chybA na lancuchach

 

 

ja na sniegu ledwo ruszam tak sie slizga a co dopiero jeszcze ciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten chart chybA na lancuchach

ja na sniegu ledwo ruszam tak sie slizga a co dopiero jeszcze ciagnac

NIe, tylko oponka byla nowka i jechalo.... my we dwoch cieżsi na moto, lzejsi na sanki i pojechal.... sprobuj sobie, to zobaczysz, ze sie da.... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe, tylko oponka byla nowka i jechalo.... my we dwoch cieżsi na moto, lzejsi na sanki i pojechal.... sprobuj sobie, to zobaczysz, ze sie da.... :icon_biggrin:

 

A przelotowa jaka ?? 10-15 km/h :buttrock: :banghead: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...