Skocz do zawartości

Niech tu kazdy zajzy i sie przyzna ;)


Rekomendowane odpowiedzi

jeśli nie liczymy motorynek i simsonów, to MZ150, później Yamaha 125 i Honda CB250 z 1979r. Teraz powrót do motocykli i zacząłem od staruszki Hondy CJ250T i na chwilę obecną starczy.

 

 

jeśli nie liczymy motorynek i simsonów, to MZ150, później Yamaha 125 i Honda CB250 z 1979r. Teraz powrót do motocykli i zacząłem od staruszki Hondy CJ250T i na chwilę obecną starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawka 50 to raczej podwórkowo od czasu do czasu , next to K750 z silnikiem urala zaraejestrowane na M72 :( no i teraz GR650X.

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem pierwszą CZ 350 (kupiona za tatowa 13 żeby w czasach inflacji pieniądze się nie zmarnowały :( ) potem dwie Jawki 350TS, a potem hondzia CB 650. A teraz mam już taka drugą - ech, to jednak klasyk....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl rok 1980 i pierwszy powazny motocykl tzn.Junak.Potem znow Junak,Junak....itd.Stan wojenny-w moro na Junaku.Wiecie co za to grozilo?Potem przerwa.Rok 2005-Junak!!!Teraz Yamaha Virago :icon_mrgreen:

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...