Skocz do zawartości

problem z ktm exc 300


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Kuba przecież wiem o co chodzi! Ale to jest wybór czarczi`ego. Też masz racje bo ten zajebisty nadmiar mocy to też źle bo co to za przyjemnosć kiedy motocykl ciągle panuje nad kierowcą? Niech kupuje co chce, ja życze powodzenia w kupnie nowej kozy i przyjemnej jazdy. That`s all. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jak sobie chłopak na 250 radził to 300 jest poprostu odrobine szybsza i ma znacznie mocniejszy dół :banghead: Jakiejsc gigantycznej roznicy w mocy nie ma. 300 to jest poprostu kwintesencja 2T i moja niunikoniona przyszłość :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no w sumie niech bierze zobaczymy co z tego wyjdzie moje zdanie na ten temat znacie . Mam nadziej ze sie kiedyś spotkam na torze :banghead: Z checia zobacze jak lata czlowiek ktoremu " łatwiej lata sie 250 niz lajtowa 125 " bo ja jeszcze takich nie widzialem ;] . Ja akurat tutaj podzielam zdanie Strzałka miaełm YZ 250 potrawiłem wycisnąć z niej naprawde sporo i błędem byla przesiadka na 525 SX nie sprzedaje go jednak dlatego ze wiem że dostałem go za grosze w idealnym stanie i gratisy za pare tysiecy .Dla mnie ten motocykl jest poprostu za mocny i znam wielu ludzi ktorzy na niego siedli przejechali sie kawałek i powiedzieli ze jestem glupi ze idzie elegancko a po przejaszczce na torze , uwieszcie mi ze każdy zmienił zdanie .

Edytowane przez Koki_90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam ze nikt w polsce nie ogarnia takiego exc300 w 70% - ty sobie poradzisz na lajcie

 

Nie ma to jak wykorzystywać motocykl prawie w 100%, dlatego z 400 na 250 sie przesiadam.

 

mysle ze kazdy powinien uczyć sie na własnych błędach, bo tak to jest jak ktos sobie cos upatrzy to i tak zazwyczaj to kupuje.

sam mam zamiar sprobowac na 450 jak wroce do domu

czy dobrze na tym wyjde to zobaczymy, szczegolnie po 9 miesiecznej przerwie

Jest to jego wybór, każdy lubi co innego.

mamy rajdera w józefowie ktory sobie kupił exc250 po rmx50

mimo ze zawór wydechowy ani razu sie nie otworzył jak jezdzi nim rok,

to twierdzi ze motocyklem jezdzi mu sie wysmienicie i nie ma zamiaru go zmieniać.

 

no i czasami jest tak ze kupują ludzie motocykle na zapas

a jak sie nie ma co sie lubi , to sie lubi co sie ma :wink:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie mylę ale temat zawiera pytania o konkretny motocykl, człowiek się pyta o wątpliwości związane z konkretną sztuką-nikogo sie nie pytał o rady czy EXC300 będzie za silny czy za słaby, a widzę tu taką tendencję że jak ktoś zapyta o coś ponad DT80, 125 2T, czy DR350-to od razu zgłasza sie chór piejących że się zabijesz, że to potwór którego nikt nie jest w stanie opanować itd. Może trochę przesadzam, ale coś w tym jest.

Panowie-było konkretne pytanie techniczne, odpowiadajcie na to pytanie, a nie jak zwykle momentalnie zbaczacie z tematu i po raz xxxx rozprawiacie o tym czy 300 2T jest do opanowania czy nie. Człowiek ma konkretne wątpliwości techniczne, a nie dylemat czy za silne czy nie. Jeśli w kwestiach technicznych dotyczących konkretnego zapytania nie macie nic do powiedzenia, to piszecie pierwsze lepsze teksty które przychodzą do głowy. Temat mocy motocykla/umiejętności jeźdzca był i jest poruszany xxx razy, i po co bić dalej pianę nie na temat.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubus daj luz meeen niech kupuje co chce, 300 mocne ale do opanowania nie ma co sie odrazu zucac do gardel za to ze ktos kupuje mocne moto. Najwyzej sprzeda i nabierze pokory.

 

A co do sztuki to cos jest dziwnego polki sa jak w mojej yz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Jarek S sa twoja wypowiedz czyli nawet nie ma co sie szarpac z kupnem tego motocykla jak nie ma papierow czy tez sa one z niewiadomego pochodzenia , dla mnie motocykl musi miec mozliwosc rejestracji inna mozliwosc nie wchodzi w gre ;D

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co opisujesz to ta huska niezle skatowana, trzeba byc niezłym debilem zeby młode moto do takiego stanu doprowadzić.

Mi chodziło o tą huske:

http://allegro.pl/item132429604_husqvarna_wr_360.html

 

wiem jak dużo nerwów może przyspożyć szukanie moto w Polsce, sam kiedys przez to przechodziłem, dlatego dam Ci dobrą radę, kup moto w niemczech, nie masz tam zbyt daleko, i zawsze lepiej pojechac raz a daleko i przywiezc porządną sztuke niz jezdzic non stop po Polsce i wku**iać się, pokaze ci kilka przykladów godnych uwagi w DE

http://cgi.ebay.de/Husqvarna-WR-250-besser...1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/Husqvarna-250-WR_W0QQit...1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/Husqvarna-WR-360-Zweita...1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/KTM-EXC-300_W0QQitemZ28...1QQcmdZViewItem

 

Wyznaje taka zasade, lepiej kupic uszkodzone moto za dobrą kase i samemu je zrobic, niz kupic z pozoru dobre moto które potem się rozjebie.

http://cgi.ebay.de/Honda-CR-250-mit-STRASS...1QQcmdZViewItem

Zycze znalezienia dobrej sztuki

Pozdro

Edytowane przez kwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyznaje taka zasade, lepiej kupic uszkodzone moto za dobrą kase i samemu je zrobic, niz kupic z pozoru dobre moto które potem się rozjebie.

 

Ja coś na ten temat wiem(moja RM) i to wcale nie bylo najleprze rozwiązanie wież mi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...