Skocz do zawartości

Niech tu kazdy zajzy i sie przyzna ;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

no to teraz kolej na "moje 3 grosze" :-)

moj pierwszy raz mialem na JAWCE 350 pozniej na CZ 350 (to niemal to samo)

 

CZ-te doprowadzilem do takiej frustracji swoim katowaniem, ze zaczela jezdzic do tylu (powaznie mowie-jak kto sie zna to wie dlaczego :-) hehe

pozniej bawilem sie skuterkami bo mi wiek nie pozwalal na nic innego po drogach publicznych

a jak zrobilem prawko to powitalem japonię ... XJ600 i przez sentyment i włożoną prace (czytaj kasę) mam ją do dziś...

pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA POCZĄTTKU BYŁ ROMET Z SILNIKIEM JAWKI, NIE BYŁ ON MÓJ, TYLKO SZWAGRA, ALE DUZO NIM JEŻDZIŁEM. POTEM BYŁA JUZ MOJA MZ 150, XJ 400, NA WSZYSTKICH JEZDZIŁEM NIELEGALNIE, BEZ PRAWKA I ZAREJESTROWANIA. PÓZNIEJ BARDZO DUZO JEŻDZIŁEM KOLEGI FZ750 (SWIEC PANIE NAD JEGO DUSZĄ ). A TERAZ JUŻ JEST YAMAHA FZR 600 3HE 91 ROK, ZAREJESTROWANA W CAŁOSCI MOJA, JA JUŻ TEŻ MAM PRAWKO I Z TĄ MOJĄ PIĘKNA CZEKAM ZA WIOSNĄ I ZA WYPRAWAMI PO POLSCE I NIE TYLKO!!!

 

NA POCZĄTTKU BYŁ ROMET Z SILNIKIEM JAWKI, NIE BYŁ ON MÓJ, TYLKO SZWAGRA, ALE DUZO NIM JEŻDZIŁEM. POTEM BYŁA JUZ MOJA MZ 150, XJ 400, NA WSZYSTKICH JEZDZIŁEM NIELEGALNIE, BEZ PRAWKA I ZAREJESTROWANIA. PÓZNIEJ BARDZO DUZO JEŻDZIŁEM KOLEGI FZ750 (SWIEC PANIE NAD JEGO DUSZĄ ). A TERAZ JUŻ JEST YAMAHA FZR 600 3HE 91 ROK, ZAREJESTROWANA W CAŁOSCI MOJA, JA JUŻ TEŻ MAM PRAWKO I Z TĄ MOJĄ PIĘKNA CZEKAM ZA WIOSNĄ I ZA WYPRAWAMI PO POLSCE I NIE TYLKO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...