Skocz do zawartości

ferrari chopper


chomiczon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Xylo,

oczywiście mógłbym ci odpowiedzieć, potem ty byś odpisał ... itd zaśmiecilibyśmy forum. Ja sobie odpuszczam. Zgodnie z podpisem pod moimi postami.

Pozdrawiam

Edytowane przez piwo

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto wygląda faktycznie, jak nochal na kółkach :icon_mrgreen: Osobiście nie chciałbym mieć czegoś takiego w garażu, ale chętnie zaliczył bym kilka kilometrów. Gust jak gust, każdy może mieć inny. Do produkcji seryjnej zawsze będzie dopuszczany towar który się sprzeda, bo o to chodzi producentowi. Jednak każda firma prowadzi swoje własne studio w których poszukuje się nowych rozwiązań, zarówno technicznych jak i stylistycznych. Można takie wynalazki oglądać na wystawach jako ciekawostki. Część wchodzi do serii /np.kiedyś opel tigra, nie był planowany do serii ale wzbudził takie zainteresowanie, że producent zaryzykował i trafił w 10/. Dzięki temu można poznać, jakie są kierunki w motoryzacji i gusta użytkowników. Osobiście lubię popatrzeć na nowatorskie rozwiązania, ale nie zawsze chciałbym być szczęśliwym posiadaczem :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam najlepiej powinienes wiedziec co na ciebie wpłynie tworczo. Ja juz jestem bezradny w twoim przypadku. Potrafisz dokladnie wyliczyc, ze czarny motor jest 9 razy lepszy od czerwonego. Pelen podziw, to juz wyzsza matematyka. Napisz jak to wyliczyłes, całki, pochodne, macierze? Z kiepskiej jakosci filmu oceniasz estetyke motoru. Sokole oko, gratuluje. Ja bym tylko mogl mowic o ogolnym ksztalcie ale nie estetyce bo do tego trzeba widziec detale.

 

Po pierwsze sformułowanie "9 razy lepszy" to taka figura stylistyczna - rozumiem, że, będąc zdenerwowanym, mogłeś tego zabiegu nie rozpoznać. Generalnie chodziło mi o to że połączenie tego kształtu z kolorem czerwonym w tym odcieniu powoduje BEZNADZIEJNY - w moim osobistym przekonaniu - efekt.

Czarny mat mógłby coś - w moim przekonaniu - poprawić. :clap:

 

Po drugie, nie narzucaj mi swojej definicji "estetyki". :clap:

 

Buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xylo,

oczywiście mógłbym ci odpowiedzieć, potem ty byś odpisał ... itd zaśmiecilibyśmy forum. Ja sobie odpuszczam. Zgodnie z podpisem pod moimi postami.

Pozdrawiam

Nie to, żebym się wtrącał...

Ale czemu zaraz: "z buta"?

Pax, ludkowie, pax vobiscum!

 

 

 

PS.

Ferrari to ładne auta, ale podobnież trzeba wozić mechanika (nie wiem, nie mam - ani ferrari, ani mechanika). A moto - takie sobie... Gość wygląda, jak Sedlaczek na beczce wina. Piękne to nie jest, ale wiele obiecuje... i tyle.

Edytowane przez cezsek

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj faceci :buttrock: gorzej jak chłopcy na podwórku!!! jeden rzuci piaskiem a drugi jakby mógł toby pogryzł.... :icon_biggrin: ja bym chciała takie moto wszyscy by sie ogladali a oceny oczywiscie rózne i git, nie wszyscy muszą byc jednakowi....

 

Wreszcie ktoś go wziął w obronę... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma ABS do moich horyzontów myślowych ? :biggrin: Widzisz Jabsei wydaje mi sie że każdy z Nas ma swoje upodobania .To tak jak z kobietami ,jedne mają "ABS" i" kontrole trakcji" a drugie nie i nie pisze to o prowadzeniu się :D Rzecz gustu .Ty np.bez ABS i 18 poduszek powietrznych źle sie czujesz prowadząc samochód :buttrock: Uogólniasz pisząc że wszyscy teraz jeżdżą z tymi wynalazkami,dla mnie osobiscie sztuka jest smigać samochodem nad ktorym panuje a nie zdaje się na elektornike. Dziwi mnie tylko jedno czemu smigasz VTX skoro pod niebiosa wychwalasz HD,zaprzeczasz sam sobie .Pozdrawiam.

 

RAFAL,

ja poprostu lubie miec wybor i czasem ta kontrole trakcji wlaczyc,a czasem wylaczyc :wink: a na razie nikt mi takiego wyboru nie daje :biggrin: co do ABS-u to ja nie widze jego slabych stron i poprostu sie dziwie dlaczego nie mozemy go miec w naszych Cruiserach :clap: co zas do HD, to nie wychwalam go pod niebiosa, bo gdyby Fat Boy lepiej przyspieszal, lepiej hamowal i lepiej brzmial od VTX to bym go kupil (nawet mimo 3x wyzszej ceny), ale tak nie bylo i niestety/naszczescie "Niebieska Ksiezniczka" okazala sie tych konkurencjach lepsza, HD podale tylko jako przyklad rozwoju firmy przeciez ultrakonserwatywnej, ktora potrafila zerwac ze stereotypami i i zrobila V-Roda, pozniej zdaje sie to samo zrobila Yamaha robiac WildStara i fajnie - mamy wybor mozemy nimi jezdzic lub niei dlamnie na tym to polega :biggrin:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten wynalazek średnio sie podoba - nie potrzebnie jest zasłonięty silnik. Ale zwróccie uwagę jak to przyśpiesza :icon_eek: Pewnie na 1/4 mili złoił by tyłki kilku sportowym motocyklom :icon_eek:

 

 

Akurat co do hamulców Fat Boya i VTX 1300 to porównanie nie jest chyba trafione :icon_mrgreen: . Przyśpieszenia może VTX ma lepsze ale też trzebaby to sprawdzić (nowe HD z silnikiem 1600 i skrzynią 6-tką ponć całkiem ładnie się zbierają). Zresztą Dyna z silnkiem 88" lepiej ciągnie niż VTX 1300 (sprawdzone :biggrin: ) ale jest pewnei z 30-40 kg lżejsza od Fat Boya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...