Skocz do zawartości

moj nowy sprzecik


merida125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

malowanie orginalne,wszystko w eleganckim jak na te leta stanie(90r).lusterka mam obydwa tylko jedno zdemontowalem,bo mam waski garaz w ktorym miescic sie musi jeszcze samochod i mi obcieralo.w komplecie dostalem tez zapasowy kluczyk i zestaw narzedzi pod siedzonkiem w skorzanym etuii:) jako motorek na poczatek uwazam za bardzo trafny :icon_biggrin: znaczy godny polecenia poczatkujacym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie orginalne,wszystko w eleganckim jak na te leta stanie(90r).lusterka mam obydwa tylko jedno zdemontowalem,bo mam waski garaz w ktorym miescic sie musi jeszcze samochod i mi obcieralo.w komplecie dostalem tez zapasowy kluczyk i zestaw narzedzi pod siedzonkiem w skorzanym etuii:) jako motorek na poczatek uwazam za bardzo trafny :) znaczy godny polecenia poczatkujacym

 

To rzeczywiście Ci się trafiło. Modele z kluczami są dość rzadko spotykane... Niestety u siebie owych słynnych kluczy nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy aby na pewno nie był malowany?? przyglądając sie przedniemu błotnikowi rzuca się w oczy niezbyt dokładnie położony lakier(matowy, chropowaty taki jakis). Fabryczne chyba tak nie mają. Czy się mylę??

I nie ma co sie za bardzo łudzić 16-nasto letni lakier wyglądający jak nowy?? Mój tez wyglądał jak nowy, super zadbany, a co sie okazało- był malowany. Cała rama, zbiornik paliwa, błotniki, boczki. Powiem jedno ktoś odwalił kawał dobrej roboty. Wygląda na profesjonalną robote ale cóz teraz nie mam wątpliwości ze moj byl malowany. W dwóch serwisach stwerdzili to samo.

Aaaa i ta naklejka na baku Warnung czy jakos tak. Po 16nastu latach chyba by tak nie wyglądała co? deszcz, rózne warunki pogodowe, wilgoć. Moj tez taką miał, ale to chyba na zmyłę.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez kulawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy aby na pewno nie był malowany?? przyglądając sie przedniemu błotnikowi rzuca się w oczy niezbyt dokładnie położony lakier(matowy, chropowaty taki jakis). Fabryczne chyba tak nie mają. Czy się mylę??

I nie ma co sie za bardzo łudzić 16-nasto letni lakier wyglądający jak nowy?? Mój tez wyglądał jak nowy, super zadbany, a co sie okazało- był malowany. Cała rama, zbiornik paliwa, błotniki, boczki. Powiem jedno ktoś odwalił kawał dobrej roboty. Wygląda na profesjonalną robote ale cóz teraz nie mam wątpliwości ze moj byl malowany. W dwóch serwisach stwerdzili to samo.

Aaaa i ta naklejka na baku Warnung czy jakos tak. Po 16nastu latach chyba by tak nie wyglądała co? deszcz, rózne warunki pogodowe, wilgoć. Moj tez taką miał, ale to chyba na zmyłę.

 

Pozdrawiam!

Z tą naklejką to nie jest takie oczywiste co mówisz. One mogą tyle wytrzymywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą naklejką to nie jest takie oczywiste co mówisz. One mogą tyle wytrzymywać.

 

 

mogą, ale moja wygląda jak nówka,a po 11 latach powinna? Teraz wiem ze moja jest nowa bo moto bylo malowane.. A poza tym taką naklejkę idzie kupić, tak jak pozostałe do motocykla.

Edytowane przez kulawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o ten mały chlapaczyk. chodzi mi oto powyzej czyli błotnik, nie jest on taki gładki jak powinien...

czy sie myle?

chyba ze mam zapodac foty mojego błotnika?? albo kilka innych??

 

nie że sie czepiam :icon_biggrin:

lepiej sie rozczarowac wcześneij niz pozniej.

Edytowane przez kulawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze merida że się pochwaliłeś. Lakier naprawdę ładnie wygląda jak by był naprawdę zadbany albo ktoś go pozonnie pomalował lupił naklejki itp. Rzeczywiście błotnik z tyłu wygląda na malowany tak matowo lakier położony. Trzeba by się w warsztacie spytać co oni o tym myślą

Edytowane przez wats
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...