Skocz do zawartości

kręci tylko do 6 tyś :(


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość godlimauz

Wygląda na zalaną świecę. w aprili (teżbyła 2T)mialem takie same objawy: wkręcała się ledwo na 8 tyś i dupa dalej nic. z nową świecą chodzi ślicznie do 11 tyś. Wykręć świece i zobacz czy jest czarna między elektrodami. Jak będziesz kupował nową może lepiej by było kupić taką o większej ciepłcocie. Świeca to tylko 10zł.

 

Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechalem do serwisu, koles powiedzial ze to nie świeca, tylko prawdopodobnie przez nieszczelny filtr. Spytalem sie czy moge wsadzic stożek, to mi powiedział że to takich motorów stożków sie nie wkłada absolutnie. :( a widzialem nieraz stożek w nsrce to jak, wsadza sie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modół mógł się spieprzyć przypadkowo, niezależnie od twojego majstrowania, ale to pewnie nie to. Z filtrem też wątpliwa sprawa, moja NSR kręci bez filtra tyle samo ile z filtrem, czyli to pewnie nie tu jest przyczyna, nawet gdyby ciągneła lewe powietrze. W tym momęcie przychodzą mi do głowy takie rzeczy:

1 Mógł się sciągnąć gaźnik z króćca ssącego i tam ciągnie lewe powietrze, albo(wątpliwe bo 98 rok) guma z ktrórej wykonany jest króciec sparciała i pękłą

2 Jak majstrowałeś mogły wyskoczyć linki(końcówki pancerzy) z gaźnika

3 Ruszyłeś przewody(w tym kabelek od sensora obrotów wału) biegnące obok airboxa

Jak narazie nic mi lepszego nie przychodzi do głowy, jak coś wymyśle to napisze. Patrzyłes tą świecę?? Spróbuj zmniejszyć przerwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...