Skocz do zawartości

ciuchy, gogle itd


Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Zastanawialem sie, skad mozna skombinowac sobie jakies takie w miare ciuchy skorzane, uzywane - chodi mi glownie o spodnie i gogle. Bo kurtke to w ciucholandzie dostane, ale portek juz nie...

Chodzi o to, zeby cena nie zabila mnie swoja wysokoscia :(.

Co mozecie doradzic?

A moze ktos ma cos uzywanego na sprzedaz?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pewnie nie odkryję nic nowego, ale spróbuj poszukać na allegro. Można znaleźć naprawę ciuchy za taniochę.

Ostatnio znalezłem takie gogle: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14606910 Może nie najtańsze, ale oryginalne klasyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka,

gogle z allegro są produkcji radzieckiej. Mam takie same w chacie (do Urala :( ) i używam ich. Są zajebiste, jednak musiałem wymienić szybki na pleksę (w domowych warunkach można to zrobić), bo oryginalnie było zwykłe szkło, które rozsypało się w drobny mak 8O jak mi gogle spadły. Dobrze, że nie pobiły mi się w czasie jazdy np. od uderzenia kamieniem, bo musiałbym sobie klawiaturę z Breilem załatwić :?

 

W ciucholandach są spodnie. Trzeba znaleźć odpowiedni ciucholand. Najłatwiej jednak kupić takie rzeczy na bazarach motocyklowych (za 100-150 zeta) można wyrwać dobre portki. Allegro też jest ok, ale ... nie ma jak przymierzyć :?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Oka, thnx za info. Narazie bylem w jednym ciucholandzie i znalazlem az jedne spodnie, ktore byly za male. Natomiast kurtek bylo tam pod dostatkiem.

Gogle te z allegro juz widzialem :(. Swego czasu byly tam 3 aukcje na takie samegogle :(.

Jeszcze gdzies tam sa gogle ZOMO - sa piekne :( :lol:

No nic, bede musial pokrcic sie po ciuchach w Rybniku. Klopot w tym, ze znam az jeden sklep, w ktorym juz bylem :(.

Jeszcze raz dzieki!

Aha, skorzane rekawice zimowe moga sie nadawac na motor (jako taka namiastka)?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mój kumpel niedawno kupił sobie za 150 zł prawie nie używane spodnie w allegro. Mam taką radę : pójdź do sklepu z nowymi ciuchami motocyklowymi poprzymierzaj różne spodenki, dokładnie zapamiętaj rozmiar, możesz się potem jeszcze pomierzyć ( często w aukcjach podawane są wymiary typu długość nogawki i jej obwód) i nie ma siły żeby kupić złe. Co do gogli radzę przymierzyć przed kupnem. Ja miałem taki problem że wiele modeli po prostu nie pasowało do mojej czachy i niedokładnie przylegały na dole.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro kupiłem kurtke Akito Mercury za 200zł i spodnie wiazane na choppera tez za 200 stówki.Spodnie jak nowe,kurtka tez.Dla kolegi zakupiłem dwie pary spodni i kurtke od jednego dostawcy.Towar w b.dobrym stanie.Z reguły wszystko po 200zł.

Mam natomiast na sprzedanie spodnie ale sznurowane w dobrym stanie pas 84-86 cm i bardzo długie jak na "szczupaka" dł ok 115cm

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

EN500: nie wiem ile ja mam, ale za ile chcesz te spodnie sprzedac?

Bo ja jestem chudy i mam 185 cm wzrostu, ale musialbym sie dokladnie pomierzyc :(.

Tylko nie wiem, czy z kieszenia na to mam szanse. Tzn. ja na pewno nie mam, ale rodzice :(?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...